Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

болти з катанки

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Хочу зробити з катанки 8-ки болти для крыплення муерлат. планую на них нарызати різьбу, як думаєте, реально???

 

Просто готові купувати дорого виходить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поищи лучше, кто у тебя в городе, также как я в Киеве, занимается реализацией канатов стальных, от разломанных деревянных барабанов остаются практически готовые крепежи для мауэрлата с резьбой, гайкой, шайбой ... Дай бутылку работягам на складе и вопрос решится сам собой ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

місто невелике, сумніваюся, що щось таке мона найти...

 

то з катанки не вийде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

місто невелике, сумніваюся, що щось таке мона найти...

 

то з катанки не вийде?

 

да должно получиться .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно вообще без резьбы - сверху поставить гайки большего диаметра

и поприваривать их сваркой.

Тут смотря как мауэрлат работает.

Возможно гайка вообще ненужна - мауэрлат вверх приподыматься не будет.

Я бетонировал выпуски арматуры в стену, потом просверлили в мауэрлате отверстия меньшего диаметра под эти выпуски-

после этого взяли у "кузнеца" здоровую кувалду и забили - насадили на эти штыри мауэрлат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я своим привез пару десятков подобных штырей, они один конец забетонировали, просверлили в балках дырки, насадили и зажали шайбой с гайкой .... кое-где в особо важных местах по стропилам приварили с одной стороной перпендикулярно мет. штырь и позажимали с другой стороны по резьбе шайбой 8-)

Можно поискать у електриков, у них тоже дер. барабанов от кабелей валом должно быть .... если был бы в р-не Киева, то можно было бы у меня наковырять :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу зробити з катанки 8-ки болти для крыплення муерлат. планую на них нарызати різьбу, як думаєте, реально???

 

Просто готові купувати дорого виходить...

 

Саме так і робив, поварив катанку буквою "Т", а після того як ці штуки під час кладки вмурували в стіну, нарізали різьбу (додавати мастило-лекше йде), вийшло набагато дешевше готових. Ще хочу порадити за шайби, робив їх з полоси - і дешевше та ІМХО надійніше (площа в них більша).1820826563_080620nashdim016.thumb.JPG.e669948c90dee4b1c8f60a720e1c20ba.JPG:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vladivik

дякую, так планую робити...

 

12мм вистачить??? чи краще 14-ка?

 

під мауерлат обовязково заливати армопояс?? (стіна цегляна)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу зробити з катанки 8-ки болти для крыплення муерлат. планую на них нарызати різьбу, як думаєте, реально???

 

Просто готові купувати дорого виходить...

 

 

8-ка это очень мало ... минимум 10-ка ... для себя я бы 14мм делал

никаких сложностей не вижу особенно с мощной дрелью и реверсом

плашку в тиски а пруток в дрель ... главное плашки запасные иметь :)

и реверс у дрели 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

під мауерлат обовязково заливати армопояс?? (стіна цегляна)

Радити - не гроші платити :D Але я собі в такій же ситуаці з цегляною стіною за порадою кума-будівника зробив нормальний бетонний армпояс в останню хвилину .... 3-й рік - польот нормальний, ніяких тріщин по стінах ні зовні, ні всередині будівлі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12мм вистачить??? чи краще 14-ка?

під мауерлат обовязково заливати армопояс?? (стіна цегляна)

В нас стіни з кірамблоку (в півтора кірпіча) поясу не лили, Т-подібні штирі всі метрові, катанка 8-ка (трохи було) + купував 10-ку. Різьби нарізали вручну, по місцю, головне незабувати капати мастило -

дві старенькі "совдеп" плашки + двоє хлопів + часу, від ранку до обіду = кожен катанок(150шт.) мав свою різьбу.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене другий поверх в одну цеглу 25см....так що не знаю, заливати армопояс чи ні...

Майстер каже, що можна не ляти, а я сумніваюся...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене другий поверх в одну цеглу 25см....так що не знаю, заливати армопояс чи ні...

Майстер каже, що можна не ляти, а я сумніваюся...

врядли в домах построенніх до 90-х годов есть армопояс под мауєрлат, шпильку глубже в кладку

так что не переживай...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як густо ставити ці шпильки, наприклад стіна довжиною 11м. ? і чи достатньо кріпити мауерлат тільки цими шпильками, чи треба ще вмуровувати проволку в стіну і потім нею затягувати мауерлат?

 

 

а ще один варіант, щоб купити катанку і на краях до неї приварити сантиметрів по 10 шритя з готовою різьбою (продають такі різьбові штирі по 1 м...) ??? просто "мучают сомнения" про те, що буде проблемно нарізати різьбу самому на катанці...:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як густо ставити ці шпильки, наприклад стіна довжиною 11м. ? і чи достатньо кріпити мауерлат тільки цими шпильками, чи треба ще вмуровувати проволку в стіну і потім нею затягувати мауерлат?

 

 

а ще один варіант, щоб купити катанку і на краях до неї приварити сантиметрів по 10 шритя з готовою різьбою (продають такі різьбові штирі по 1 м...) ??? просто "мучают сомнения" про те, що буде проблемно нарізати різьбу самому на катанці...:rolleyes:

если у вас есть уже катанка , то можно нарезать, но геморой еще тот:D

метровая резьбовая шпилька10" стоит 13 грн , из рассчета на 1 стропило 1 шпилька

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мав на увазі, щоб приварювати до катанки тільки на край (сантиметрів 10) готової різьби з різьбової шпильки...чи не буде міцності?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мав на увазі, щоб приварювати до катанки тільки на край (сантиметрів 10) готової різьби з різьбової шпильки...чи не буде міцності?

 

плохая идея ИМХО....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто виходить,якщо в мене 15 крокв буде лягати на цей мауералт - то його я маю прикрутити 15 шпильками, припустим довжиною 1 м кожна, до яких внизу приварена полоса стальна і мони вмуровані в кладку, і цього буде достатньо?:Search:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мав на увазі, щоб приварювати до катанки тільки на край (сантиметрів 10) готової різьби з різьбової шпильки...чи не буде міцності?

 

Прочитал всё написаное по этой теме,очень интересно...вывод:любит у нас народ изобретать велосипед и усложнять себе жизнь.Вопрос зачем.

Мы уже много лет делаем это следующим образом:армпояс,поверх него кладётся мауэр 100/100 и сверху сверлиться буром длиной 400 Ф14 мм,потом ставится анкер,который и предназначен для подобных работ (длина 300-350 мм,из них 100мм в мауэре,250 мм в армпоясе и кладке),анкера ставятся через каждый метр,стоит анкер(со всеми резьбами,разжимными пластинами,шайбами и гайкой) аж ПЯТЬ гривен штука в Эпиценре,на базаре может семь "сдерут",быстрее ,проще и работает лучше всех арматур и пр. ерунды.Непонятно зачем резьбу нарезать или варить или бить сверху кувалдой или прочей ерундой заниматься.

П.С.Исключение жгут из проволки привязывающий мауэрлат к кирпичной стене,с отступлением 10-15 см от наружного края кирпича,хотя,по моему личному убеждению лучше сделать и на кирпиче армпояс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто виходить,якщо в мене 15 крокв буде лягати на цей мауералт - то його я маю прикрутити 15 шпильками, припустим довжиною 1 м кожна, до яких внизу приварена полоса стальна і мони вмуровані в кладку, і цього буде достатньо?:Search:

мабуть так:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовсім не важко нарізати різьбу, то Ви собі "накрутили".

Що до (приварювати до катанки готової різьби ) - згоден з Павлуханом (плохая идея ИМХО):beer:

Змінено користувачем vladivik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитал всё написаное по этой теме,очень интересно...вывод:любит у нас народ изобретать велосипед и усложнять себе жизнь.Вопрос зачем.

Мы уже много лет делаем это следующим образом:армпояс,поверх него кладётся мауэр 100/100 и сверху сверлиться буром длиной 400 Ф14 мм,потом ставится анкер,который и предназначен для подобных работ (длина 300-350 мм,из них 100мм в мауэре,250 мм в армпоясе и кладке),анкера ставятся через каждый метр,стоит анкер(со всеми резьбами,разжимными пластинами,шайбами и гайкой) аж ПЯТЬ гривен штука в Эпиценре,на базаре может семь "сдерут",быстрее ,проще и работает лучше всех арматур и пр. ерунды.Непонятно зачем резьбу нарезать или варить или бить сверху кувалдой или прочей ерундой заниматься.

П.С.Исключение жгут из проволки привязывающий мауэрлат к кирпичной стене,с отступлением 10-15 см от наружного края кирпича,хотя,по моему личному убеждению лучше сделать и на кирпиче армпояс.

С одной стороны Вы правы, да конечно так проще, но вот интересно Ваше мнение в такой ситуации:

Бюджет ограничен, стройку веду по правилу: экономить там где это не влияет на надёжность. Думаю не лишним изготовление альтернативных, не уступающих в надёжности елементов конструкций которые позволяют сэкономить (в том случае когда оно того стоит).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потом ставится анкер,который и предназначен для подобных работ (длина 300-350 мм,из них 100мм в мауэре,250 мм в армпоясе и кладке)

 

так там же винт 6мм :( не слабовато для крыши?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ці анкера з "епіцентру" тримав в руках, принаймні в мене довіри вони не викликали (особиста думка...), не можу зрозіміти, як таку масу у випадку сильного вітру стримають ті анкера (не в обіду жодним учасникам форуму)...

 

Вже в одній з областей бачив, як дах "вікрив" вітер разом з мурлатою....страшно. Такі речі треба кріпити "з запасом"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...