Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вбити грибок

Naya

Рекомендовані повідомлення

Пишу цю темку з сумом.

Дуже потрібні ваші поради, форумчани.

 

Ми ще не переселилися в своє житло, як вже виникла проблема, яка зараз мені здається мало не трагічною, після всього прочитаного в інтернеті. Але може ще не все так страшно?

Історія.

Будуємо дім. Каркас, утеплення соломою.

Весною, за місяць до будівництва привезли дерево на каркас - сосну. Місць дерево лежало на ділянці перекладене рейками, щоб гарно продував вітер, не на землі. Від дощу накривали поліетиленом, на сонечко - розкривали, щоб дерево "не запарилося". Ще три місяці складався каркас, дерево мало можливість досохнути на сонці та вітрі. З самого початку дерево не обробляли, з екологічних міркувань, знаю, що дерево довговічний матеріал, якщо забезпечити певні умови експлуатації. Тому дерево не закривається поки добре не просохне. Крім того, в будинку передбачено хорошу вентиляцію, не лише на кухні та ванній, а й в кожній кімнаті. Каркас уже зроблено, будинок накрито.

Й тут на днях побачили білі крапки на балках перекриття. Спочатку не надали великого значення, подумали, що це живиця на сонці побіліла, бо знизу воно так й виглядало.

А потім придивилися. Ні..не живиця. Це білий грибок :(:(:(

Начиталася я вже про цю заразу...Голова йде обертом...

Стільки роботи, все самі планували, проектували, будували...душу в цей будинок вклали, а тут таке западло...

Де лиш не читаю - всюди поради викидати заражене дерево...

А в нас щоб викинути, треба дуже багато розібрати...

Я, вже чесно кажучи втомилася від тієї будови...а як подумаю, що ще розбирати.....:crazy::crazy::crazy:

Сил моїх більше немає...

Порадьте, чим можна боротися з цією заразою?

Чи є якісь препарати, які проникають глибоко в дерево й знищують грибок? Я спробувала пройтися хлором по ьбалках, балка яка нова, але це ж не гарантія того, що гриб вбитий. Просто спори понищила. А всередині?

Ой..питань купа....

буду дуже вдячна за ваші поради....

 

фото додаю

1 - отак от воно виглядає

2 - макро

3 - оброблена хлором ділянка балки справа, й необроблена зліва

IMG_4639.thumb.JPG.1f5758c08de3b0b1000de2b64dd5f6ad.JPG

IMG_4644.thumb.JPG.02786b590abd3cbadfe5572d6905b9f5.JPG

IMG_4649.thumb.JPG.c073483f2dd4bc890320235bfc473ee1.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні купили Борамон, отакий от (ссылка устарела)

Вирішили промазати всі балки хлором, тоді пройтися оцим борамоном кілька раз. А тоді, коли все гарно просохне ще все покрити оліфою чи переробкою.

Не знаю, надіюся, що ми впораємося.

 

Чекала порад тут, але напевне всі нормальні люди відпочивають....а нам голова болить через той грибок клятий, шляк би його трафив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні купили Борамон, отакий от (ссылка устарела)

Вирішили промазати всі балки хлором, тоді пройтися оцим борамоном кілька раз. А тоді, коли все гарно просохне ще все покрити оліфою чи переробкою.

Не знаю, надіюся, що ми впораємося.

 

Чекала порад тут, але напевне всі нормальні люди відпочивають....а нам голова болить через той грибок клятий, шляк би його трафив.

 

железный купорос....проще нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

железный купорос....проще нет

или медный?

ИМХО,работали с биотолом(концентат)до сих пор заказчик не звонил(уже 1,5 года)

подумайте,а отработкой обязательно,дабы закрепить результат.

перед процессом просушите.

грибка не будет если в помещении не будет повышеной влажности,поры грибка присутствуют во влажной среде,ее нужно избегать,слышал даже что на западной дерево обрабатывают известью,ет не совсем практично в случае постоянной експлуатации чердака.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

или медный?

ИМХО,работали с биотолом(концентат)до сих пор заказчик не звонил(уже 1,5 года)

подумайте,а отработкой обязательно,дабы закрепить результат.

перед процессом просушите.

грибка не будет если в помещении не будет повышеной влажности,поры грибка присутствуют во влажной среде,ее нужно избегать,слышал даже что на западной дерево обрабатывают известью,ет не совсем практично в случае постоянной експлуатации чердака.

 

Не Жк менее канцерогенный чем Мк....правда от Жк гвозди ржавеют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чекала порад тут, але напевне всі нормальні люди відпочивають....а нам голова болить через той грибок клятий, шляк би його трафив.

 

Справа в тому, що досвід скоріш негативний :( . Пару зауважень:

- грибок, руйнуючи дерево, сам виділяє вологу, тому просто малою вологістю повітря його не зупиниш;

- купорос треба брати мідний, всі гриби дуже не люблять саме міді, тому якщо купуєте помідори на ринку, не сумнівайтесь, що їх з десяток разів обприскали бордоською роідиною (суміш вапна та мідного купоросу), інакше їх би раніш Вас з'їв грибок, - фітофтора. Це я до зауваження про канцерогенність мідного купоросу, який з незапам'ятних часів використовують при побілці всіх стін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишу цю темку з сумом.

Дуже потрібні ваші поради, форумчани.

 

 

Непонятно, почему дерево имеет такой оттенок. Его чем-то пропитывали?

Я бы посоветовал тщательно обработать конструкции Гладиатором, предватительно соскоблив тот грибок, который у вас завелся.

Сам видел, как леса на гараж, зараженные грибком (зеленый цвет) после обработки меняли цвет на черный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому якщо купуєте помідори на ринку, не сумнівайтесь, що їх з десяток разів обприскали бордоською роідиною (суміш вапна та мідного купоросу), інакше їх би раніш Вас з'їв грибок, - фітофтора. Це я до зауваження про канцерогенність мідного купоросу, який з незапам'ятних часів використовують при побілці всіх стін.

 

Ничего подобного, фитофтора на помидорах заводится только при интенсивных дождях, когда погода более-менее сухая помидоры этой гадостью не поражаются и никто впустую их не травит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

500 гр МК на 10л в воде попробуйте на язык... и 500 ЖК на 10 л.... Сам пробовал. ЖК печет по более.... ЖК убивает также мох и лишайники
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Непонятно, почему дерево имеет такой оттенок. Его чем-то пропитывали?

Я бы посоветовал тщательно обработать конструкции Гладиатором, предватительно соскоблив тот грибок, который у вас завелся.

Сам видел, как леса на гараж, зараженные грибком (зеленый цвет) после обработки меняли цвет на черный.

 

Та ні. Дерево абсолютно нічим не оброблялося.

Можливо відтінок такий, бо поки робився каркас він був під впливом сонця, та часом й дощу.

Чи міг грибок розвинутися через намокання балок на дощі? Я раніше думала, що ні, бо ж дощ пішов, вітер обдув, сонечко висушило. А тепер не знаю.

 

А знаєте, що саме обідно - от стоїть туалет, ніим не фарбований, не пропитаний, на сонці, вітрі, дощі, снігу...

й стоїть....

 

А балкам вистачило кілька дощових днів? Хіба таке може бути?

 

Думаємо, що дерево вже привезли заражене....Але чому тоді раніше не було нічого помітно? Та що тепер гадати звідки воно. Треба приймати міри.

 

Щодо гладіатора, то якраз хотіла питати в цій темці про нього відгуки.

Наскільки він ефективний?

 

Нам багато чого рекомендують, але схоже що продавці мало в курсі, що не всі засоби діють однаково на всі грибки. Багато засобів прибирають пліснявку, але безпорадні проти домових грибків...на жаль.

Змінено користувачем Naya
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як думаєте, чи виправданий такий наш план.

Ми хотіли ще восени переїхати, але тепер вирішили почекати.

 

Перше, що ми зробили - прибрали хлоркою спори, щоб вони не розповсюджувалися. Заодно дошки стали як нові.

Тоді пройшлися антисептиком - борамон, але от подумуємо ще про цей гладіатор. Бо дуже борамон дорого виходить, а ще треба стропилку всю обмазати та й каркас не завадило б (ну як мазати, то мазати, а то потім обідно буде, як воно ще десь тихо вилізе).

Борамон та гладіатор мають в своєму складі борну кислоту, вона має підсушуючу дію. Крім того, при температурі менше 5 зараза ця не множиться, а дерево сохне й зимою. Маю надію, що поки грибок буде спати, дерево висохне й умови для його процвітання зникнуть. Чи ймовірно таке?

 

Ще хочу спитати знаючих - як виміряти вологість деревини?

Чи сильно суха деревина натягує вологи?

Скажімо, якщо ми оштукатуримо стіни, чи натягне каркас вологи достатньо для розвитку грибка?

От це мене найбільше бентежить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По отзывам "Гладиатор" стоящая вещь, еще хвалят "Сенеж", но он будет подороже гладиатора.

Для изменения влажности древесины я бы посоветовал у продавцов древесины попросить на денек специальный влагомер - им и проверили бы свое дерево.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...