Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

(П.) Канонічна Skoda А5+1.8T+DSG!!!

Melden

Рекомендовані повідомлення

Мапед не мій!!! Сусід продає авто дружини, попросив розмістити.

 

Skoda Octavia A5, ліфтбек

2011 року випуску

двигун 1,8 Т

АКПП 7-ст. DSG

Пробіг 120 000 км.

Колір БОМБА!!! (бордовий)

Авто в хорошому стані, чисте, доглянуте, не замучине. Чистий 11-й рік по віну та тех паспорту. Все скло по колу рідне.

З приємностей:

-Тонована по колу разом з лобовим склом

-Обезшумлена

-Ксенон

-Сигналка і т.д...

З мінусів:

-Є тріщина на лобовому від камінця

-Підкрас заднього лівого крила без криміналу

-Задній бампер має затертість

 

Більш детально по телефону власнега!!!

067 401 24 70 Іван

Ціна: 12 000у.о.

olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-skoda-octavia-IDkZkwQ.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...авто дружини...

...2011 року....

...120 000 км...

 

не замучине

 

але підуставше як для "авто дружини":)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але підуставше як для "авто дружини":)

Бізнесвумен!!!:D

Я тільки оголошення подав з даних, які озвучили. :)

По телефон, що вказаний можна все дізнатись!!!:beer:

 

Добавлено через 11 минут

але підуставше як для "авто дружини":)

В сусідній темі авто від власниці з 2012 року з 130 000 км. який Ваший вердикт, піДуставше чи ще ні???

 

Питання на засипку...

А Ви ступінь зносу гуми на колесах можете "навангувати" на відстані???;) Цікаво!!!Ж-)

Те що авто піДуставше, вже зрозуміло от ще питання по гумі не дає спокою...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви ступінь зносу гуми на колесах можете "навангувати" на відстані???;) Цікаво!!!Ж-)

 

А навіщо? Та й до чого тут гума?

 

ви розмістили об'яву "чоловіка, що продає авто дружини", я висловив свою думку. Мені здається, нікого нічим не образив.

 

В моєму розумінні, коли чоловік купує жінці машину, обслуговує і продає, за 5 років зазвичай "авто жінки" проходить 40-70тис.

 

 

В сусідній темі авто від власниці з 2012 року з 130 000 км. який Ваший вердикт, піДуставше чи ще ні???

 

(виділене мною) + там чітко написано про застосування для будівництва.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передайте соседу что он жулик :)

Было много шкод и знаю о них все или почти все на все 150%

120 тыс за 4 года - это раз. Жена.. 120 тыс.... ага...

руль не родной это два. Туда же накладки педалей.

Салон - передние сидухи уже требуют перетяжки.

По фото - видно несколько мест которые смущают саморезами - в шкоде так не бывает - значит лазили. Зачем - вопрос. Хотя по тем же фото видна совсем не ясная ржавчина - вот ее я понимаю и спроста она там не бывает....

 

Отдельные наблюдения - чисто так..

1. Русское радио, перец, релакс, народное - и все в преднастройках --- машина Жены да?! Там что директор базара Супруга??

2. Резиночки на рычаге АКПП... вообще фишка только торгашей, таксеров и перекупов.

3. Задние пороги затирали-марафетили но износ виден -- в такси была???

 

У меня два варианта - это перекуп, или машина из под такси. Второе исключаю так как таксист бравший в аренду захотел бы выкупить.

Формулировки - стекла по кругу родные, и фотки детализированы на тех деталях которые говорят о пробеге (а они поменяны) - признак матерого перекупа.

 

Ну и добить. Машине 120 тык (минимум) --- ДСГ если не обслужили как следует то ей уже скоро хана. ДСГ крутая коробка но вдруг чего и готовимся к варианту выбросить 1600 евро или искать механику на разборке. + турба... с этой коробкой на ней наваливали 100%, знач турбу тоже смотреть пора.

 

П.с. Шумка.. в авто супруги. Шумка и оставлена штатная голова Свинг (нафига шумку делать оставляя штатную самую гнусную музику).. Что шумили? В А5-А6 отличная родная шумка и вибра... или что повело дак пришлось лазить и косяки шумить??

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передайте соседу что он жулик :)

Было много шкод и знаю о них все или почти все на все 150%

120 тыс за 4 года - это раз. Жена.. 120 тыс.... ага...

руль не родной это два. Туда же накладки педалей.

Салон - передние сидухи уже требуют перетяжки.

По фото - видно несколько мест которые смущают саморезами - в шкоде так не бывает - значит лазили. Зачем - вопрос. Хотя по тем же фото видна совсем не ясная ржавчина - вот ее я понимаю и спроста она там не бывает....

 

Отдельные наблюдения - чисто так..

1. Русское радио, перец, релакс, народное - и все в преднастройках --- машина Жены да?! Там что директор базара Супруга??

2. Резиночки на рычаге АКПП... вообще фишка только торгашей, таксеров и перекупов.

3. Задние пороги затирали-марафетили но износ виден -- в такси была???

 

У меня два варианта - это перекуп, или машина из под такси. Второе исключаю так как таксист бравший в аренду захотел бы выкупить.

Формулировки - стекла по кругу родные, и фотки детализированы на тех деталях которые говорят о пробеге (а они поменяны) - признак матерого перекупа.

 

Ну и добить. Машине 120 тык (минимум) --- ДСГ если не обслужили как следует то ей уже скоро хана. ДСГ крутая коробка но вдруг чего и готовимся к варианту выбросить 1600 евро или искать механику на разборке. + турба... с этой коробкой на ней наваливали 100%, знач турбу тоже смотреть пора.

 

П.с. Шумка.. в авто супруги. Шумка и оставлена штатная голова Свинг (нафига шумку делать оставляя штатную самую гнусную музику).. Что шумили? В А5-А6 отличная родная шумка и вибра... или что повело дак пришлось лазить и косяки шумить??

 

Браво!!! :beer: Аплодую, Вам стоячи!!!! :beer: За прискіпливий огляд авта.

Можна я не буду коментувати, я не власник... :)

Одне скажу, це авто в цій сім"ї здаєця з середини 2014 року. Облік на дружині сусіда за цей період вони разом, можливо по черзі, можливо в таксі, можливо він/вона, сам/сама наїздили 25-30т. км. Про все інше і гадки не маю, що і як!!!!!!!!!!!!!!!

Людина попросила, я розмістив...

Щодо інших Ваших аргументів, не буду дискутувати не бачу сенсу.

P.S.-Фото робив я.

P.S.2-В людей свій бізнес(це про резинки)...

P.S.3-Про що крутили, міняли, таке не таке, желізо, рулі, шумки, резинки, педалі, варіанти з відки це авто, обслуговування ДСГ/Турбін і т.д.....

ДО ВЛАСНИКА ПО ВКАЗАНОМУ ТЕЛЕФОНУ АБО З ВЛАСНИКОМ НА СТАНЦІЮ І НЕ БУДЕ ОБРАЗ ТА ГАДАНЬ ЩО ТА ЯК.

Всім повних баків, рівних доріг, хороших придбань та хорошого дня!!! :flag1:

 

Добавлено через 5 минут

Салон - передние сидухи уже требуют перетяжки.

 

:)Добавлю ще від себе, по чохлам які там ще від попереднього власника, перетяжку не зручно буде робити. А якщо їх зняти можливо все ОК! Але можливо все ще гірше....:cry:

Без образ!!!

 

Добавлено через 35 минут

(виділене мною) + там чітко написано про застосування для будівництва.

І що???

Це авто купували для покатушок))) і що далі? Застосовували як могли, хотіли, мали змогу...

Їздило, стояло, радувало і не дуже і т.д і т.п..... Таке все ні про що...(((

Є телефон, всіх зацікавлених вислухають і дадуть відповіді...

-До чого я веду...

Це не гілка про вибір/обговорення/думки/поради по авто, це тема продажу. Як би Ви її глянули в живу чи на станції, тоді інша річ є про що поговорити, що "обтирати", а так ла-ла-ла.!!! І знову таки, Я НЕ ВЛАСНИК, я не сказав що вона нова, ідеальна, з компресією, розхідом, розгоном таким то... І гу-гу-сі, пу-пу-сі, супер-пупер ракет без царапин і стан як з салону...

Як людина яка купувала б/у авто, маю думку що це завжди "лотерея", а нова дорого от і вибирайте що Вам.

Без образ!!!

Змінено користувачем Melden
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не гілка про вибір/обговорення/думки/поради по авто

 

зміст Ваших же постингів цьому протирічить.

 

Як людина яка купувала б/у авто, маю думку що це завжди "лотерея"

 

Як людина, яка колись (у 90-і, - часи відсутності інтернету і можливості порадитись із кимось) купувала своє перше б/у авто, дуже вдячний пану ntischenko за "Шерлок-Холмс майстер клас!".

Комусь він ДУЖЕ може стати в нагоді виграти свою "лотерею"!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зміст Ваших же постингів цьому протирічить.

Де саме???

 

Вся суть моїх постів в одному, як можна перед монітором не бачивши предмет обговорення "вангувати", що так а що не так... От ви привели приклад про 40-70т. км. для авто дружини за 5 років, згоден з Вами на 500%, але...

Тепер вкажіть в моєму описі на слова про п"ять років володіння цим авто дружиною, сусіда??? Знову наголошую, є власник, є його контакт, якщо цікаво телефонуєте робіть огляд, а вже тоді будемо робити висновки на люди про всі баги. Я не знаю вона ідеальна чи вбита в хлам, мені до спини, в кожного своя думка і критерії оцінки але як на мене не через монітор це роблять, якщо є інтерес....

Скажу щиро від душі, мені вже ця ШкОдА як мозоль!!! ))) Далі буду просто мовчати і повторюсь мАпед не мій зиску з нього не маю. Контакти вказані, розслідування можна проводити по них.

Дякую Вам за увагу до теми, тепер я в ній читач.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не шерлок. Я просто дуже люблю шкоди і багато про них знаю. Тому і роблю висновки.

Кермо - воно в будь якої шкоди не ходить так довго. 50-70 тис і буде сипатись - такі вже вони.. якби було порепане то краще ніж замінили, бо тепер і підозри лізуть теж сам=е і з накладками...

Всі інші деталі - просто уважно дивився на фото і порівнюю з власними знаннями кожного мм авто :)

 

Я собі останній раз вибирав авто у вересні 2015... перебрав 79 авто (кожне з них бачив особисто і половина з них була на СТО).. ну так щоб розуміти -затрат на вибір (СТО і поїздки) було десь на 6-7 тис грн. Знайшов в результаті за 300 км від київа в Рівному... Там все по чесному було. Чесно сказав що скрутив 40 тис.. що малював і т.д. і все співпало з реальним оглядом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[

 

Пробачте, не втримався...(((

Говорив що буду читачем, але... :rolleyes:

Хочу почути Вас, прокоментуйте, будь-ласка якщо є бажання та змога, буду вдячний!:Ж-)

i.gif[/img]

i.gif[/img]

Цікавий діагноз???

Змінено користувачем Melden
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть не 1.8Т а 1.8TSI і зразу питання - скільки масла на 1000 км бере?пс по возможности тоже выложу) интересен диагноз)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не шерлок. Я просто дуже люблю шкоди і багато про них знаю. Тому і роблю висновки.

Кермо - воно в будь якої шкоди не ходить так довго. 50-70 тис і буде сипатись - такі вже вони.. якби було порепане то краще ніж замінили, бо тепер і підозри лізуть теж сам=е і з накладками...

Всі інші деталі - просто уважно дивився на фото і порівнюю з власними знаннями кожного мм авто :)

 

Я собі останній раз вибирав авто у вересні 2015... перебрав 79 авто (кожне з них бачив особисто і половина з них була на СТО).. ну так щоб розуміти -затрат на вибір (СТО і поїздки) було десь на 6-7 тис грн. Знайшов в результаті за 300 км від київа в Рівному... Там все по чесному було. Чесно сказав що скрутив 40 тис.. що малював і т.д. і все співпало з реальним оглядом.

i.gif[/img]

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

i.gif[/img]

Skoda Octavia A5...

Лифтбек...

Ваші ставки по пробігу??? Машина офіційна з повною історією на Нивках.

 

Добавлено через 12 минут

По фото - видно несколько мест которые смущают саморезами - в шкоде так не бывает

По "бордовій" не володію інфою, що і як... По "шампань", 1000% ніхто нічого не трогав не крутив!!!

Ось мабуть Ви казали про це...!???

"Бордо"i.gif[/img]

Чи я Вас не так зрозумів про саморізи???

 

Добавлено через 4 минуты

мабуть не 1.8Т а 1.8TSI і зразу питання - скільки масла на 1000 км бере?пс по возможности тоже выложу) интересен диагноз)

Вони обидві, 1.8TSI! :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Бордо":

20160624_155246_800.jpgi.gif

 

Добавлено через 4 минуты

"Бордо"

i.piccy.info/i9/5b187088c7572caa9c0abcb14c005ab3/1466776395/68163/1013985/20160624_155519_800.jpg' alt='20160624_155519_800.jpg'>i.gif[/img]

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваші ставки по пробігу???
119420 (видно на фото)

 

по теме - тоже встречал "шерлоков" через монитор. Причем "видят" так много, что просто абзац, даже по галимым фоткам, даже вычисляют по пейзажу в какую пору года и в какой год делалось фото... Люди-Кашпировские среди нас... Без шуток. Глаз матерый фильтрует получше фотошопа. Я например с 5й попытки понял как видят перепады на краске крашанки, и то помытая, на солнышке и паршиво покрашенная, а тут с экрана... Уникумы просто. И при этом экономят уйму времени и денег (не надо звонить, кататься, СТО...), но все это тоже им далось непросто (жизненный опыт).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от LandStone

мабуть не 1.8Т а 1.8TSI і зразу питання - скільки масла на 1000 км бере?пс по возможности тоже выложу) интересен диагноз)

Вони обидві, 1.8TSI!

речь не про "обидві", а то что указан тип двигателя в первом посте 1.8Т!Масла сколько жрут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Убитая шкода в хлам.
По чем видно?

 

ЗЫ: меня слегка удивило, что в этой понтовой А5 такой короткий подлокотник и пластмассовый руль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мапед не мій!!! Сусід продає авто дружини, попросив розмістити.

У меня к вам просьба - в дальнейшем продавайте свое и отвечайте только за свои слова/дела/поступки.

Сосед не знает как входить в интернет? Я еще понимаю когда помогают старенькой бабушке....

п.с.

По выходу (из опыта) - только замараете свой ник....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я собі останній раз вибирав авто у вересні 2015... перебрав 79 авто (кожне з них бачив особисто і половина з них була на СТО).. ну так щоб розуміти -затрат на вибір (СТО і поїздки) було десь на 6-7 тис грн. Знайшов в результаті за 300 км від київа в Рівному... Там все по чесному було. Чесно сказав що скрутив 40 тис.. що малював і т.д. і все співпало з реальним оглядом.

если не секрет, за какой срок посмотрели 79 авто?

 

..зы... каждый день почти смотрю людям авто, с удовольствием бы пользовался Вашей системой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я собі останній раз вибирав авто у вересні 2015... перебрав 79 авто (кожне з них бачив особисто і половина з них була на СТО).. ну так щоб розуміти -затрат на вибір (СТО і поїздки) було десь на 6-7 тис грн. Знайшов в результаті за 300 км від київа в Рівному... Там все по чесному було. Чесно сказав що скрутив 40 тис.. що малював і т.д. і все співпало з реальним оглядом.

 

www.drive2.com/l/7772332/

 

www.drive2.com/l/9986413/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...