Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть розібратись з дозволами на будівництво

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Роз’ясніть будь ласка бо історя з моїми документами ан будівництво здається продовжується.

Значить зробили ми будівельнй паспорт в райраді в архітектурному відділі і далі нас відіслали в інспекцію архітектурного нагляду а там нам сказали що необхідно подати документи підрядника який виконує будівельні роботи. Я кажу що у мене по плану загальна площа будівництва 160 м2 і будуватись я планую сам своїми силами і згідно постанови кабміну цього року мені підрядника не обов’язково залучати. Мені відповіли що щоб отримати бланк "повідомлення" про початок будівельних робіт мені необхідно надати документи генпідрядника і потім коли вони будуть мій будинок приймати в експлуатацію то їм необіхні будуть документи мого підрядника бо тепер виявляється якшо ти не маєш ліцензії на проведення будівельних робів які вказані в документації і планах по будинку, то ти не маєш права будуватись взагалі. Тобто якщо я сам почну будуватись то:

1) Мені можуть вліпити штраф за самовільно розпочате будівництво (оскільки я не повідомив архбудконтроль про початок будівництва)

2) Не приймуть будинок в експуатацію якшо будинок буде збудований людьми які не мають ліцензії і права на будівельні роботи.

 

Роз’ясніть будь ласка дану ситуацію і як мені поступати далі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Роз’ясніть будь ласка бо історя з моїми документами ан будівництво здається продовжується.

Значить зробили ми будівельнй паспорт в райраді в архітектурному відділі і далі нас відіслали в інспекцію архітектурного нагляду а там нам сказали що необхідно подати документи підрядника який виконує будівельні роботи. Я кажу що у мене по плану загальна площа будівництва 160 м2 і будуватись я планую сам своїми силами і згідно постанови кабміну цього року мені підрядника не обов’язково залучати. Мені відповіли що щоб отримати бланк "повідомлення" про початок будівельних робіт мені необхідно надати документи генпідрядника і потім коли вони будуть мій будинок приймати в експлуатацію то їм необіхні будуть документи мого підрядника бо тепер виявляється якшо ти не маєш ліцензії на проведення будівельних робів які вказані в документації і планах по будинку, то ти не маєш права будуватись взагалі. Тобто якщо я сам почну будуватись то:

1) Мені можуть вліпити штраф за самовільно розпочате будівництво (оскільки я не повідомив архбудконтроль про початок будівництва)

2) Не приймуть будинок в експуатацію якшо будинок буде збудований людьми які не мають ліцензії і права на будівельні роботи.

 

Роз’ясніть будь ласка дану ситуацію і як мені поступати далі.

 

Ви можете виконувати будівельні роботи без залучення підрядних організацій. При цьому при вводі в експлуатацію Ви повинні будете подати не акт готовності об'єкта до експлуатації, підписаний генпроектувальною та генпідрядною організаціями, субпідрядними організаціями, що здійснювали будівництво, замовником, страховою компанією (у разі, коли об'єкт застрахований), а висновок про результати технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких об'єктів.

 

Повідомлення можете надіслати їм рекомендованим листом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто дає цей "висновок про результати технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких об'єктів". Точніше хто має право надават цей висноок і чи не потребують у мене при склдаденні цього висновку всяких там паперів він того ж таки підрядника?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто дає цей "висновок про результати технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких об'єктів". Точніше хто має право надават цей висноок і чи не потребують у мене при склдаденні цього висновку всяких там паперів він того ж таки підрядника?

 

Такі висновки можуть дати організації, що мають відповідну ліцензію.

Для отримання такого висновку паперів щодо підрядника не потрібно.

Якщо необхідно я можу Вам з цим допомогти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю "Висновок" не поможет так, как он относится к временному порядку до конца 01.01.2011 и для суда. Для инспекции он до задницы. В перечне документо, который исчерпывающий, его нет. Моё предложение подать жалобу начальнику инспекции, а если нет реакции, то и выше. Описать ситуацию и пусть заявление регистрируют и дают входящий номер. Таким образом оно и будет "уведомлением".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю "Висновок" не поможет так, как он относится к временному порядку до конца 01.01.2011 и для суда. Для инспекции он до задницы. В перечне документо, который исчерпывающий, его нет. Моё предложение подать жалобу начальнику инспекции, а если нет реакции, то и выше. Описать ситуацию и пусть заявление регистрируют и дают входящий номер. Таким образом оно и будет "уведомлением".

 

Данный документ предусмотрен Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, а не Тимчасовим порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт. И предусмотрен он в п. 3 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів.

 

Тем более во Временном порядке подобный документ называется отчетом, а не заключением.

 

Если у Вас иная информация, то поделитесь, пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это в том случае, когда инспекция приняла уведомление о начале строительства и в дополнение к утвержденному проекту и акту готовности, и только лишь в случае строительства своими силами. Без проекта и акта он, к сожалению, до одного места.;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это в том случае, когда инспекция приняла уведомление о начале строительства и в дополнение к утвержденному проекту и акту готовности, и только лишь в случае строительства своими силами. Без проекта и акта он, к сожалению, до одного места.;)

 

Так никто не говорит, что подать его отдельно (не оформив все остальное). Все в комплекте и согласно законодательства:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То все таки які документи в якій послідновності мені подавати? У мене от от почнеться будівництво а дозволу як такого досі немає хоча він вроді як і не потрібен. Мені зараз головне щоб не впаяли штраф за самовільне будівництво.

Поясніть будь ласка ще раз які документи мені слід подати щоб розпояати будівництво і потім його успішно здати не залучаючи підрядників

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді постає питання якщо "Висновок" даним службовцям до... тоді який документ вони зобов’язані прийняти щоб ввести в експуатацію мій будинок. Люди поможіть не знаю як поступити правильно в даній ситуації. Таке враження що наша держава навмисне так "наплужила" з цими законами порядками постановами і тд.

 

Не до .... Якщо все зробити як належить: проект, будпаспорт, повідомлення, то проблем при вводі в експлуатацію не повинно виникнути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

П О С Т А Н О В А

від 30 вересня 2009 р. N 1104

Київ

 

Деякі питання надання дозволів на виконання

підготовчих і будівельних робіт

 

{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ

N 90 ( (ссылка устарела) ) від 27.01.2010

N 160 ( (ссылка устарела) ) від 27.01.2010 }

 

 

16. Замовник зобов'язаний повідомити у семиденний строк про

початок проведення будівельних робіт інспекції, що видала

відповідний дозвіл, у довільній формі. У разі коли проведення

будівельних робіт не потребує дозволу, про їх початок

повідомляється в зазначений строк інспекції державного

архітектурно-будівельного контролю за місцем розташування такого

об'єкта за формою, затвердженою Мінрегіонбудом.

{ Пункт 16 в редакції Постанови КМ N 160 ( (ссылка устарела) ) від

27.01.2010 }

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

П О С Т А Н О В А

від 30 вересня 2009 р. N 1104

Київ

 

Деякі питання надання дозволів на виконання

підготовчих і будівельних робіт

 

{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ

N 90 ( (ссылка устарела) ) від 27.01.2010

N 160 ( (ссылка устарела) ) від 27.01.2010 }

 

 

16. Замовник зобов'язаний повідомити у семиденний строк про

початок проведення будівельних робіт інспекції, що видала

відповідний дозвіл, у довільній формі. У разі коли проведення

будівельних робіт не потребує дозволу, про їх початок

повідомляється в зазначений строк інспекції державного

архітектурно-будівельного контролю за місцем розташування такого

об'єкта за формою, затвердженою Мінрегіонбудом.

{ Пункт 16 в редакції Постанови КМ N 160 ( (ссылка устарела) ) від

27.01.2010 }

 

 

Вы выделили не то, что касается данной ситуации.

 

Вот вам бланк, который не дают товарищу:

(ссылка устарела)

 

 

А вопрос ввода в эксплуатацию не самовольно построенных объектов регулирует Постановление КМ, от 08.10.2008 № 923 О Порядке приема в эксплуатацию завершенных строительством объектов.

И в п. 3 упоменаются техническое обследование:

3. Для одержання сертифіката відповідності замовник або уповноважена ним особа подає письмову заяву згідно з додатком 2 інспекції, яка видала дозвіл на виконання будівельних робіт, або інспекції за місцем розташування закінченого будівництвом об'єкта, якщо проводилися будівельні роботи, на виконання яких не вимагається дозвіл, або будівельні роботи проводилися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства.

 

(абзац перший пункту 3 у редакції постанови

Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 р. N 160,

із змінами, внесеними згідно з постановою

Кабінету Міністрів України від 16.06.2010 р. N 449)

 

До заяви додаються:

 

проектна документація, затверджена в установленому законодавством порядку;

 

акт готовності об'єкта до експлуатації, підписаний генпроектувальною та генпідрядною організаціями, субпідрядними організаціями, що здійснювали будівництво, замовником, страховою компанією (у разі, коли об'єкт застрахований) за формою згідно з додатком 3.

 

Прийняття в експлуатацію приватних житлових будинків садибного типу, дачних і садових будинків, господарських споруд, прибудов, будівництво яких здійснено без залучення підрядних організацій, проводиться за результатами технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких об'єктів.

 

Документи приймаються посадовою особою інспекції в дозвільному центрі за місцем розташування закінченого будівництвом об'єкта.

 

(пункт 3 доповнено абзацом згідно з постановою

Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 р. N 90)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто мені зараз потрібно їм надіслати повідомлення. А потім коли будинок буде збудований провести технічне обстеження будинку і комунікацій і отримати висновок про відповідність збудованого об’єкта тому що щаписано в проектній доукментації. І для того щоб мій будинок прийняли в експлуатацію я повинен їм на дати тільки цей висновок. Акта готовності будинку мені не потрібно тим більше що його видає тільки підрядник який будує об’єкт? Я все правильно зрозумів?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы выделили не то, что касается данной ситуации.

 

Вот вам бланк, который не дают товарищу:

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=46103&d=1269844746

 

 

А вопрос ввода в эксплуатацию не самовольно построенных объектов регулирует Постановление КМ, от 08.10.2008 № 923 О Порядке приема в эксплуатацию завершенных строительством объектов.

И в п. 3 упоменаются техническое обследование:

3. Для одержання сертифіката відповідності замовник або уповноважена ним особа подає письмову заяву згідно з додатком 2 інспекції, яка видала дозвіл на виконання будівельних робіт, або інспекції за місцем розташування закінченого будівництвом об'єкта, якщо проводилися будівельні роботи, на виконання яких не вимагається дозвіл, або будівельні роботи проводилися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства.

 

(абзац перший пункту 3 у редакції постанови

Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 р. N 160,

із змінами, внесеними згідно з постановою

Кабінету Міністрів України від 16.06.2010 р. N 449)

 

До заяви додаються:

 

проектна документація, затверджена в установленому законодавством порядку;

 

акт готовності об'єкта до експлуатації, підписаний генпроектувальною та генпідрядною організаціями, субпідрядними організаціями, що здійснювали будівництво, замовником, страховою компанією (у разі, коли об'єкт застрахований) за формою згідно з додатком 3.

 

Прийняття в експлуатацію приватних житлових будинків садибного типу, дачних і садових будинків, господарських споруд, прибудов, будівництво яких здійснено без залучення підрядних організацій, проводиться за результатами технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких об'єктів.

 

Документи приймаються посадовою особою інспекції в дозвільному центрі за місцем розташування закінченого будівництвом об'єкта.

 

(пункт 3 доповнено абзацом згідно з постановою

Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 р. N 90)

 

Как раз то.

Речь идет не о вводе в эксплуатацию и не о получении сертификата, а о том, что инспекция не принимает уведомление о начале строительных работ.

А вот бланк именно тот. Предлагаю отправить его по почте с уведомлением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. От же все таки я можу не залучати генпідрядника а надіслати повідомлення про початок будівництва а потім коли збудую будинок зробити технічне обстеження будівлі і даний всновок пред’явити в якості документа на ввод будинку в експлуатацію?

 

2. У мене ще таке питання буде. План будинку я розробляв самостійно. Тобто намалював в архікаді креслення будинку (фасади поверхи, розрізи) і разом з документом на власність ділянки і дозволом на будівництво від сільради подав це все в райраду на виготовлення будівельного паспорта. Будівельний паспорт мені виготовили без проблем і мої креслення підшили до загальної папки додавши ще титульний листок типу план житлового будинку з мансардою вказавли площу і зверху штамп типу план завтерджено начальником архітектурного відділу райради. У мене у зв’язку з цим питанням: у формі-повідомлення яку я маю заповнити і подати в архнагляд є графа "найменування проектної організації, серія та номер ліцензії", що маю вказувати в даній графі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. От же все таки я можу не залучати генпідрядника а надіслати повідомлення про початок будівництва а потім коли збудую будинок зробити технічне обстеження будівлі і даний всновок пред’явити в якості документа на ввод будинку в експлуатацію?

 

2. У мене ще таке питання буде. План будинку я розробляв самостійно. Тобто намалював в архікаді креслення будинку (фасади поверхи, розрізи) і разом з документом на власність ділянки і дозволом на будівництво від сільради подав це все в райраду на виготовлення будівельного паспорта. Будівельний паспорт мені виготовили без проблем і мої креслення підшили до загальної папки додавши ще титульний листок типу план житлового будинку з мансардою вказавли площу і зверху штамп типу план завтерджено начальником архітектурного відділу райради. У мене у зв’язку з цим питанням: у формі-повідомлення яку я маю заповнити і подати в архнагляд є графа "найменування проектної організації, серія та номер ліцензії", що маю вказувати в даній графі?

 

1. Саме так.

2. Ви повинні були замовити проект в організації з ліцензією. Це диво, що Вам архітектура взагалі погодила Ваші папери.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме цікаво що тепер робити. Проект вроді погоджений архітектурою і разом з тим треба вказувати ліцензію того хто робив цей проект. Що порадите.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме цікаво що тепер робити. Проект вроді погоджений архітектурою і разом з тим треба вказувати ліцензію того хто робив цей проект. Що порадите.

 

Беріть в когось ліцензію та прикладайте. Це мабудь найпростіше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто я можу домовитись з кимось про ліцензію а на самих кресленнях може не бути реквізитів і ліцензії? Бо у мене зараз в будпраспорті пркріплені мої креслення без жодних вихідних данних хто рохробив їхто перевірив і тд. Тільки ще один листок доданий що проект погоджений.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто я можу домовитись з кимось про ліцензію а на самих кресленнях може не бути реквізитів і ліцензії? Бо у мене зараз в будпраспорті пркріплені мої креслення без жодних вихідних данних хто рохробив їхто перевірив і тд. Тільки ще один листок доданий що проект погоджений.

 

Не совсем так. Для того, что бы приложить лицензию, необходимо соблюсти нормы проектирование, а именно проект должен соответствовать своему понятию. Кроме того Вам нужен будет авторский надзор той самой компании, которая подставит свою лицензию. Всё это нужно делать официально так, как в итоге эта же компания и будет ответственна, в случае чего.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть а архітектурний відділ при райраді який мені виготовляв будпаспорт може в даному випадку виступити як ця сама фірма яка має ліцензію і здійснює авторський нагляд? Вибачайте за таке питання може не по адресу але все таки може ви вкурсі бо наскільки я розумію якшо мені зараз зв’язуватись з фірмою яка займається такими речами то мені треба буде перероблювати будпаспорт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не совсем так. Для того, что бы приложить лицензию, необходимо соблюсти нормы проектирование, а именно проект должен соответствовать своему понятию. Кроме того Вам нужен будет авторский надзор той самой компании, которая подставит свою лицензию. Всё это нужно делать официально так, как в итоге эта же компания и будет ответственна, в случае чего.

 

Эх... раз уже согласовали непонятные бумажки (да извинит меня ТС), то можно просто приложить лицензию, если дающий ее готов взять на себя потом ответственность....

А авторский надзор не обязателен в данном случае.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы выделили не то, что касается данной ситуации.

 

Вот вам бланк, который не дают товарищу:

(ссылка устарела)

 

 

 

Вопрос по бланку...

Там вначале нужно указывать наименование инспекции, фио руководителя...

Правильно ли я понимаю, что там нужно писать следующее:

"Начальнику інспекції ДАБК у Київській області Лизогубу А.А."???

(информацию взял с сайта (ссылка устарела)).

Плиз подскажите, а то завтра я так понимаю приемный день и я хочу сдаться...

 

СПАСИБО!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос по бланку...

Там вначале нужно указывать наименование инспекции, фио руководителя...

Правильно ли я понимаю, что там нужно писать следующее:

"Начальнику інспекції ДАБК у Київській області Лизогубу А.А."???

(информацию взял с сайта (ссылка устарела)).

Плиз подскажите, а то завтра я так понимаю приемный день и я хочу сдаться...

 

СПАСИБО!

 

"Начальникові інспекції ДАБК по Київській області Лизогубу А.А."

Посмотрел последнеее уведомление. Но "у" правильнее:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, а если мы купили готовый российский проект у фирмы-посредника - какими украинскими документами мы должны озаботиться?

Просить лицензию у этой фирмы-посредника?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...