Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мрії збуваються

inspektor

Рекомендовані повідомлення

А вы можете выложить, как в проекте изображен пирог стены? Был ли архитектор на стройке, видел ли как укладывается утеплитель?

Не довіряєте?

Завтра, якщо не забуду, покажу.

Архітектор, відколи почалась будова, не приїздив, та й необхідності такої не було. У нас майстри кваліфіковані (перевірили) і, власне, чоловік мій теж будівельник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора випала нагода навідатись на будову. Вражень море...

......

 

Не разделяю ваши восторги. Ровных стен я не увидел. Между минватой и внешней облицовкой кирпичем должен быть вентиляционный зазор 3,4 см. Или вам придется изнутри дома ставить пароборьер (виниловые обои)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не разделяю ваши восторги. Ровных стен я не увидел. Между минватой и внешней облицовкой кирпичем должен быть вентиляционный зазор 3,4 см. Или вам придется изнутри дома ставить пароборьер (виниловые обои)

 

Повітряний зазор є 2 см. Стіни рівні - кожен вечір майстри здають роботу і рівнем перевіряють все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повітряний зазор є 2 см. Стіни рівні - кожен вечір майстри здають роботу і рівнем перевіряють все.

 

Всё-таки с трудом могу понять такой пирог стены -колодцевая кладка , применяемая в Вашем случае , как по мне , может быть оправдана облицовочным кирпичом - Вы же на наружную стену кладёте тот же забутовочный кирпич . Или Вы , что-то пропустили или архитектор отдал не проработанный проект . спосите зачем такой пирог при наружном рядовом кирпиче . Вообще колодцевая кладка не совсем удачный выбор ( у меня допустим такой же пирог , только из-за того , что хотели видеть наружную стену из клинкера ) , а Вашем случае иррационально применять такой пирог . посоветуйтесь и уточните всё по проекту . И по расстоянию между несущей и наружной стеной - у меня оно оставляет 13 см ( 10 вата , по проекту +3 вентзазор ) уточните и эти цифры у архитектора . Удачи Вам !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обычно внешний кирпич ставят лицевой. Кирпич после ваты тепла не добавляет, он только для красоты. Если вы собираетесь потом штукатурить, то какой смысл в наружном слое кирпича, не дешевле штукатарить сразу по вате?

 

Точно могу сказать - НЕ дешевле... по крайней мере в прошлом году было так.

Именно такой пирог и планировал себе делать вначале... но потом съехал на газобетон...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно могу сказать - НЕ дешевле... по крайней мере в прошлом году было так.

.

 

підтримую

однозначно- не дешевше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно могу сказать - НЕ дешевле... по крайней мере в прошлом году было так.

Именно такой пирог и планировал себе делать вначале... но потом съехал на газобетон...

 

Мне тяжело спорить, так как специально не считал. Но верится с трудом, что (вата, допустим уже стоит) кладка наружного чернового кирпича + маячная штукатурка дешевле, чем клей+сетка+клей. Имеется в виду материалы и работа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для точного "зазору",робив ось так

(ссылка на изображение устарела)

 

А на скільки це важливо, точність зазору? Ми цьому особливої уваги не приділяли.

Просто робота майстрів вираховується кубами збудованих стін і ми переміряємо для точного розрахунку. Поміряли ширину стіни і вийшло, що там 2-х см. зазор повітряний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на скільки це важливо, точність зазору? Ми цьому особливої уваги не приділяли.

 

повітряний зазор просто повинен бути

для вентиляції,щоб виходила можлива волога з утеплювача

якщо він у вас досягається описаними методами,тоді все гаразд

(у мене так не виходило,тому придумав те,що показав на фото)

 

ще добавлю,маючи мінвату всередині стіни,вам потрібно зробити отвори внизу і в горі стін фасаду.

 

і питання

яким чином у вас відбувається перевязка стін між якими лежить мінвата?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повітряний зазор просто повинен бути

для вентиляції,щоб виходила можлива волога з утеплювача

якщо він у вас досягається описаними методами,тоді все гаразд

(у мене так не виходило,тому придумав те,що показав на фото)

 

ще добавлю,маючи мінвату всередині стіни,вам потрібно зробити отвори внизу і в горі стін фасаду.

 

і питання

яким чином у вас відбувається перевязка стін між якими лежить мінвата?

 

Через певну кількіть рядів кладуть армовочну сітку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через певну кількіть рядів кладуть армовочну сітку.

 

 

якщо тільки це,а сітка просто металева

то при наявності вологи(там де мінвата) існує ймовірність,що через певну кількість років сітку зїсть іржа(там де мінвата)

виходить,зєднання може "розєднатись"

 

у свому випадку,я додатково застосовував стіклопластикову арматуру і сітку покривав фарбою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наші стіни ростуть. Сьогодні плануємо заливати перемички на вікна та двері, якщо дощ не зашкодить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо тільки це,а сітка просто металева

то при наявності вологи(там де мінвата) існує ймовірність,що через певну кількість років сітку зїсть іржа(там де мінвата)

виходить,зєднання може "розєднатись"

 

у свому випадку,я додатково застосовував стіклопластикову арматуру і сітку покривав фарбою

 

А де Ви купували ту стіклопластикову арматуру?

Ще такий нюанс. А чому там де вата? Мені здається, що армовочну сітку кладать не на вату. Той ряд де ставиться сітка - йде повність з цегли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Той ряд де ставиться сітка - йде повність з цегли.

 

тобто у вас перевязка цегляна і там кладуть сітку?

якщо так,то не поржавіє,не буде доступу повітря

 

арматуру купував в харкові,телефон не памятаю,в інтернеті знайшов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де Ви купували ту стіклопластикову арматуру?

Ще такий нюанс. А чому там де вата? Мені здається, що армовочну сітку кладать не на вату. Той ряд де ставиться сітка - йде повність з цегли.

Ну вы даете! Вы про "Мостики холода" слышали?

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=2216&highlight=%F1%F2%E5%EA%EB%EE%EF%EB%E0%F1%F2%E8%EA%EE%E2%E0%FF+%E0%F0%EC%E0%F2%F3%F0%E0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ось вже можна підбити маленькі підсумки будови.

Завершили перший поверх.

Ну що можу сказати?!

1. Тепер я точно знаю, що коли говорять: "помножте суму, яку ви запланували витратити на будову на 3" - це правда.

2. Усіх, хто хоч якимось чином причетний до будови (нашої), будь-то крановщик, доставка цегли чи інші - цікавить питання звідки гроші.

3. Треба бути готовим до того, що перший запал під тиском усіляких дрібних проблем може згаснути.

4. Багато хто намагається тебе обдурити - ну прямо справа честі для декого.

5. Світ не без добрих людей!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
Ну ось вже можна підбити маленькі підсумки будови.

Завершили перший поверх.

Ну що можу сказати?!

1. Тепер я точно знаю, що коли говорять: "помножте суму, яку ви запланували витратити на будову на 3" - це правда.

2. Усіх, хто хоч якимось чином причетний до будови (нашої), будь-то крановщик, доставка цегли чи інші - цікавить питання звідки гроші.

3. Треба бути готовим до того, що перший запал під тиском усіляких дрібних проблем може згаснути.

4. Багато хто намагається тебе обдурити - ну прямо справа честі для декого.

5. Світ не без добрих людей!

Вітаю земляків із закінченням основного етапу, я так розумію коробку накрили! Якщо не секрет де саме будуєтесь?

4. +1. Після закінчення будови проаналізував і прийшов до висновку, що небагато майстрів порекомендував би ...:(Як не косячки з часом вилізали то на грошах пробували розвести(далеко не завжди успішно, але осадок то лишався завжди).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, коробку вже вибудували і встигли накрити. Тепер плануємо утеплювати дах.

Замовили вікна, купили проводку і чекаємо весни.

Завершальний етап будівництва минулого року закінчувався вже майже на надриві нервовому. Зараз вже попустило, будинок мені знову подобається і з нетерпінням чекаю продовження.

Будуємось в Петриках.

А Ви де?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, коробку вже вибудували і встигли накрити. Тепер плануємо утеплювати дах.

Замовили вікна, купили проводку і чекаємо весни.

Завершальний етап будівництва минулого року закінчувався вже майже на надриві нервовому. Зараз вже попустило, будинок мені знову подобається і з нетерпінням чекаю продовження.

Будуємось в Петриках.

А Ви де?

Молодці, так тримати! Бажаю терпіння і натхнення в цій важкій але цікавій справі. Петрики це добре, ми прожили 7років напроти них, в районі хлібзаводу. А побудувались в В.Гаях,і минулим літом переїхали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

inspektor, скажіть будьласка, яка ціна цегли та роботи за м3 кладки.

Коридор цін досить великий.

Я напишу ті ціни, за які нам робили.

Ми знайшли бригаду, що мурували по 150 грн. за куб. Підсобка їхня, бетономішалка їхня і риштовки теж їхні.

Вони ж нам і дах робили. Хлопці вправні, з досвідом роботи (ми їздили дивитись на попередні об"єкти), нарікань на них немає.

Цеглу ми брали по 850 за тис. От з поставщиками цегли нам не пощастило. Неорганізовані і необов"язкові. Хотілось все з однієї цегли вибудувати та вже при кінці нерви не витримали і замовили цеглу інакшу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, коробку вже вибудували і встигли накрити. Тепер плануємо утеплювати дах.

Замовили вікна, купили проводку і чекаємо весни.

Завершальний етап будівництва минулого року закінчувався вже майже на надриві нервовому. Зараз вже попустило, будинок мені знову подобається і з нетерпінням чекаю продовження.

Будуємось в Петриках.

А Ви де?

 

Для того она ЗИМА и нужна,чтобы дух перевести.Чем крышу крыли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми знайшли бригаду, що мурували по 150 грн. за куб. Підсобка їхня, бетономішалка їхня і риштовки теж їхні.

Дуже дешево, та ще й цегла одинарна. Фото даху буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того она ЗИМА и нужна,чтобы дух перевести.Чем крышу крыли?

Дах накрили металочерепицею.

Цікаво, що обирали зовсім не таку, яку придбали: коли ми вже визначаємось з кольором і моделлю - виявляється її немає в наявності, привезуть невідомо коли, а оскільки то вже були останні дні з сприятливими погодними умовами і далі тягнути було нікуди - обрали те, що було в наявності.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...