Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хто тут з Тернополя, признавайтесь

Nobel

Рекомендовані повідомлення

дякую....взаємно.

 

Я будуюся в с.Кипячка (то за В.Гаями)...

 

Класно.А я будуюся в Гаях Великих так що ми майбутні сусіди . Всіх з наступаючим Новим Роком :drinks:.Тернопіль - форева.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуюсь до привітань і іду на кухню готуватись до НР. а другого числа напевне поїдемо позустрічаємо на будівельному обєкті ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ууу...поїхали другого числа на будову компанією - 12 чолоків - два буса...

 

нормально посиділи на панелях другого поверху.....результат 5 пляшок горівки і 4 шампусік...всі задоволені, замутили танці на висоті другого поверху - клас....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Супер - напевно сусіди були раді...

До речі на якій стадії зараз твоя будова - що плануєш робити , що вже зроблено , як проходило будівництво .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знач купив ділянку в вересні 2007 року (13 соток). В жовтні 2007 року вирив катлаван під будинок 10,5*11 і під підмурок господарської будівлі 6,5*12,5.

привіз того ж року 100 блоків Ф4, 500 шлакоблоків і 10000цегли. Встиг ще залити підмурок під хлів і залили подушки під будинок. потім почалася зима, будову заморозили...

 

Вирішив питання зі світлом - зФ - з документами і обладнанням винесли десь 4500 грн. при тому, що робив все сам, крім підєднання лінії на опорі.

Почав будову вже в березні 2008 року. Проект і все забезпечення і підбрів матеріалів- на мені. постійно допомагає один боєць = ще одного брав, щоб мурував зі мною.

До травня 2008 року зробили хлів (виморували і накрили металочерепицею). Хлів гна 3 кімнати - там літня кухня, майстерня, хозкімната і літній туалет = мансардний поверх - 50 кв.м.

поставив 3-є бронедверей, платикові вікна...

по периметру 23 колони, які формують терасу з двох сторін будівлі.

В червіні поставили ті 100 блоків на сутерини, чуть ще долили і перекрили, тим самим сформували сутерини під будинком (3 кімнати + коридор). До вересня помаленьку збувалаи повністю поверх і гараж, теж все перекрили панелями.

В жовтні внутрішня штукатурна, стелі, стяжка в хлівах. + зовнішнє утеплення і обшика хліва.

 

Вже в грудні привіз 12000 цегли на другий поверх будинку -і заморозив до весни.

 

Що буде весноб - не знаю. Зарплати порізали, бізнес мвйже не йде...грошей відкласти не можу...(а так хотілося хочаб домурувати і накрити будинок)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка 8 сотик розмір 20*40.Проект взяв каприс ( польський )- трошки його підкоректував під себе . Будову почав в березні 2008 року .Надіюсь до березня 2009 року накрити .Криза звичайно внесла свої корективи .Після накриття буду виплачувати кредит і чекати кращих часів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт усім землякам ! Відбути свята - це щось... :evil: Будемо іти на поправку. Весною дісно невідомо, що чекати. Думав долар під Новий рік впаде під 6, не вийшло... .Тому мабуть до літа з будівництвом мало в кого вийде...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...