Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як побудувати тимчасівку?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Вирішили з дружиною будуватись. На будівництво житлового будинку коштів поки немає думаємо побудувати тимчасівку. Але здається тимчасівки не під’єднують до газової мережі (в сенсі опалення) а тільки можуть підвести газ до газової плити. Принамні так мені сказали в газовій службі.

Питання: чи існують способи підвести газ+світло+воду до тимчасівки щоб можна було в ній жити пару років поки не назбираємо грошей на будівництво житлового будинку. Які юридично-правові способи існують для вирішення цієї проблеми. Прошу порадьте якісь загальні рекомендації до проектування тимчасівки її можливо якісь об’ємно-конструктивні вирішення оскільки в будівництві слабенько орієнтуюсь.

 

З повагою Олександр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Вирішили з дружиною будуватись. На будівництво житлового будинку коштів поки немає думаємо побудувати тимчасівку. Але здається тимчасівки не під’єднують до газової мережі (в сенсі опалення) а тільки можуть підвести газ до газової плити. Принамні так мені сказали в газовій службі.

Питання: чи існують способи підвести газ+світло+воду до тимчасівки щоб можна було в ній жити пару років поки не назбираємо грошей на будівництво житлового будинку. Які юридично-правові способи існують для вирішення цієї проблеми. Прошу порадьте якісь загальні рекомендації до проектування тимчасівки її можливо якісь об’ємно-конструктивні вирішення оскільки в будівництві слабенько орієнтуюсь.

 

З повагою Олександр.

 

А ви її назвіть капітальною спорудою а не тимчасівкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главный вопрос - зачем во времянке газ ??? Возьмите любой альтернативный способ отопления , возьмите цену газа , возьмите цену подключения газа и разбросайте на объем потребления . Когда получите цифру в 3-4 раза дороже самого дорогого - успокойтесь и думайте об альтернативах .

 

Маленькие , временные , помещения не имеет смысла отапливать газом ввиду высокой стоимости его подключения .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главный вопрос - зачем во времянке газ ??? Возьмите любой альтернативный способ отопления , возьмите цену газа , возьмите цену подключения газа и разбросайте на объем потребления . Когда получите цифру в 3-4 раза дороже самого дорогого - успокойтесь и думайте об альтернативах .

 

Маленькие , временные , помещения не имеет смысла отапливать газом ввиду высокой стоимости его подключения .

 

Про які реальні альтернативи Ви говороите? Вугілля? Разом з доставкою вартість виходить приблизно така ж, (це якщо не рахувати зарплату кочегарові :))

Електрика рази в чотори-п'ять дорожче.

Теплові насоси - вартість інвестицій позахмарна.

 

Якщо газ по вулиці вже протягнуто, то газ - найдешевший варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подводите газ для плиты и ставьте газовый конвектор.Дешево и вполне достаточно для небольшого строения.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про які реальні альтернативи Ви говороите? Вугілля? Разом з доставкою вартість виходить приблизно така ж, (це якщо не рахувати зарплату кочегарові :))

Електрика рази в чотори-п'ять дорожче.

Теплові насоси - вартість інвестицій позахмарна.

 

Якщо газ по вулиці вже протягнуто, то газ - найдешевший варіант.

 

Вы пытаетесь посчитать исходя из стоимости топлива . А вы должны посчитать исходя из стоимости отопления небольшого помещения в разбивке на несколько лет которые вы собираетесь там провести .

 

Например . помещение 6*4 , утеплено , делаете теплорасчет ( или поищите в "сделай сам" там народ лепил и жил ) , и высчитаваете что за это время ва нужно спалить 20000 квт . Затем считаете варианты - 2х киловатный обогреватель за 150 гривен + 20 000 квт * 0,25 = 5150 гривен / 5 лет = 1030 в год .

 

Подключение газа 7500 + газ на 1500 гривен / 5 лет = 1800 грн/год .

 

И т.д.

 

Очень легко может оказаться что вам выгоднее остановиться на эл обогревателе или печке или буржуйке. Я уже молчу о том для газа нужно выполнить некоторые технические условия .

 

Якщо газ по вулиці вже протягнуто, то газ - найдешевший варіант.

 

Не всегда так . Нужно считать . Наидешевший он только в случае подключения большого дома на постоянной основе . Тут же нужно переконтоваться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

alyak "технічні умови для підключення до газу". Це мені в принципі і цікавило. Тобто яким будівельним вимогам вимогам має відповідати моя "тимчасівка" щоб газовики дали "добро" на підключення її до газового опалення.

 

З повагою Оленксандр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

alyak "технічні умови для підключення до газу". Це мені в принципі і цікавило. Тобто яким будівельним вимогам вимогам має відповідати моя "тимчасівка" щоб газовики дали "добро" на підключення її до газового опалення.

 

З повагою Оленксандр

 

Во первых для котла нужно отдельное помещение которое с кухней совмещать нельзя . Тут пролетали четкие ДБНы , поищите . Имхо вам стоит прислушаться к моим словам . Я понимаю что дороже , но в итоге может быть дешевле .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саша, Вам надо подъехать (позвонить) в газконтору в Вашем городе - там все расскажут.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во первых для котла нужно отдельное помещение которое с кухней совмещать нельзя . .

А у многих настенники висят на кухне.У меня, к примеру, конвектор установлен рядом с газовой плитой и это по проекту газовщиков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продивився на форумі ссилки на технічні норми. Я так зрозумів що в принципі тимчасівку можна будувати і на 1 і на на 2 кімнати і можна в кожній з них ставити по одному конвектору потужністю до 7,5 КВ. Або робити одну велику кімнату (мінімум 21 м3) яка поєднує і кухню і житлову кімнату і вішати конвектор прямо на стіні поруч з газовою плитою. Підкажіть будь ласка яку площу кімнати такий конвектор може нагріти. Чи є формула згідно якої можна такі розахунки здійснити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продивився на форумі ссилки на технічні норми. Я так зрозумів що в принципі тимчасівку можна будувати і на 1 і на на 2 кімнати і можна в кожній з них ставити по одному конвектору потужністю до 7,5 КВ. Або робити одну велику кімнату (мінімум 21 м3) яка поєднує і кухню і житлову кімнату і вішати конвектор прямо на стіні поруч з газовою плитою. Підкажіть будь ласка яку площу кімнати такий конвектор може нагріти. Чи є формула згідно якої можна такі розахунки здійснити?

 

Это зависит от того как вы утеплите вашу времянку . И сильно от этого зависит . И от времени отопления ( постоянно , протапливаете ) .

 

А если х.. к носу - то 100 вт /м2 . Т.е. на 25 кв м достаточно 2,5 квт .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да,грубо 1квт на 10 м кв.У меня 5кВт на 48 метров.При этом использовал его на 50% мощности(у меня газобетон).В другом доме 2кВт на 20метров(дом бутовый).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...