Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як переконати?....

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Така ситуація. Знайомі почали будувати будинок. Жінка фактично займається організацією будівництва. Найняли бригаду, прораба і консультуються з архітектором.

 

Жінка боїться того, що на пустотілі панелі перекриття будуть ставитися ненесучі перестінки в пів цегли, що мовляв панелі не витримають. І відповідно хоче від фундаменту і так 2 поверхи всі внутрішні стіни робити несучими :fool:

 

Переконання архітектора не діють, приклади з інших будівель - теж...

 

Як ще можна переконати людину в такій ситуації....просто якось важко уявити, якщо всі стіни в середині будинку будуть в 1,5 цегли:sorry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите жене, что это панели не выдержат стены в 1.5 кирпича )))

а воще - будте мужчиной в конце-концов. возьмите стройку в свои руки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То Nobel: Элементарно! Обучите жінку математике и физике. Пускай посчитает сама. Потом теор.механике, сопромату.Потом гидравлике и ТОЭ... ))))))) Если я не доверяю, то делаю сам. Если знания не позволяют, то изучаю. Если не изучил, то приходится доверять..... Переконувати не треба, хай будує, що хоче (я так зрозумів,що не вам там існувати).....бо потім Ви будете винні в кривій підлозі, поганій аурі і т.д....ИМХО конечно)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та то не моя жінка, я можливо не точно виразився, то хороша знайома (в мене коробка побудована, так що питання із стінами зараз не актуальне вже ;)).

 

Зараз вони риють катлаван і планують закладати фундамент під усе - від окремих кімнат - і до туалета.... Бригаді це на руку - повно кладки, бетону і т.д.....

 

приніс їй таблиці по навантаженням на панелі, будівельні норми по роботі з перекриттями і т.д....можливо ще переконаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жінка боїться того, що на пустотілі панелі перекриття будуть ставитися ненесучі перестінки в пів цегли, що мовляв панелі не витримають. І відповідно хоче від фундаменту і так 2 поверхи всі внутрішні стіни робити несучими

 

Т.е. подпирать несущей стеной панель, а на панели - продолжение "несущей"?

Объясните, что панель категорически запрещено "подпирать" в третьей точке - она должна "играть" иначе лопнет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уххх...таки переконав за допомогою архітектора. Викопали катлаван, в суботу планують підготовку піж фундамент.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...