Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

прокретикуйте/порадьте

Nobel

Рекомендовані повідомлення

На фото все написано, прошу порад і думки, чи все правильно...

 

Кут нахилу даху - 25 градусів (на фото кут не відповідає реальному :))

a9245634e6a4637736.jpg

 

 

над внутрішніми балками не треба давати гідробарэр??? достатньо того, який бед під МЧ?

Змінено користувачем Nobel
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Муерлата 15*15

2.Крокву я брав 6*18

3.Контрлата 3*5

4.Лата(обришітка)4*5

5.Гідробарєр бєм поверх крокв,поздовжньо прибивавконтрлати і поперек зверху бєм лати.Гідробарєр запускав всередину ринви.Першу лату від ринви прикриваємо стартовою планкою і запускаємо її в ринву

6.Підлогу холодного чердака забиваємо дошкою можна необрізною щоб тільки кори не було .Дошки можна бити із зазором .

7.Навіщо нарощувати знизу крокву.Відстонь в 5 см можна зробити підвісами від гіпсокартону.

 

.....

 

Привіт землякам !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую, візьму до уваги, так як пиломатеріали ще не куплені, і все можна змінити (маю на увазі, січення матеріалу).

 

На рахунок прибивання гідробарєру - то так, як Ви написали (можливо я трішки не чітко пояснив і намалював :))

 

а що за "стартова планка"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стартовая планка, она же называется защита карниза или капельник.

Перед тем как ее заказывать, прорисуйте этот узел в масштабе, потому что часто стандартная планка, которую предлагают производители материалов, бывает коротковатой, из под нее пленка торчит.

Ксли не жалко 5 МБ трафика, вот (ссылка устарела) по монтажу, там есть этот узел и в конце рисунки всех планок с размерами.

ПыСы. По балкам, можно ложить только мембрану, укладывая обычный гидробарьер поверх утеплителя, Вы перекрываете свободный выход пара из конструкции, чем сильно сокращаете ее долговечность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую, візьму до уваги, так як пиломатеріали ще не куплені, і все можна змінити (маю на увазі, січення матеріалу).

 

На рахунок прибивання гідробарєру - то так, як Ви написали (можливо я трішки не чітко пояснив і намалював :))

 

а що за "стартова планка"?

 

Если это касается полимерпесчанки, да и черепицы вообще, то без стартовой планки первый ряд будет "завален". Пэтому на первую планку обрешетки либо ставят "гребешок" (для доп. вентиляции и защиты от воробьев), либо набивают планку 20 х 50.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото все написано, прошу порад і думки, чи все правильно...

Кут нахилу даху - 25 градусів ...над внутрішніми балками не треба давати гідробарэр??? достатньо того, який бед під МЧ?

 

Мауэрлата хватит и 10/10,мы к стропилам прижимаем мембрану(гидробарьер только на холодный чердак) и поперёк контробрешётку для МЧ бьём не доской 30/100(это лучше для битумки,хотя и для МЧ тоже можно),а бруском 50 на 50.Лично я бы порекомендовал для угла ската 25 и менее градусов,если Вы хотите металлическую кровлю,то профнастил или стоячий двойной фальц,при малом угле наклона возможно затекание под черепицу сбоку,при гребне профнастила или фальца это не происходит.Или битумную черепицу(в этом случае пирог тот же,но поперёк стропил бъётся доска 30(25-35)/100-150 через одну,что бы расстояние между ними было около 10-12 см).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"стоячий двойной фальц" це як???

 

Та задумуюся і над профнастилом, єдине що в мене вже одна будівля на ділянці накрита металочерепицею, і хотів би, що і будинок був в "такому ж стилі"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"стоячий двойной фальц" це як???

 

Та задумуюся і над профнастилом, єдине що в мене вже одна будівля на ділянці накрита металочерепицею, і хотів би, що і будинок був в "такому ж стилі"...

 

"Двойной стоячий фальц" это так (ссылка устарела) ,можно делать из картин того же металла и цвета что и МЧ у Вас,возможно,в местности где Вы живёте,есть мастера по фальцу и могут это сделать,только подороже будет чем МЧ или профнастил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто на рахунок кута нахилу - скільки майстрів - стільки думок. Ну 25 градусів - це підйом в 2,8м на ширині 6м... тобто не так вже і мало. НУ можу збільшити кут до 30 градусів - то буде підйом 3,5 м на 6-ти метрах...(але от чи варто?)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Металлочерепица работает на уклоне от 12 градусов. Этого вполне достаточно.

Видел правда крыши и с меньшим уклоном, но то уже экстрим.

Например вот такая как на фото. Не течет но лужи стоят. Правда в тех местах где погнута.

uklon.jpg.ea39a65965bcd1796b31a81b83f2bdef.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...