Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Навантаження на "мокрий" фасад

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Виникла ідея замість короїду по пінопласті (стандартний пиріг підготовки під короїд - пінопласт + "дюбеля" + армуючий клей + армуюча сітка + армуючий клей) клеїти плитки (маю ось такі форми betonex.com.ua/tovar.php?o=72) плиточка виходить класна :)

 

1 кв.м. важить десь до 30кг (+/-).

 

Хто що думає. плитка має клеїтися вжепо готовому армованому пінопластовому фасаду...

 

Витримає??? Чи пооблітає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора Nobel!

У мене немає сумнівів, що при такій підготовці стіни - 30 кг/м2, обов"язково з часом одлетить. Подивіться технології "мокрих" фасадів. Там навантаження після армування - до 5 кг/м2

Думаю, так: після зармованного утеплювача склосіткою, змонтувать штукатурну оцинковану зверху. Зкріпить дюбелями (через пінопласт), нанести вирівнюючий шар штукатурки, а вже після того - клеїть плитку. Тільки верхівки дюбелів, якими прибиваєте металеву сітку, повинні бути пластиковими. Щоб перешкодить проникненню холода в стіну.

Десь так...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора Nobel!

У мене немає сумнівів, що при такій підготовці стіни - 30 кг/м2, обов"язково з часом одлетить. Подивіться технології "мокрих" фасадів. Там навантаження після армування - до 5 кг/м2

Думаю, так: після зармованного утеплювача склосіткою, змонтувать штукатурну оцинковану зверху. Зкріпить дюбелями (через пінопласт), нанести вирівнюючий шар штукатурки, а вже після того - клеїть плитку. Тільки верхівки дюбелів, якими прибиваєте металеву сітку, повинні бути пластиковими. Щоб перешкодить проникненню холода в стіну.

Десь так...:)

Застрелиться :lol:

Ничего, что в Киеве высотки делают, по минеральной вате! нагрузка на фасад 41 кг (по ТУ) :D

А 5 кило по фасаду элементарно короедом набирается ;)

Виникла ідея замість короїду по пінопласті (стандартний пиріг підготовки під короїд - пінопласт + "дюбеля" + армуючий клей + армуюча сітка + армуючий клей) клеїти плитки (маю ось такі форми betonex.com.ua/tovar.php?o=72) плиточка виходить класна :)

 

1 кв.м. важить десь до 30кг (+/-).

 

Хто що думає. плитка має клеїтися вжепо готовому армованому пінопластовому фасаду...

 

Витримає??? Чи пооблітає?

У Тигрули термодом облицован плетняком, 28 кг/м2. Облицовка по стеклосетке, без дюбелей.

Просто не нужно экономить на клее ;)

Кстати, вариант с кирпичем -не лучший... В оригинале там 48 камней, ну и Бетонексовская форма блестит дико :D Укладывать муторно его :D

Вот такое точно не выйдет ;)

3060%20Древний%20кирпич...jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Застрелиться

ну зачем же так, сразу стреляться :lol:Внимательней прочитайте мой пост. Я и говорил о нагрузке после армирования, а не на голую стену. Говорил именно о "короеде", то бишь о декоративной штукатурке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бес

 

в мене плитка не блистить ;)

 

пізніше викладу фото такої ж плитки, тільки гіпосової в коридорі...точно такий вигляд (правда ще хочу пофарбувати...не люблю білу плитку :) )

 

На фасад потрібно 21 000 плиток...:o:o:o

 

П.С. Бес, не економити на якому клеї??? на армувальному чи на тому, на який приклеювати вже плитку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не блестит - потому что гипс :D

Бетонная будет блестеть, там глянцевая форма. А вот если не будет - то лучше не использовать или закрасить нафиг - стоять открытой не будет :(

Клей для плитки - морозостойкий, для наружных работ. У церезита это 17 или хотя бы 117. Ну и саму плитку смотри, у тебя на нее воды много идет - по обратной стороне скорее всего слой цементного молочка, неплотный и с пузырьками - его очистить щеткой и прогрунтовать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армировать не нужно, клеется сразу на пенопласт, но 30 кг это много и стремно( дюбелить необходимо металлом а не пластиком и пенополистирол нужен 35-тый экструдер)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...