Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon. Одноповерховий. Послухаю..

Leon

Рекомендовані повідомлення

Ну ніяк не вийде зробити всі спальні і вітальню вікнами на південь.

Спальни надо ориентировать на восток (в идеале) или на север.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спальни надо ориентировать на восток (в идеале) или на север.

А інші приміщення? Джерело інформації?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі - маю сказати що досить непогана накидка, місцями навіть хороша. Але можна зробити і краще. Я правильно підмітив колега - немає зонування, у всі кімнати вхід з одного коридору (і коридор темний), по суті - казарма.

Перемалюйте - тільки постарайтесь щоб входи в спальні і жит.кімнати не були поряд з вхідними дверима - в цій зоні розташуйте кухню-гардероб-топкову-кладовку, загалом - всі допоміжні приміщення. Спальні ховайте в глибину будинку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А інші приміщення? Джерело інформації?

Жизненный опыт и элементарная человеческая логика.

Просыпаться по утрам приятней, когда в окна заглядывает утреннее солнышко и очень мешает вечернее солнце в спальне. Поскольку, в любом котедже есть северная сторона, то лучше разместить там с\у, кладовки, гостевые комнаты.

В гостиной семья чаще всего собирается по вечерам. Лично мне нравится вид на закат.

Ориентация терассы - вопрос очень спорный. Это на любителя. Если крытая терасса, то лучше на юго-запад, а терасса без навеса, конечно, должна быть защищена отсолнца если не деревьями, то самим зданием.

Но, помните, в теплый сезон жизнь протекает не в доме, а на участке\терассе. Каждый стакан или тарелку надо принести и унести. Значит, километраж кухня\терасса должен быть минимальным.

ИМХО. Свою кухню планирую таким образом, чтобы максимально видеть машины, хозблок и вход.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

seyvalter, дякую! Дуже корисній коментар і простою мовою. Навіть я будучи далеким від архітектури, зрозумів. Поки що не знаю, як реалізувати всі ці поради. Тим більше, що людина я не творча і мені важко перемкнути мозок на інше, відмінне від попереднього, рішення задачі, для якої в мене вже є рішення :)

 

Но, помните, в теплый сезон жизнь протекает не в доме, а на участке\терассе.

Так і я про це написав трохи вище. Не бачу сенсу будувати хатинку в селі і сидіти в чотирьох стінах, яка б площа там не була.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

seyvalter, а що б Ви сказали з приводу такого планування одноповерхового будинку? Це без врахування того, що ви сказали сьогодні, але місцями вже деякі моменти виявились врахованими.

 

1. Розміри з точністю до міліметра - це тому що я тягав стіни туди-сюди. :D

2. Вікні і двері з вітальні будуть - просто ще не вирішив де їх розташувати.

3. Світло в коридор попадає з вікна між 038 і 029, а також з вітальні.

4. Намалював стрілку, яка показує де північ.

House7a-plan.thumb.jpg.3431b25fb05fa5b5562932bb601bc096.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишіть на мою почту - кину два будиночка для зразка - подиветесь як люди роблять.

seyvalter@yandex.ru

 

Добавлено через 9 минут

вже покраще - але я б перекинув кухню на сторону до входу - щоб сумкі з продуктами не носити через весь будинок, і з каналізацією простіше. Крім того - якщо котел плануєте газовий а не ТТ - ставте його на кухні і не морочіться з топковою, краще втратити одну тумбочку ніж цілу кімнату.

Ще. вхід у спальню 37 я зробив би з вітальні а не з коридору, спальню 38 дотягнув до тамбура, а замість вікна у коридор яке ми втратимо так зробивши - дав би широку арку з вітальні - щоб в коридор попадало освітлення другим світлом. І постарайтесь зміщати стіни щоб вони були максимально прямі - поменьше кутків і зміщень.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишіть на мою почту - кину два будиночка для зразка - подивитесь як люди роблять.

Написав листа, чекаю на будиночки :)

За коментарі на мій останній варіант дякую. З дитячими кімнатами зрозуміло, а от з кухнею щось я не можу поки що зрозуміти, буду приміряти.

 

Стіни зі зміщеннями, бо я їх весь час тягаю. Те ж - і з розмірами :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просыпаться по утрам приятней, когда в окна заглядывает утреннее солнышко и очень мешает вечернее солнце в спальне.
Это все зависит от того, "жаворонок" вы или "сова". Если сова, то солнце утром раздражает и мешает спать. А вечером не мешает по той простой причине, что "совы" не ложатся спать в 9 вечера. Ж-)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класичне і правильне розміщення приміщень - воно повинно гарно освітлюватись сонцем у ті години коли там є люди. Для всього іншого Бог сотворив кондишн і жалюзі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это все зависит от того, "жаворонок" вы или "сова". Если сова, то солнце утром раздражает и мешает спать. А вечером не мешает по той простой причине, что "совы" не ложатся спать в 9 вечера.

Любой человек изначально создан в для жизни в гармонии с природой. И медицина это подтверждает. Организм человека продпочитает просыпаться вместе с солнцем и с ним же засыпать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок великий, а технічних приміщень мінімум. В будинку "потрібного" хламу набагато більше, ніж у кварирі. В топочній повинно бути вікно. У тамбурі другі двері треба змістити лівіше, тоді справа ви отримаєте відкриту вішалку, а зліва можна поставити шкаф.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок великий, а технічних приміщень мінімум. В будинку "потрібного" хламу набагато більше, ніж у кварирі. Також кудись потрібно дівати одяг, в тому числі господарський.

В тамбурі другі двері треба змістити лівіше, тоді справа ви отримаєте відкриту вішалку, а зліва можна поставити шкаф.

 

Ну, дивлячись що називати "хламом" :)

Якщо мова про одежу, то розмір тамбура достатній, щоб там розмістилась сезонна верхня одежа і взуття, поряд з тамбуром є достатніх розмірів гардероб. Крім того одежа кожного члена сім*ї буде у нього в кімнаті.

Інший "хлам" може бути в госп. приміщенні(033).

Крім того, довгостроковий "хлам можна буде закинути на горище, люк до нього буде десь в холі.

Для всякого іншого "хламу" буде госп. будівля типу "гараж+кімната".

Весь "хлам, що залишиться після такого розміщення буду роздавати :D

 

В топочній повинно бути вікно.

Звичайно. Так само як і в вітальні. Процес іде. Я думаю куди краще тулити вікна і яких розмірів. Я ще не будуюсь :)

 

Любой человек изначально создан в для жизни в гармонии с природой. И медицина это подтверждает.

А цивілізація спростовує :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй вариант нравится уже больше, но все же .....

В топочной Вы планируете размещать только газовый котел?

Если в качестве альтернативы будет еще и ТТ, то придется ведёрко с углем, а затем и с пеплом, охапку дров носить через весь дом - гостинную и кухню - это крайне неудобно и не гигиенично.

Если убрать стены, только если они не несущие, при входе в гостинную, то будет больше "простора" и света.

 

Относительно размера спальных комнат, так же считаю, что 12-15 метров более чем достаточно для комнаты, где в основном только ночуют.

Где-то на форуме уже была эта тема и каждый имеет свое мнение по этому поводу. В крайнем случае, всегда можно сходить в гости к кому-то из друзей\знакомых, кто живет в доме и окончательно понять для себя "оптимальный" размер комнат.

В доме основной зоной является гостинная, двор и терраса и куда больше сил и внимание стоит уделить комфорту именно этих зон.

 

Удачи, соседям:rolleyes:;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ter, я тут намалював собі ще один варіант, як на мене - зручний. І навіть зони можна виділити :) Можу скинути на мило. І продовжимо обговорення приватно :)

Щоправда в мене ділянка велика, тому будинок 15х12. Якщо у Вас розміри не дозволяють таке втулити, тоді - ой..

 

 

В мене ділянка орієнтовно 30х100 (щоправда, ще є пару старих будівель на ній), тому проблем з посадкою бути не повинно теж :).

 

Повідомлення у приват закинув.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй вариант нравится уже больше, но все же .....

В топочной Вы планируете размещать только газовый котел?

Аня, вітаю! :rolleyes:

Так, планую тільки газовий. Але хто знає, яким боком життя повернеться через якийсь час. Тому топочну в план добавив, а там, як справа дійде то ТТ-котла і, як зовсім стане сутужно з газом, то проб*ю двері в стіні топочної :D

По стінам в вітальні - була порада замінити на колони, я поки що думаю..

 

Добавлено через 1 час 17 минут

Не можу знайти розміри такого собі середнього каміна. Яка його ширина і наскільки він відступає від стіни? Іншими словами: яку площу кімнати зазвичай займає камін?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я ж не против )

Просто Leon спрашивал про 2 этажный, поэтому и предлагаю рассмотреть в этом русле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приблизно 1,2-1,6 по довжині - і від 0,8 до 1,0 по ширині.

Дякую! А то в Архікадівській бібліотеці не каміни, а цистерни якісь..

Да я ж не против )

Просто Leon спрашивал про 2 этажный, поэтому и предлагаю рассмотреть в этом русле.

Спрашивал-спрашивал :)

Просто як подумаю, що мені на старості років доведеться лазити три метри вгору, то дурно стає :)

Я навіть спочатку намалював собі двоповерховий - гарненький такий вийшов будиночок, з величезними кімнатами на другому поверсі. А потім мене потягнуло ближче до землі.. Я подумав: Чим більша площа забудови - тим менше треба городу обробляти :D

От якби мені хто сказав, що при тій же площі кімнат, будівництво двоповерхового буде коштувати в два рази менше, то я б, мабуть, відмовився від одноповерхового.

Я спробую знайти літнє фото ділянки, покажу всім. Мені здається, що там просто проситься одноповерховий будинок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я спробую знайти літнє фото ділянки, покажу всім.

Фото знайшов, але роздивитись якось воно все не так виглядає, як вживу. Хто пробував фотографувати гори, щоб показати, як ти високо заліз - зрозуміє :)

Форум не дає загрузити фотографії такого розміру, тому робимо "клік" на картинці і дивимось в повному розмірі.

Ну, так, щоб мати уявлення де має стояти будинок. Межі длянки справа по стовпчиках сусіда, зліва - по фруктових деревах сусідки. Ділянка закінчується там де починаюються сосни. Дерева іншої породи - те що насіялось і що займає метрів 10 ділянки, треба буде викорчовувати.

Будинок планується на тому місці, де росте верба посеред поля

176343061.jpg

Це фото по діагоналі

176343055.jpg

Ну, а це - з-під верби в сторону річки, яка за деревами

176343049.jpg

 

 

Мені здається, що це місце одноповерхового будинку..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В таком красивом месте и с такой большой территорией подойдёт любой N-этажный дом :)

Вашу точку зрения я понял, тогда +1 за одноэтажный.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як робити терасу з північної, а вітальню з південної?

Террасу сделайте с выходом из кухни или на полдороги в гостинную. Ведь в гостинной Вы будете проводить время тогда, когда на террасу не пойдете. А носить еду через гостинную на террасу неудобно. Опять же - выйти в сад зелени сорвать из кухни удобней, чем идти через гостинную.

Розміри спалень - не знаю, навіщо робити їх по 20 квадратів,

Комфортный размер спален и детских - 15-17 м2. Меньше 15 - уже маловато.

Тоже озадачилась выбором проекта. Хочу одноэтажный дом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Террасу сделайте с выходом из кухни или на полдороги в гостинную

Слушна думка. Ми ж дружиною думаємо в цьому напрямку. Тому до цього часу в вітальні на плані відсутні вікна і двері. Ми думали двері на терасу робити з вітальні в тому кутку де двері на кухню. Але двері з кухні тех мають право на життя. Думаємо.

Комфортный размер спален и детских - 15-17 м2. Меньше 15 - уже маловато.

Щодо комфортних розмірів дитячих кімнат. У кожного своє поняття комфорту і думаю після кімнати в багатоквартирному будинку і 13м2 буде достантньо.

І ще одне - старість.

В батьків будинок 12х9. Коли ми з сестрою закінчили навчання і залишили батьківський будинок, він став пустим. Зараз мама натирає батькову лисину: ти навіщо збудував такий будинок!?! Мені прибирати в ньому, нам опалювати його, час від часу проводити косметичний ремонт!

Тому, давлячись в майбутнє, я не хочу стрибати по сходах і опалювати 200м2 нікому не потрібної площі. Я не хочу сваритись через 40 років з дружиною, вирішуючи , хто буде підмітати сьогодні чергові сто квадратів :D

 

Звичайно, це тільки мій погляд на те, яким має бути будинок і я нікому не нав*язую свою точку зору.

Змінено користувачем Leon
очепятки
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...