Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам шуроповерт Makita 6281 DWAE б/у

neoteh

Рекомендовані повідомлення

Прошу допомогти визначити реальну ціну на даний девайс!

Може продам і в себе в місті, гіпсокартонщикам/мебельщикам)) Просто не знаю, що за нього просити в цій ситуації з валютами і різними цінами по країні))) Був в магазині де його колись придбав, попитав такий шурупокрут на вчора назвали ціну 7049грн :o В інтернеті знайшов за 5500+, але хЗ чи продають чи є в наявності, не дзвонив...

Куплено в 2010 в офф. магазині, є десь оригінальний талон з блискучою емблемою))

Дата виготовлення 2009

Використовувався для себе, не в комерційних цілях!

Причина продажу - покупка сабельної пили, в кучі з шурупокрутом за велику кучу вічно зелених...

Склад:

Зарядне

2 акб 14,4V 2.0A

Тушка

Чемодан

фотка не моя, для розуміння що продається

1033-6281dwae.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

предложу 1000 :)

3400 тут ;)

 

ek.ua/ek-item.php?resolved_name_=MAKITA-6281DWPE&i=1&view_=prices&cgi_idsr_=59071&utm_source=adv&utm_medium=ya_direct&utm_campaign=ya_direct_other_new

 

2200 гр !

ek.ua/ek-item.php?resolved_name_=MAKITA-6271DWAE&i=1&view_=prices&cgi_idsr_=59071&utm_source=adv&utm_medium=ya_direct&utm_campaign=ya_direct_other_new

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запропоную 1500, як визначитесь з ціною повідомте через ПП.

Внимание, макитовские зарядки маркируют свои аккумы как "нерабочие" при неудачных стартах (не помню-- двух или трёх)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробив фотки) Писав всім відповіді, але хтось потер((( Бажання писати знову стільки букв нема бажання( АКБ живі, поставив біту/сверло і вперед працювати!!! Країна виробник: Японія

Можемо далі продовжити, типу аукціона, поки не достигнемо ціни, яку я бачу за даний девайс))

0d46d85c44bc.jpg

a19228dad010.jpg

03055c6f6252.jpg

b238c75821d0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Використовувався для себе, не в комерційних цілях!

 

По внешнему виду - не скажешь

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По внешнему виду - не скажешь

Ну незнаю, може думали, що купив 2болтика відкрутити, я описав що робилось, найбільше "шкоди" зовнішньому вигляду дав г/к:)))

А за комерційне використання, бачив інструмент, в таких роках, то там опізнавальних знаків фірми/моделі немає...:))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не стоит б.у. в таком состоянии таких денег.

хЗ, Вам можливо видніше))

Можу "за такі гроші" порекомендувати тільки Інтерскол/китай новий в "целофані"...)) Коли здохне 3ій(після 10-ох ремонтів вартістю ще 2такі "какошурупокрута"), а макіта буде жива в однакових умовах, тоді й подивимся, що і скільки вартує))

з.и. Я створив тему для можливого продажу, більше для того щоб визначити адекватну ціну, за яку можна продати! В себе в місті вже є гіпсокартонщики з "мертвими" зеленими бошами, інтерсколами які дають 2К...) поки не даю, може й до 100у.е. дотягнемо...)

з.и. Інфа виссана не з пальця, а методом спостережень, в різних сферах!

Друг робить ковку, є дві бригади, в його бригаді макіта 2007рік(замінено 7комплектів "щёток"), в іншої 10 "дохлих" інтерсколів/буранів (від 3-х ремонтів(якорі, кнопки, редуктори...)) За загальну вартість витрачену на ремонти, сам інструмент, можна було купити мінімум 4макіти:D

Короче нахвалив я макіту, як той Земсков - Хілті :D)) Може й мені колись щось макіта подарить за таку рекламу)))

 

з.и.и. То ще все фотік винен))) бабахнув на "зеркало" за космічні гроші))) Якби фоткнув на айфон, казали-б що мало дають :D він в живу краще виглядає :D)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...