Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок за 50тис. реально?

VPLVUA

Рекомендовані повідомлення

у нас всередині багато чого вже зроблено,залиті сходи бетонні з цокольного поверху до чердака,поставлені двері в гаражі і на сходові клітці,проложена каналізація.

DSC03723.JPG.44118d9cf7ba214853a8ff48c6bdca76.JPG

DSC03834.JPG.a4cacdf87294f07aeb98200dfd8eefed.JPG

DSC03930.JPG.653b8c23d12177e1260de09973c80fcf.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно я тут 5 копийок не вставляла....можна всепостроить если захотеть.Я вот за 5 месяцев построила коробку моего дома за 50.000 евро.

дороговато...какой метраж?внутянка обычно подороже тянет коробки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дороговато?будинок на 400 м.кв,два незалежних житла,перший і другий поверх,повний цокольний поверх і з можливістю зробити жилий мансардний чердак,мае висоту 2.8 м
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дороговато?будинок на 400 м.кв,два незалежних житла,перший і другий поверх,повний цокольний поверх і з можливістю зробити жилий мансардний чердак,мае висоту 2.8 м

ух..взяла калькулятор....дом конечно огроменный....выходит очень дешево...170 долларов за м.кв....или у ВАС так дешево за счет количества метров-каждый послед.дешевле предыдущего или....ну я не знаю....у нас у строящихся этим летом коробки с крышей и дверями,металлочерепица и газобетон на 130 квадратов по 40-45 тысяч убитых енотов выходят...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю и уверена что такая цена у нас потому что материалы мы закупляли сами,и постоянно кто то из своих был на участке контролировал все,и многое делали своими руками.например всю изоляцию фундамента_пенопласт,мастика,сетка и пупыришки все делала я сама.вы не поверите когда мне впихивали камаз щебенки и клялись детьми своими что там есть 8 кубов...я не верила,взяла лопату и рулетку и полезла на етого клятого камаза,не могла насобирать и 6 ти кубов.а если будем опускать так значит коробка получается 300у.е м.кв как у меня просили все строители с весны.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а когда я вытаскивала у строителей шурупы с карманов,:fool: ето надо было видеть,не два шурупа что завалялись там,а пол кило.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет не будет втрое дороже,будет еще так раз,

залежно якими матеріалами все робити. витрати можуть відрізнятися в рази, залежно від матеріалів.

 

наприклад я в 100кв.в вже вклав 30к $. в ремонт квартири з нуля (новобудова). причому ще нема жодних меблів і техніки, і навіть світильників. і матеріали брав не самі круті, переважно середнього рівня. веду всю калькуляцію, вроді все і по ділу, майстри надурили десь на 5000грн, що в принципі капля в морі, але без того небуває. матеріали всі купляв сам і часто з хорошими скидками (якщо це все довірити майстрам, то там набіжить ще >30% аж бігом :D )

 

реально можна було зробити ремонт і в половину дешевше зекономивши на якості матеріалів і відмовившись від всяких "приколів" типу кондюків, вентиляції, сигналізації, відеонагляду, дизайн проекту, теплої підлоги і т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю и уверена что такая цена у нас потому что материалы мы закупляли сами,и постоянно кто то из своих был на участке контролировал все,и многое делали своими руками.например всю изоляцию фундамента_пенопласт,мастика,сетка и пупыришки все делала я сама.вы не поверите когда мне впихивали камаз щебенки и клялись детьми своими что там есть 8 кубов...я не верила,взяла лопату и рулетку и полезла на етого клятого камаза,не могла насобирать и 6 ти кубов.а если будем опускать так значит коробка получается 300у.е м.кв как у меня просили все строители с весны.

снимаю шляпу......я так не смогу .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звичайно що залежить від якості матеріалів.ми стараемось везти все що можемо з польщі,дешевше і набагато якісніше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уважаемая дездечадо ето не так трудно делать все,только надо чтобы кто то показал как делать и иметь время.:grin:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мою тему подивіться...витрати 250 000грн, 4 сезони робіт (весна-осінь) я + помічник...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звичайно що залежить від якості матеріалів.ми стараемось везти все що можемо з польщі,дешевше і набагато якісніше.

вот это тоже удешевляет.у нас в ОДессе цены.....и на строительные услуги тоже...(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel и ето все 250.000 гр ?мне ваш хливчик понравился,завтра порасматриваю,себе тоже такой сделаю.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звичайно що залежить від якості матеріалів.ми стараемось везти все що можемо з польщі,дешевше і набагато якісніше.

якщо є така можливість то дійсно значно дешевше. я теж в цьому переконався.

моя керамічна плитка наприклад тут і в польщі різниться рівно в 2 раза ціна. причому тут ціна вже зі скидкою в 20% від прайсу.. а в польщі тупо в інет магазині без скидок і звязків, бери скільки хочеш :) я був в шоці якщо чесно, але прийшлося брати тут, бо привезти 800кг плитки з польщі немав можливості.

 

така сама ситуація от з обоями :) купив в інет магазині в англії. з доставкою сюда звичайною поштою получилось на 30% дешевше і 2 раза швидше, чим замовляти тут в магазинах :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так коли везете з польщі через такс фрі ще від вартості повернуть вам 23%.я чула що вже приняли закон,з першого січня можна буде везти з польщі на 1000 евро і 50 кг кожного виробу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарний маленький будиночок, якраз такого плану щось і хочеться. Можна глянути на план?

plan1_800.jpg

plan2_800.jpg

План робив сам в ArConi лесницу окремо в Stairconi

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сергійВ, ви молодець! Успіху вам.

Шкода, що я своїми руками нічого не вмію... ех.

Дякую!!!!

Треба все пробувати робити навчити можна кого завгодна тількі комусь приходить з першого разу а комусь з 20-го.

Але всерівно коли робиш для себе то ніякий майстр так не зробить(всі майстри роблять аби скоріше отримати гроші а після них хоть потоп).

Р С Очі бояться а руки все роблять.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба все пробувати робити навчити можна кого завгодна тількі комусь приходить з першого разу а комусь з 20-го.

Але всерівно коли робиш для себе то ніякий майстр так не зробить(всі майстри роблять аби скоріше отримати гроші а після них хоть потоп).

Р С Очі бояться а руки все роблять.

 

Та розумію, уже налаштовуюся вчитися :) Всього самі не зробимо, але частково - точно варто. То ж треба бодай трохи фізичної сили й витривалості мати, чим, на жаль, похизуватися не можу.

Ще було би, в кого повчитися... Зі знайомих ніхто нічого не будує.

Тільки в нас сім'я філологів. Це той варіант, коли доходить з 30-го разу :unknown:, а з розрахунками зовсім зле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та розумію, уже налаштовуюся вчитися :) Всього самі не зробимо, але частково - точно варто. То ж треба бодай трохи фізичної сили й витривалості мати, чим, на жаль, похизуватися не можу.

Ще було би, в кого повчитися... Зі знайомих ніхто нічого не будує.

Тільки в нас сім'я філологів. Це той варіант, коли доходить з 30-го разу :unknown:, а з розрахунками зовсім зле.

 

приходьте до нас ...з напарником і покажимо і навчимо багато будівельних робіт і хитростей ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приходьте до нас ...з напарником і покажимо і навчимо багато будівельних робіт і хитростей ;)

Дуже дякую! :oops: Тільки "приходити" далеченько вийде, їхати треба. І, певно, коли ми остаточно надумаємо будувати, у вас усе остаточно готове буде. Хіба вже другий будуватимете)) Так чи так - дякую і неодмінно звернуся, коли нарешті перейду на стадію конкретних запитань і чіткого розрізнення етапів і робіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижні потому...
  • 4 місяці потому...
доречі, виникла ідея, по можливості, було б добре якби у цій темі можна було б взяти приміром оту середню площу 120м яка була зазначена автором теми, і від неї відштовхуватись, взяти сеердній проект або запропонованний, і почати рахувати поетапно кошторис - спільними зусиллями, таким чином усі хто проживає та й не тільки у м.Львові, будуть мати змогу оцінити хочаб "приблизно" вартість отої коробки.

 

за стандарти можна брати оптимальні по ціні - якості матеріали той самий припустимо ytong 400 мм.

 

порахувати кубатуру приміщень, об"єм стін, далі кількість блоків і ціну.

 

окремо середню роботу (попитатись серед знайомих) - далі кожен сам собі віднімає чи додає до свого бюджету ту ціну.

 

порахувати середню ціну на дах.

 

фундамент.

 

комунікації і внутрішні роботи це вже друга частина, наразі хоча б з цим розібратись.

 

Маю приклад коробки все окремо пораховано і роботу (фундамент, стіни Кератерм, дах металочерепиця) за все 36431.76 уо

приклад зробив тут dim.promotion-soft.com/build/cina/

 

Район Львів

Будинок 2 поверхи

Площа забудови 9.5х9.5 м

Термін виконання 3 місяці

 

Добавлено через 2 минуты

Нет не будет втрое дороже,будет еще так раз,только надо продолжать контролировать все,не доверять ни одному строителю,насмотрелась я за етих 5 месяцев и поняла хорошо куда уходит львиная доля денег на часном строительстве.а у меня 99% УХОДИТ НА МОЙ ДОМ И Я 24 ЧАСА В СУТКИ НАХОЖУСЬ НА УЧАСТКЕ.

 

Але 24 години Ви тратите свого часу. А деякі люди в цей час ще й всигають заробляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...