Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Колорит Фасад люкс силікон....хочу. Варто?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Пінопласт-клей-сітка-клей-грунтовка кварцева/шуба 3мм мінеральна біла/грунтовка силіконова Колорит/ Фарба Колорит Фасад Силікон...

 

Такий от "пиріжок"

 

 

Варто звязуватися з цією фарбою??? Просто маю 3 знайомих майстри з бригадами фасадчиків, дуже хвалили саме цю фарбу.....

 

Пиріжок на фасад під покраску правильний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить від того яку якість фасаду ви хочете отримати. Силіконова фарба на мінеральну штукатурку оправдовує себе якщо у вас утеплювач мінеральна вата. У вас пінопласт то можете акрілову подешевше, або силікатну бо якісніша і надійніша. Довговічність вашого фасаду в першу чергу залежитеме від якості саме мінеральної штукатурки а не від фарби.

Щодо вашого пиріжка то після нанесення штукатурки, перед фарбою можна не грунтувати, а зразу наносити фарбу, при цьому перший шар просто розводиться водою і слугує заодно грунтуючим шаром.

Якість фарб замішаних(саме замішаних бо компоненти всеодно купуються за кордоном) в Україні не висока, тому краще все таки звенути увагу на іншого виробника: КЕМА, КРАЙЗЕЛь, КАБЕ, Болікс, Баумит... або навіть Церезіт. Не орієнтуйтесь на Композит, Тріора, Дюфа, Томзіт, Снежка...

 

Р.С. Усі торгові марки приведені вище мают якість затвержену в ТУ їх виробника, прошу дані наведені вище не сприймати як рекламу або антирекламу.

Змінено користувачем hvoct
опячатка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краска хорошая, я использовал по газобетону, так как у нее хорошая паропроницаемость. По пенопласту паропроницаемость роли не играет, может действительно, подешевле выбрать. Однако кроме паропроницаемости у силиконовых красок и другие качества есть (стойкость, водоотталкивание и т.д.), поэтому если есть деньги - то выбор хороший. Только под него идет свой силиконовый грунт, производитель рекомендует применять в комплексе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а...зупинюся таки на Колорит Фасад Стандарт...все-ріно не вірю в стійкість покриття на протязі 15 років...та і набридне/забрудниться один колір за такий період....

 

а через 7-8 років і так захочеться перефарбувти (їх ще треба прожити)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шукаю дилера по Колориту в Тернополі...хто запропонує хорошу ціну...

 

також цікавлять інтерєрні фарби цього виробника...тобто Колорит Економ, грунтовки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

забрудниться один колір за такий період....

Мушу вас заздалегідь розчарувати.

При зерні шуби в 3мм., Ви захочете перефарбувать раніше ніж через 7-8 років. За умови, що колір фарби буде білий, або близький до нього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"При зерні шуби в 3мм., Ви захочете перефарбувать раніше ніж через 7-8 років"

 

 

чому??? маєте на увазі, що забрудниться? вигорить колір? не буде гарного вигляду? (ну це вже від якості нанесення шуби залежить...)

 

будинок не біля дороги...дерева навкруги...тиха вулиця

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будинок не біля дороги...дерева навкруги...тиха вулиця

То добре, що далеко від дороги.

Але зерно в 3 мм., однак буде забруднюватись.

Самі стійкі кольори до забруднення - сірих віддтінків. На них пил не так впадає в око.

 

PS. Nobel, я не критикую. Я хочу щоб Ви, якнайдовше були задоволені своїм вибором.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можу і 2мм шубу взяти...шуба ще не куплена (матеріал маю на увазі :))...

 

за самий вибір фарби - маю на увазі Колорит Стандарт Фасад...Ваша думка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можу і 2мм шубу взяти.

Це буде краще. Але, за умови, що шар матеріалу, на який буде наноситься шуба, має відхилення не більше 2 мм на 1 м2.

З приводу Колорит... Мені Вам нічого сказати.

Я ніколи не користувався цими фарбами.

Якщо у неї дійсно, такі показники як тут: stroytrading.com.ua/Kolorit-fasad-standart-1200.html то фарба непогана. Середньої якості.

Якщо є можливість, придивіться до фарб з показником "сухого залишку" від 60%, та щільністю 1,6.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шукаю дилера по Колориту в Тернополі...хто запропонує хорошу ціну...

 

також цікавлять інтерєрні фарби цього виробника...тобто Колорит Економ, грунтовки і т.д.

 

Список дилеров и магазинов в Тернополе, которые предлагают нашу краску, можно найти по ссылке тут.

Так же можете обратится к нашему территориальному менеджеру в Тернополе Карпенко Максиму по тел. 067-446-64-10.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...