Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть коректно порахувати автомати

Руслан-рус

Рекомендовані повідомлення

:flag1:Допоможіть коректно порахувати автомати,бо мої електрики не можуть:)

В деяких випадках автомати сильніше виходять чим УЗО:( і ше вимагають чотирьох полосні автомати і УЗО:o

Підскажіть по цих схемах шо сам намалював,вибачте за якість головний автомат С серія,а другі серія В і чомусь вани хочуть вхідний автомат і УЗО 63А і чотирьох полосні, не знаю чи правельно

IMG_9889.thumb.JPG.54c9c85a9319e4299fd2149c9f69d24a.JPG

IMG_9890.thumb.JPG.1c8d76234d4ef3275dacb88ed6819775.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яку потужність Вам виділив РЕС? Який ввідний автомат буде стояти у Вас перед лічильником?

Ті електрики можуть шось і хотіти, але в житті все по іншому на жаль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть коректно порахувати автомати, бо мої електрики не можуть

Список вызывает больше вопросов, чем ответов.

Для производственного участка или фермы с подобной конфигурацией можно мириться, для частного дома - слишком сложно и непродуманно.

Давайте по порядку от главного автомата.

1. Трёхфазный генератор 40 Ампер - это дизель 27 кВт, наподобие Himoinsa HYW-35T5. Вес подобной станции 900 кг, цена от $8000 (открытый турок с китайским двигателем) до $16000-20000 (европеец в кожухе с автоматикой). Расход дизтоплива 9 литров в час, стоимость ТО в районе 5000 грн (через 200 моточасов или раз в год).

Планируете ли брать ТАКОЙ генератор или сможете обойтись несколько часов без фонтанов, кондиционеров, электрокотла и бойлера?

На всё жизнеобеспечение и минимальный комфорт с головой хватит бензиновой или дизельной станции 10 кВт ценой от $2500 (бюджетный бензиновый Китай с АВР) до $7000 (французский открытый дизель с автоматикой).

Но подобная концепция потребует разделения линий на резервируемые и нет.

2. При работе с твердотопливным котлом очень желателен бесперебойник. Если взять его помощнее (3 кВт и выше), в большинстве случаев при отключениях света на несколько часов, особенно ночью и днём, когда все на работе, можно вообще не запускать генератор. Если такой ИБП будет - схему нужно под него адаптировать. Все критичные нагрузки - скважину, котлы и насосы, холодильники, аквариум, ворота, охрану, весь свет в доме и розетки в спальнях-кабинете можно запитать от него.

3. Ставить общий УЗО 4-п на весь участок - плохо. Повреждённая лопатой изоляция в уличном освещении может его периодически бессистемно отключать и всегда будет риск вернувшись с моря застать испорченные продукты и рыбок кверху брюхом.

4. Объединять под одним УЗО свет и розетки - плохо. По-большому счёту, свет в доме вообще можно включать без УЗО или выделить две группы на этаже на отдельные УЗО.

5. УЗО розеток желательно разделять по группам риска. Наиболее вероятны срабатывания в уличных группах и во влажных помещениях - ванных, погребе и кухне.

Розетки спален, коридоров, гостиных можно смело объединить под одним УЗО на этаже.

Из каких высоких соображений домофон посадили на одно УЗО с фонтанами - мне не понять :-)

Циркуляционные насосы и автоматику котлов лучше включать без УЗО но через ИБП.

6. По поводу "В" и "С" - на глубинный насос, холодильник, стиралку и кондиционеры, фонтаны, центральный пылесос, розетки рабочей поверхности кухни и другие двигатели лучше ставить "С". На все остальные группы - "В".

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне непонятно в чем сакральный смысл 6А автоматов на свет. Да и номиналы УЗО на первый взгляд не соответствуют макс значениям автоматов, хотя может и ошибаюсь, уж больно сумбурно написано. Похоже не на электриков а на дротокрутов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схеми,ті шо мені дали електрики подвал(цоколь+котельня+погріб і 1, 2 Поверх,дроти заходять так як там написано,алеавтомати можна ставити інші і ставитинад ними Узо,або див автомати,але електрики наполягають на УЗО,на світло дріт 1.5( все світло LED ,тому і вавтомати 6А,на ризетки 2,5,а на духовку3,3 квт і на газову поверхність індукційна максимум 7.7 квт + ше до тенівякі знаходяця в буферній ємності 3*3 квт такод дріт 6 квадратів,крім того планував більше ІБП 7-10-квт

 

Добавлено через 13 минут

Зара стоїть ІБП 2.2квт на котельню( насоси, котел) і камери в кладовці з акамуляторами,планува ставити трьохфазний ибп 7квт на самі важливі прилали як написав шановний Михаил скважину, котлы и насосы, холодильники, аквариум, ворота, охрану, весь свет в доме и розетки в спальнях-кабинете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ризетки
я дуже вибачаюсь. Але Ви точно той власник у якого електрики рахувати не вміють? Чи Ви і є тим самим електриком чи одним з них, який рахувати не вміє?

Просто стиль написання і розмови дуже схожий на спеціалістів широкого профілю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О дякую за комплімент))))),я вже трожи і до навіть хоть криворуких,але електриків дотягую)))))), скільки начитався і надивився Земскова бачте шо фрум з людьми робить хоча сам стоматолог
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіт будь ласка,чи після гловного Автомата63А чотьрьохполосного,ставити УЗО 63 А чоторьхполсне,чи зразу переходити на УЗО кімнатні 40А двохполосне??????

І ше одне питання чи після головного автомата 63А чотьрьохполосного ставити перед ИБП ше оде УЗО ,чи можливо після??? схема Головний 64А-УЗО-ИБП -Кімнати, Головний 64А-ИБП-УЗО -Кімнати,яке УЗО і чи взагалі ставити??

Якшо ИБП-автомат 16А-глибинний насос,між ними ставиця УЗО???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після гловного Автомата63А

післягловного автомати можна поставить протижежене УЗО на 100мА, але бажана с буквай S, что бы место быть селективнасть.

чи зразу переходити на УЗО кімнатні 40А двохполосне

сраза переходитьна двохполосные УЗО комнатны 63А, патамушта 40А при ваших автомат можно спалити. Вибираемы от ввадного автомата который у Вас аш на 63А.

ставити перед ИБП ше оде УЗО

Вам жеж ответили што лучш ненннаада

 

P,S - будете так безграмотно задавать питання, відповідь будете отримувати в такому же варіанті. Майте повагу до форумчан, всі працюють і ламати голову і розгадувати Ваші шаради і ребуси ніхто не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, ну задуть монтажной пены в подрозетник и прилепить розетку - это ж еще надо додуматься. Ну если по ТВ показали значит прокатило:lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

задуть монтажной пены в подрозетник

Видно это его новые перлы , перестал смотреть его давно когда понял что там белочка поссорилась с крышей.А так в общем норм.

Главное не повторять опытов луганских электриков с ютуба )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Energon, як я можу грамотно задавати питання в електриці як я не електрик,а стоматолог, ви ж не мабуть не знаєте див діагностику парадонтиту і парадантозу,або протокол ендодонтичного лікування)))) Так шо не терба мені розказувати як задавати питання,бо я в цьому некомпетентний,а прошу щоб мені

підсказали бо електрика робиця на роки і від того залежить зрорв'я моє і моїх близьких!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так шо не терба мені розказувати як задавати питання

так може грамотно писати навчимося хоча б, для поваги спеціалістів у яких Ви допомоги просите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте ,буду обов'язково перевіряти і виправляти свої помилки,я ж вам на ваші не вказую!!Де коми ставти,які слова разом,а які окремо писати)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...