Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Футбол

Sass

Рекомендовані повідомлення

Эта сборная целиком заслуга тренерского штаба Шевченко, который уже заслуживает всяческих похвал.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таким принципом Греція виграла Євро, без зірок гравців.

честно, я до сих пор, как и многие, так и не понял, как та Греция выиграла чемпионат, точно также, как Португалия тогда не выиграла...

Как команда "Звезда" - мне больше по душе олпределение великого ВВЛ команды Динамо образца 86-года, хотя лично я и не считаю, что такие игроки, как Заваров, Михайличенко, Блохин, Яковенко, Балтача не звезды того времени.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

честно, я до сих пор, как и многие, так и не понял, как та Греция выиграла чемпионат, точно также, как Португалия тогда не выиграла...

цього ніхто не розуміє. Але факт є фактом.

 

Сьогодні ШД- Динамо З які прогнози?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2-2 за щастя. Стидно таке писати але такі реалії. Чемп у нас ніякий, ШД його одною ногою з закритими очима виграє. А попадається щось сильніше дирки відразу проблеми. На виїзді точно програємо.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2-2 за щастя. Стидно таке писати але такі реалії. Чемп у нас ніякий, ШД його одною ногою з закритими очима виграє. А попадається щось сильніше дирки відразу проблеми. На виїзді точно програємо.

Убрать Тайсона, вообще что будет? Это пока Тайсон/Исмаили/Марлос тянут, пока и результат, но для Украины этого хватает, для лиги этого мало. Вон Марлос поплыл и пипец, извините...

Ничью я думаю из Загреба привезут, игра на контратаках это единственный козырь, да и реалии на сегодня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без Тайсона буде взагалі опа. Марлос якось на рівні ЛЧ не вражає, сильно перетримує м*яч і втрачає. Це не упл де 3-4 гравця можна крутити закривши очі.

Ну а витівка П*ятова це взагалі щось не зрозуміле.

 

Дивився МС-Аталанта, хоч і був рахунок 5-1 але гра цікава, швидка. Аталанта не притискалася і намагалася забити, но захист у них просто прохідний двір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФИФА открыла производство против "Динамо" и немецкой "Боруссии" по делу трансфера Ярмоленко

Автор: Игорь Когутенко

Заявителем в ФИФА выступила Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по футболу "Юность" (г. Чернигов), в которой Ярмоленко рос и занимался футболом в течение 10 лет.

Учреждение уведомило ФИФА о том, что до сих пор не получило платеж солидарности за трансфер своего воспитанника Андрея Ярмоленко из ФК "Динамо Киев" в немецкий ФК "Боруссия" (Дортмунд). Трансфер состоялся еще в 2017 году. Он стал одним из самых дорогих в истории немецкого клуба и обошелся "Боруссии" в 25 млн евро.

 

Открыв по этому факту дисциплинарное производство, ФИФА уведомило ответчиков в лице "Боруссии" и "Динамо" о необходимости погасить перед черниговской школой долг в размере 301 578,95 евро (22,92% от солидарного взноса, подлежащего уплате)

censor.net.ua/resonance/3155546/fifa_otkryla_proizvodstvo_protiv_dinamo_i_nemetskoyi_borussii_po_delu_transfera_yarmolenko

 

до 2016 года, у столичного ФК "Динамо" была лицензия, разрешающая использовать оффшорные компании в трансферных платежных операциях. Но после 2016 года, когда ФИФА изменила правила, столичный клуб уже не имел права использовать свои кипрские компании (сначала Newport Management Limited, позже Dynamo Kiev (Cyprus) LTD) для соответствующих операций.

 

В связи с этим обстоятельством, проблемы возникли у немецкого ФК "Боруссия", который за трансфер Ярмоленко также платил столичному "Динамо" на кипрский оффшор.

 

С точки зрения украинского законодательства это очевидная схема по уклонению от уплаты налогов в Украине за продажу украинского игрока столичным клубом. Но почему немецкая "Боруссия" согласилась на участие в подобной налоговой схеме - остается большим вопросом. Неужели у "Боруссии" или любого другого европейского футбольного гранда есть свои компании-партнеры на Кипре для уклонения от уплаты налогов?

 

Напомним, что ранее ГПУ открыла уголовное производство по фактам уклонения должностными лицами ФК "Динамо Киев" от уплаты налогов. Источник: censor.net.ua/r3155546

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Народ, ау? Что случилось? Или такое событие, как Динамо/Шахтер уже не интересно? Ладно кротики похавались, а где динамы? )))

 

 

Я получил конечно же массу позитива, и не столько от результата (никто это не сбрасывает), а сколько от полного деклассирования шахты. Первые тридцать минут - только один вопрос, где это Динамо было раньше?

Ну и еще чего бы хотелось, чтобы это не была лебединая песня Сидора - он был просто лучший из лучших. Нам бы еще какого нибудь "тайсона"...)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поспорил с болелой шахты на бутылку шампанского, итог: говорит отдавать не буду, вы судью купили, за что Степаненка удалили? Говорю, его надо было удалять еще в начале игры, за подкат на Вербиче. "Знатоки", внимание, вопрос: Если сровнить подкат Степаненка и Шепелева, какой больше заслуживал красной?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нападающего у Динамо уже который год ноль. Когда беседин в районе чужой штрафной что то пытается изобразить, особенно в одиночку, это конечно :-P
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поспорил с болелой шахты на бутылку шампанского, итог: говорит отдавать не буду, вы судью купили, за что Степаненка удалили? Говорю, его надо было удалять еще в начале игры, за подкат на Вербиче. "Знатоки", внимание, вопрос: Если сровнить подкат Степаненка и Шепелева, какой больше заслуживал красной?

 

За оба можно давать как жёлтую так и красную. Скажем так оба фола тянули на розовую :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валідолу вчора всім вистачило??? Ще пару таких ігор і можна з переглядом закінчувати. ШД знову пощастило, хоч виглядали ліпше за ДЗ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто был вчера на стадионе? Что там было на самом деле? То,что Тайсон кондом еще тот, это понятно, но очень все похоже на спектакль, чтобы побыстрее свалить в Европу. Я это вижу так.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто был вчера на стадионе? Что там было на самом деле? То,что Тайсон кондом еще тот, это понятно, но очень все похоже на спектакль, чтобы побыстрее свалить в Европу. Я это вижу так.

 

на стадіоні не був, точної правди не знаю, Тайсона легко можуть завести гравці суперника, но не фанати. За ці роки вже звик до них. Можливо дійсно щось почув в свою сторону і так відредагував.

 

в 31 в Європі вже нема чого ловити. тим більше що в нього вже пішов спад. Раніше від кого хоч міг удерти (матч Металіст-Сошо 0-4 і його проки між ноги та спринт на 50метрів), а зараз і Кендзору з Поповим не може взути. Тому навряд чи комусь він потрібний вже.

Но те що суддя перший раз попросив диктора озвучити по стадіону, не ображати гравців, говорить про те що образи були.

В клітку таких вболівальників, тільки в клітку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но те що суддя перший раз попросив диктора озвучити по стадіону, не ображати гравців, говорить про те що образи були.

так тож було на жалОбу ще одного такого ж ує******а, Дентіньо.

А на рахунок Тайсона, я би не був таким категоричним, він мав пропозиції, він просився щоб його відпустили і взимку, і влітку, ...

 

скільки Тайсон вже у нас живе? І тільки вчора цого бідненького так образили, що аж рознюнявся? чи хтось його на Новопечерських Липках чіпає? все це спланована режисура. А підлість і хамство - це не ознака "сніжков" чи "нігеров", чи "цИганів". Таких не люблять і не поважають ніде, тому і викрикують образи, наприклад Тайсону за підлий поштовх ззаду...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все це спланована режисура.

Ахметов чи Суркіс все купив. Чи у вас думка що "все що проти ДК все куплено".

 

Таких не люблять і не поважають ніде, тому і викрикують образи, наприклад Тайсону за підлий поштовх ззаду...

А на Попова чому ніхто не кричав, ображав??? Зламав (хоч і не навмисно) Мораеса, збивав Тайсона ззаду + ще пару моментів де йому можна пряму червону давати. А згадав, фани за Шахтар не мають права нікого ображати. Чи мабуть просто культурніші за те бидло яке вболівало вчора за динамо.

Спорити можна вічно і не докажемо нікому нічого, нас там не було і не відомо що вони говорили, но те що весь світ облетіла звістка, що фани ДК расисти це факт і клеймо на довго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но те що весь світ облетіла звістка, що фани ДК расисти це факт і клеймо на довго.

що і треба було доказати!

Ну при чому тут Динамо, Суркіси, а у вас, а у нас....

В кожній команді є гівнюки, як і в усіх. Давно Шахтаря УЕФА наказувало за расизм???, а ви тут про Динамо, Динамо...

Срна порядна людина на полі? Фернандіньо чемна? Тайсон? Адріано?

 

Попов - він жорсткий, грубий, але не підлий. Якщо вам буде легше, то у нас є свій Гармаш, є Бойко.

Мова зараз йде за футболістів, а не за ультрас, які до простих нормальних вболівальників зовсім не мають ніякого відношення. Мені просто дуже смішно, що

 

фани за Шахтар не мають права нікого ображати. Чи мабуть просто культурніші за те бидло яке вболівало вчора за динамо.

Ви це серйозно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви це серйозно?

я да. особливо після вчорашнього матчу 100 разів да.

 

а ви тут про Динамо, Динамо...

фани чиї, динамівські. От про них і будемо говорити і про клуб теж. Так як від таких фані в в першу чергу страждає клуб.

 

Срна порядна людина на полі? Фернандіньо чемна? Тайсон? Адріано?

Гармаш+Хачеріді всих переплюне.

 

Добавлено через 3 минуты

ще мені цікаво хто обирає суддів на матч. Як людина з Києва може судити матч за участі київської команди???

Балакін Микола Олександрович - Місце проживання на момент роботи Київ / Київська обл.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фани чиї, динамівські. От про них і будемо говорити і про клуб теж.

 

 

«После произошедшего первое, что я подумал, было: «Думаю, пора мне собирать вещи и возвращаться в Бразилию». Но это сложно, ведь «Шахтер» отклонил предложение от «Милана» в 30 млн евро.

Представьте, что будет, если я сейчас попрошу отпустить меня домой? Никаких шансов. 15 декабря я буду в Бразилии, но в отпуске», – сказал Тайсон в комментарии Rádio Atlântida.

 

 

С 2010 года темненький еле еле выживал в рабстве в Украине, и наконец-то не смог больше этого терпеть и заплакал.

Сегодня все футбол кАналы рассказывают о расистских киевлянах четырехлетней давности, и совершенно не упоминая апрель этого года, матч с Айнтрахтом, официальное наказание от УЕФА. После этого, будете мне говорить, что это все не срежиссировано?

 

 

 

"Не ищите черную кошку в черной комнате....." (с)

 

 

пы-сы: а как, скажите мне друзья, относится к тем, кто плюется на поле? кто машет конечностями перед камерой и лицом? корчит рожи и делает ужимки? имитирует танцы животных при праздновании?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тяжко щось доказати людині з Києва, що його ж співмешканці київляни є бидлом на стадіоні та прославилися на світ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тяжко щось доказати людині з Києва, що його ж співмешканці київляни є бидлом на стадіоні та прославилися на світ.

По-перше - у вас є докази про бидло з Києва на стадіоні?

По-друге - у вас є докази, що навіть з тих, хто ймовірно, проявляв расистські прояви, були киянами?

По-третє - якщо так все погано в Києві, чого сьди наїхали і не у....їзджаєте?

 

 

p.s. з такими тезами, прошу, десять раз подумати, а потім писати.

"що його ж співмешканці київляни є бидлом на стадіоні". :fool:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С 2010 года темненький еле еле выживал в рабстве в Украине, и наконец-то не смог больше этого терпеть и заплакал.

Сегодня все футбол кАналы рассказывают о расистских киевлянах четырехлетней давности, и совершенно не упоминая апрель этого года, матч с Айнтрахтом, официальное наказание от УЕФА. После этого, будете мне говорить, что это все не срежиссировано?

 

Ибо двойные стандарты у пенисова на кАналах. А Тайсон вообще сегодня сказал, что в Бразилию хочет - но его ведь никто не отпустит... вот и слеза пробилась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Тайсон вообще сегодня сказал, что в Бразилию хочет

В Бразилию, где много много диких обезьян?

troll.gif
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тяжко щось доказати людині з Києва, що його ж співмешканці київляни є бидлом на стадіоні та прославилися на світ.

Скажіть будь-ласка, і інші теж:

Як мені реагувати на людину, яка публічно, при заповнених трибунах та прямій трансляції, робить таке:

1. Плюється в камеру та на людей.

2. Корчить гримаси та мордочки.

3. Видає звуки мукання та улюлюкання.

4. Розмахує всіма кінцівками тіла.

5. Імітує повадки тварин при святкуванні та симулюванні.

 

 

офф. До речі, мої кияни, "прославилися на весь світ" заснуванням Русі, матчем смерті з Люфтваффе, двома Майданами, .... Сором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...