Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Крашеный шифер на срубе или "О шифере"-2 серия :)

Крышник

Рекомендовані повідомлення

К меня есть стойкое понимание того что вы собираетесь манипулировать !

Хотя я думаю вы умышленно рассказывете небылицы чтоб продать материал . Грустно .

 

А Вы,уважаемый,полемику разводите с какой целью и что доказываете???Чтоб не купить ЕШ или продать МЧ или убедить всех в правильности вашего мнения,что МЧ круче Еврошифера(или,что ЕШ не экономичная альтернатива другим материалам),или просто по3,14..,так сказать,борец за правду...Вы продавец кровельных материалов,кровельщик или застройщик которого уговаривают купить еврошифер??

По поводу экономии...могу утверждать,что более-менее качественная МЧ стартует с 70 грн мЭтр(до 70 грн.,как говорится,не советовал бы),а Еврошифер 50 грн.,а разница в 20 гривен на метре весьма существенна для тех,кто в силу экономических причин,выбирает недорогое кровельное покрытие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Площать трубы сотки которая применяется в вентиляции для ванн - pi*r2 = 3.14 * 5 * 5 =~ 80 кв см .

 

А у нас вентиляція ван вже розраховується по площі? Ну тоді стандартні двері 200*60см=12000 кв.см.

 

Але питання не в тому.

Ви відкрили на початку теми питання доцільності. Дуже цікаве питання.

Щоб термін доцільності перевести в зрозумілу одиницю виміру, пропоную доцільність розглядати як сукупність вартості і вигляду. Тобто задаємося питанням, на скільки ЄШ повинен бути дешевше/дорожче МЧ, БЧ, Ондуліну тощо, щоб покриття даху ЄШ було доцільно.

На мою пропозицію давати дахи для розрахунку ніхто не відгукнувся, тому пропоную розглянути дах, яким займався Крышник і розміри і фото якого він люб'язно надав.

Отже, двоскатний дах: 11*5,6 м і 11*8,2 м (11м по коньку).

 

Найдорожчий варіант: лист 1000*1097 мм, корисна площа листа (по стандарту) - 0,85 м.кв

Площа даху (5,6+8,2)*11 = 152 м.кв. Теоретична потреба в листах - 152/0,85=179 шт., на практиці потрібно - 187 листів (щоб отримати красиву розкладку, врахувати обрізи тощо).

Вартість матеріалу 187*55=10285 грн.

Сюди додаємо фірмове кріплення (не шиферний цвях, цвях дешевше в 5 разів) по 2 шт. на лист - 187*2*1,5=561 грн.

Коньок фірмовий - 11 пар по 72 грн. - 11*72=792 грн.

Обришітка - 1 брус 60*60 (зазвичай використовують шальовку, ну максимум 50*50) під один ряд шиферу, в нашому випадку 17 рядів по 11м - 0,06*0,06*11*17*900 грн/м.куб = 606 грн.

Стропила - брус 70*140 (зазвичай беруть 50*150) через 1м, тобто 12 брусів (на 11 м) - 0,07*0,14*(5,6+8,2)*12*900 грн/м.куб = 1461 грн.

Підбиваємо: 10285+561+792+606+1461=13705 грн.

Дерева піде трошки більше, через те, що доведеться брати стандартну довжину, тому округляємо до 14000 грн.

 

Принагідно, торкнуся ще одного міфу, що шиферний дах дуже важкий.

Лист ЄШ 1000*1097 - вага 12 кг. 12*187=2244 кг.

Вага дерева - (0,06*0,06*11*17)+(0,07*0,14*(5,6+8,2)*12)=2,3 м.куб*800 кг/м.куб.=1840кг

Вага цього шиферного даху - 2244+1840=4084 кг. Плюс дріб'язок і запас нехай - 4,5 тн.

 

РАЗОМ: конкретний двоскатний дах площею 152 кв.м. покритий кольоровим ЄШ з усіма витратними матеріалами в роздрібну ціну, замовнику обійдеться в 14 000 грн. + робота.

Вага такого даху складе близько 4,5 тн.

 

Виглядає він так як у Крышника, а ще як у вкладеннях (хоча на третьому фото дах не зовсім зручний для покриття ЄШ).

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли я показую цей дах, чомусь всі говорять, що це МЧ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы,уважаемый,полемику разводите с какой целью и что доказываете???Чтоб не купить ЕШ или продать МЧ или убедить всех в правильности вашего мнения,что МЧ круче Еврошифера(или,что ЕШ не экономичная альтернатива другим материалам),или просто по3,14..,так сказать,борец за правду...Вы продавец кровельных материалов,кровельщик или застройщик которого уговаривают купить еврошифер??

По поводу экономии...могу утверждать,что более-менее качественная МЧ стартует с 70 грн мЭтр(до 70 грн.,как говорится,не советовал бы),а Еврошифер 50 грн.,а разница в 20 гривен на метре весьма существенна для тех,кто в силу экономических причин,выбирает недорогое кровельное покрытие.

 

я вообще-то потребитель :-) и просто рассматриваю - не использовать ли в отдельном месте шифер , поэтому кое-что я знаю , а кое-что пытаюсь выяснить . Но манипуляций тут не нужно , иначе я придумаю массу аргументов против шифера ....

 

разница в 20 гривен - не имеет значения , потому как в комплексе - дерево + покрытие + работа это выразиться в нескольких процентах . Тут вопрос в целесообразности использования , ну не хочеться чтоб оно облезло и на старости лет пришлось лезть на крышу или мимопроезжающие бы смеялись . У меня 2 крыши с МЧ . Полет нормальный .

 

В противовес я рассматриваю битумную черепицу . Проблема в том что провода фактически надвисают над строением , и не дай бог в ураган их оборвет , не хочется пожара и не хочется замыканий на дом . Но облезлый вид еще ужастнее .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нас вентиляція ван вже розраховується по площі? Ну тоді стандартні двері 200*60см=12000 кв.см.

 

держите их открытыми целые сутки ... не хочеться ? тогда не считайте :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вообще-то потребитель :-) Но манипуляций тут не нужно , иначе я придумаю массу аргументов против шифера ....

 

Ключевое слово: ПРИДУМАЮ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ключевое слово: ПРИДУМАЮ!

 

ну если придумывают о других материалах , то почему бы не придумать о шифере ? :-) Нужно просто знать положительные и отрицательные моменты . сферу применения . И манипулировать не нужно . А то вот тебе таблетка - и от з..ы и от головы ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вообще-то потребитель :-)

 

разница в 20 гривен - не имеет значения , потому как в комплексе - дерево + покрытие + работа это выразиться в нескольких процентах . Тут вопрос в целесообразности использования.

 

В противовес я рассматриваю битумную черепицу.

 

Свої розрахунки в комплексі для споживача я виклав.

Тепер діло за Вами, викладіть свої по МЧ і БЧ і тоді раз і назавжди закриємо розмову про "декілька відсотків" і доцільність використання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По питанню якості фарбування - не хочу розвивати якусь емпіричну філософію, на практиці те що я бачив особисто це 9 років, при чому не ЄШ, а звичайний азбестоцементний фарбований на заводі, проблем немає.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По питанню якості фарбування - не хочу розвивати якусь емпіричну філософію, на практиці те що я бачив особисто це 9 років, при чому не ЄШ, а звичайний азбестоцементний фарбований на заводі, проблем немає.

 

замечания по расчету :

 

1. стропила устанавливаются через 80-90 см , 1 м - много .

2. куб бруса стоит не 900 гривен а от 1000 .

3. округление с 13700 до 14000 не отражает количество обрезков .

4. не учтены никакие ребра жесткости . 8ми метровый пролет нужно укреплять . Разные есть схемы . Под конек желательно тоже брус пустить .

 

 

А самое интересное в этом расчете , лист стоит 55 грн , полезная площадь 0,85 , или 64 грн/м2 , а с учетом потраченного

 

Теоретична потреба в листах - 152/0,85=179 шт., на практиці потрібно - 187 листів (щоб отримати красиву розкладку, врахувати обрізи тощо).

 

само покрытие стоило 187 / 152 * 55 = 67 гривен м2 .

 

И рассуждения на тему МЧ стоит 70 гривен .... и 20 гривен экономии .

 

 

Прокомментируете ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

замечания по расчету :

1. стропила устанавливаются через 80-90 см , 1 м - много .

2. куб бруса стоит не 900 гривен а от 1000 .

3. округление с 13700 до 14000 не отражает количество обрезков .

4. не учтены никакие ребра жесткости . 8ми метровый пролет нужно укреплять . Разные есть схемы . Под конек желательно тоже брус пустить .

А самое интересное в этом расчете , лист стоит 55 грн , полезная площадь 0,85 , или 64 грн/м2 , а с учетом потраченного

само покрытие стоило 187 / 152 * 55 = 67 гривен м2 .

И рассуждения на тему МЧ стоит 70 гривен .... и 20 гривен экономии .

Прокомментируете ?

 

Коментую.

1. 80-90см для стропил - це стандарт, коли кут нахилу даху менше 30 град. Для кутів більше 30 град. саме 1м.

2. Я з радістю продам Вам куб свіжепиленного обрізного бруса довжиною 4,5 м за 900 грн., мало того, як користувачу форума дам знижку мінімум 5%. Хоча, я за щоб вартість обрізної дошки рахувати за 1000 грн. (під МЧ, БЧ, Ондулін дошки все одно більше піде, тому в кінцевому результаті це тільки фора ЄШ).

3. По теорії на дах мало піти 2,3 м.куб., різниця в 300 грн, це 0,3 м.куб., тобто близько 12% (якщо куб рахувати по 1000 грн), я брав запас 10% - вважаю цього достатньо (але знову ж хочете взяти 20-30% - я за, на МЧ, БЧ, Ондулін лісу більше піде, більші запаси, більше плюсів ЄШ).

4. 100% з Вами згоден. Є і мауерлат і ребра жорсткості і підконькова дошка і карнізна дошка і дошка під розжолобок. Взагалі у мене спочатку була ідея не рахувати навіть стропила, а тільки лати (обрешітку), через те, що і стропила і мауерлат і ребра жорсткості, що для ЄШ, що для МЧ будуть однакові, а якщо і відрізнятись то якраз на ті копійки про які Ви постійно говорите, але якщо підключати до розгляду БЧ і Ондулін, то тут сропила можуть і відрізнятись (не знаю), тому і включив стропила в розрахунок. Ну не хотів я увязуватись ще й у розрахунки стропильної системи, тому і прийняв, що для цих варіантів вона однакова і на кінцеву різницю не вплине. Хочете, накидайте Вашу суму, я з нею погоджусь.

 

Тепер саме цікаве. Лист розміром фізичним розміром 1*1,097 м - коштує 55 грн., тобто 1,097 м.кв - це 55 грн., відповідно 1 м.кв. - це 55/1,097=50,14 грн (я Вас обманув на 14 коп. - вибачте). По стандарту, перекриття в поздовжньому напрямку складає 3,5 см, в поперек - рекомендовано 20 см (це для дахів кут яких більше 30 град, якщо менше то 3,5 і 30 см відповідно), але не менше 15 см. Я брав рекомендоване значення 20 см - 1097-35~1060 мм і 1000-200=800 мм. 1,06*0,8~0,85 м.кв. На практиці, щоб вийти на цілу кількість листів орієнтуються на 20 см, а по місцю дивляться скільки виходить. Для прикладу який я розглядаю, на одному скаті було здається 17см, а на іншому 24 см; 3,5 см вздовж хвилі - перекриття незмінне, окрім можливості регулювання +-2мм. Ширина даху по шиферу - 10*1,06+1,097=11,7м (10 листів * по 1,06 і 1 лист останній в ряду 1,097), через те, що стропильна система на момент розрахунку кількості листів була вже готова і становила 11 м, вийшло, що 11-й лист в кожному ряду довелося обрізати - 11,7-11=0,7м лишніх в кожному ряду, от і пояснення чому по теорії потрібно на 9 листів менше ніж на практиці, хоча можна було зменшити відстані по франтонам і вкластися в 10 цілих рядів при цьому отримавши теоретично розраховану ефективну площу листа 0,85 м.кв. Для листів більшого формату, звичайно, ефективність використання площі листа буде вище, наприклад, якщо збільшити загальну площу листа на 50% (лист 1,5*1,097), то для нього розрахункова ефективна площа листа - 1,3*1,06~1,38 збільшиться на 62%.

А з приводу, вартості квадратного метру МЧ, відкрию Вам таємницю, на усі покрівельні матеріали вартість яких зазначається в квадратних метрах, зазначається вартість саме по фізичній площі, не по ефективній, а тим паче по практичному виходу (різні дахи - різний відсоток обрізків, жоден виробник наперед таке не прорахує). Тому і була пропозиція рахувати саме конкретні дахи.

Декілька слів про БЧ. Моя думка, що розглядати БЧ в розрізі ЄШ-МЧ не варто. Це моя думка. У них різні сфери застосування. ЄШ і МЧ найбільш підходять для одно-, дво-, максимум чотирискатних покрівель, далі, збільшення кількості площин веде до суттєвого подорожчення квадратного метру, через велику кількість обрізів. В таких дахах БЧ важко конкурувати по ціні з ЄШ і МЧ. Але якщо вести мову про чотирискатні дахи з значною кількістю "голубятників", складні дахи, криволінійні поверхні, тут БЧ буде поза конкуренцією.

Свідомо не веду мову про Ондулін і Co, на мою думку це не конкурент ЄШ і МЧ в питанні надійності, а ціна - в цій ціновій категорії виступає азбестоцементний фарбований шифер і на мою думку саме він розбиває в пух і прах Ондулін і за ціною, і за надійністю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МЧ вообще-то продается под размер , для двухскатки вы платите за эффективный метр . Единственно для МЧ удобно заказать под длинну волны чтоб не было распрямленного огрызка .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важливо чим фарбувати і також важливо як фарбувати.

Мой друг(сам стоитель) полностью сам построил себе дом, покрыл шифером и покрасил кровельной краской кирпично-красного цвета. Крыше только год, пока никаких нарецаний, смотрится-лялька!!!

Не знаю как по цене, но думаю что не дороже МЧ.

Красил сам,он в этом деле мастер, думаю что и через 10 лет кровля не потускнеет;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

=Настя Севас;395672

Красил сам,он в этом деле мастер, думаю что и через 10 лет кровля не потускнеет;)

 

 

Ну, как такового мастерства, покраска крыши не очень требует, скорее сноровки. Я красил новый шивер 3 года назад. Подтолкнул сосед своей покраской старого шифера. Не знаю в чем причина, но после зимы, у него появились серые пятна. Красил с женой, перед покраской 2 слоя грунтовки - 20 л по ~50 грн., краска 2 слоя 15 л (5л-85 грн), крыша двухскатка 90 шт шифера. В составе краски есть силикон, сейчас (тьху тьху) цвет не поменялся, глянца и так небыло, правда летом немного видно пыль (на коричневом цвете), зато после дождика ...

Первое время боялся увидеть крашеный снег под стеной, как у соседа, ну потом успокоился, так как все ок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотела мягкую кровлю, но т.к. температура не позволяет накрыть зимой(а накрыть надо до весны), то мягкая кровля отпадает.Теперь ищу альтернативу.

В Крыму про Eco dach почти ничего не знают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотела мягкую кровлю, но т.к. температура не позволяет накрыть зимой(а накрыть надо до весны), то мягкая кровля отпадает.Теперь ищу альтернативу.

В Крыму про Eco dach почти ничего не знают

 

Єдине місце в Криму де він є, це Євпаторійський санаторій Міноборони.

Не буду казати замість якого матеріалу його клали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двоскатний дах 13,8м*7,4м , покритий ЄШ Eco-Dach 1*1,097м враховуючи дерево (все, з обрізками і цвяхами) по матеріалам обійшовся замовнику в 20500 грн.

Тобто, квадратний метр даху коштує 100,50 грн. + робота.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Понятно где - на заводе или у представителей.

Так я работаю с транспортом и есть знакомый в Ивано-Франковске, покупал сразу на заводе.

У них сейчас акция, лист 1000х1097 стоит 30,60 грн.

Заводская упаковка - поддоны по 110 листов, наиболее удобно при транспортировке, но можно и по листам набирать.

У меня как раз получалось близко к двум поддонам + крепление (по 1,20) + конек - около 3 т.

При визуальном осмотре в качестве не разочаровался, большего не ожидал - шифер шифером, но прокрашенно хорошо, все листы переложены пленкой, чтобы не поцарапались, геометрия выдержена. Битых не было.

О стойкость и качестве краски можно будет судить только со временем.

Что еще добавить? Контакты ниже, доставку желающим могу помочь организовать.

Вроде бы приличный материал

 

Івано-Франківський шиферний завод

Ямниця (маленькое село, на картах нет, пару км от И-Ф), Тисменецького р-ну

Відділ збуту:

0342-58-37-03

0342-58-36-95

0342-58-36-57

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Понятно где - на заводе или у представителей.

Так я работаю с транспортом и есть знакомый в Ивано-Франковске, покупал сразу на заводе.

У них сейчас акция, лист 1000х1097 стоит 30,60 грн.

Заводская упаковка - поддоны по 110 листов, наиболее удобно при транспортировке, но можно и по листам набирать.

У меня как раз получалось близко к двум поддонам + крепление (по 1,20) + конек - около 3 т.

При визуальном осмотре в качестве не разочаровался, большего не ожидал - шифер шифером, но прокрашенно хорошо, все листы переложены пленкой, чтобы не поцарапались, геометрия выдержена. Битых не было.

О стойкость и качестве краски можно будет судить только со временем.

Что еще добавить? Контакты ниже, доставку желающим могу помочь организовать.

Вроде бы приличный материал

 

Івано-Франківський шиферний завод

Ямниця (маленькое село, на картах нет, пару км от И-Ф), Тисменецького р-ну

Відділ збуту:

0342-58-37-03

0342-58-36-95

0342-58-36-57

А как вы выбирали?Вы сначала ездили смотрели шифер?

Какой у них выбор цветов?

Шифер асбестовый,который вы брали,или нет?

:beer::beer::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне в эстетическом плане очень даже понравилось. :) если б только знать, что краска "держаться" будет хотя бы лет 10 ;)

 

Но, в целом, возьму на заметку и поеду на завод весной.

 

П.С. В экономическом плане, все равно нужно думать, т.к. 1 м2 м.ч. в рознице пр-ва экосталь (Германия) можно сегодня поискать в Украине за 65 гривень. и очень даже несложно найти пару тройку предложений...

 

разница в 10 гривень. это на крыше в 150 м2 аж 1 500 грн. Некототые могус сказать, что, мол, а аксессуары. И это будет резонно, но, если поднять опу, заказать обычный плоский лист и поехать к кибщикам, то можно сэкономить еще немного. Я думаю, что переплата за м.ч. будет на такой крыше в 2000 грн. на материале. не больше. А в западной те кто конрабасов возят м.ч. из польши, можно тот же польсий арцелор или словацкий юсстил еще дешевле найти, чем в центре.

 

Так что решать конечно потребителю много это 2000 грн. или мало. все же как по мне, м.ч. надежней и 100% полимер экостали не выгорит за 10 лет. и геметрия, опять же, как по мне, у м.ч. повыразительней чтоли...

 

а в остальном, шифер а-ля евродах рулин. красиво и очень интересно;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оно то в принципе то так,но есть некоторые нюансы,в частности по мне8-)

У меня дом не новый,а 70-х годов,шлаколитой и особой красоты там уже не сделать.Имеется ввиду на нем уже шо шифер,шо м.ч.-один йух.Во-вторых я хочу там снять старую крышу,а вместо нее мансардный этаж (2 комнаты детям).А м.ч. судя по отзывам шумновата.

в-третъих если посчитать во что мне выйдет съездить на Западную,поискать "контробасистов",привезти оттуда в Днепр это будет дороже.Да и опять же по отзывам при сложных крышах (а у меня там просто не получится) на м.ч. отходов может возникнуть до 20%. А это тоже удорожит в целом.И даже если она мне в целом станет на 3-4-5 тыс. дороже,то лучше я эти деньги использую на отделку,навес ПК для машины,отделку фасада,брусчатку и т.д.,на выбор:rolleyes:

Поэтому уже как бы склонен крыть шифером (тока не определился цветным или самому погрунтовть и покрасить).Подсказуйте,если шо:beer:

ЗЫ.По-поводу того,простоит краска 10 лет или нет:rolleyes: Я думаю простоит,а даже если и меньше,лет7-8,то я думаю шо с 2-мя друзьями и ящиком пивка мы за выходные одолеем эту проблемку без проблем;):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оно то в принципе то так,но есть некоторые нюансы,в частности по мне8-)

У меня дом не новый,а 70-х годов,шлаколитой и особой красоты там уже не сделать.Имеется ввиду на нем уже шо шифер,шо м.ч.-один йух.Во-вторых я хочу там снять старую крышу,а вместо нее мансардный этаж (2 комнаты детям).А м.ч. судя по отзывам шумновата.

в-третъих если посчитать во что мне выйдет съездить на Западную,поискать "контробасистов",привезти оттуда в Днепр это будет дороже.Да и опять же по отзывам при сложных крышах (а у меня там просто не получится) на м.ч. отходов может возникнуть до 20%. А это тоже удорожит в целом.И даже если она мне в целом станет на 3-4-5 тыс. дороже,то лучше я эти деньги использую на отделку,навес ПК для машины,отделку фасада,брусчатку и т.д.,на выбор:rolleyes:

Поэтому уже как бы склонен крыть шифером (тока не определился цветным или самому погрунтовть и покрасить).Подсказуйте,если шо:beer:

ЗЫ.По-поводу того,простоит краска 10 лет или нет:rolleyes: Я думаю простоит,а даже если и меньше,лет7-8,то я думаю шо с 2-мя друзьями и ящиком пивка мы за выходные одолеем эту проблемку без проблем;):D

 

 

В целом, все правильно. Но, хочу добавить:

 

1. По поводу краски - дело не в 7 годах. Не факт что краска 2-3 года простоит. по крайней мере, пока не факт.

 

2. По поводу цены. за 60-65 гривень сейчас можно и в киеве найти. так что, не нужно искать контрабандистов.

 

3. По поводу шума - если у Вас будет жилая мансарда для детей, то логически можно предположить, что Вы будете утеплять скаты. Уверен что Вы любите своих детей, поэтому утеплять Вы будете как минимум стекловатой и толщиной не менее 150 мм. Данный слой вполне справится с шумоизоляионными фунцкциями, соответственно, проблема шума м.ч. решена.

 

4. По отходам - согласен, могут быть. Но, опять же вопрос эстетики - что бы Вы не говорили по поводу фасада своего дома, но, несложно предположить, что и фасад можно исправить. И когда это произойдет, есть вероятность что Вы можете пожалеть что тогда незахотели переплатить какие-то там реально 300-400 баксов, что на сегодня, уже вообще не деньги.

 

5. Вопрос цены. Я не отговариваю Вас, а всего лишь представляю контраргементы. Когда Вы возьмете общую смету - с работой, ватой, всеми материлами, то Вы окончательно поймете, что цена удорожания при пересчете на 1м2 принципиально незначительна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не факт что краска 2-3 года простоит. по крайней мере, пока не факт.

Помиляєтесь, 2-3 роки це вже факт. 20-30 років фарбований шифер в Україні - це не факт (хоча 20-30 років МЧ в Україні це також не факт).

 

По поводу цены...

Дах з ЄШ (шифер, дерево, комплектуючі) обходиться близько 100 грн/кв.м.

Скільки коштує дах МЧ?

 

По поводу шума ...

Згоден на 90%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...