Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу прокоментувати роботу електрика (фото)

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

NODE011.jpg

 

Скажіть, чи такий монтаж відповідає нормам чи хочаб усталеним практикам?

 

Що мене бентежить так це велика кількість зкруток та такий малий об'єм. Чи не будуть вони грітися та розплавлювати ізоляцію?

 

Крім того розібратися в такому монтажі, у випадку виникнення якихось позаштатних ситуацій буде практично неможливо.

КЗ в одному дроті перетворить цей вузол на шматок пластмаси.

Чи я помиляюсь?

[/img]

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сложно судить по фото что тут должно быть. Но даже если это раздаточная коробка где к "подающему" поключаются наргузки - разобратся потом где-кто будет сложно, а для бирок места уже маловато.

 

Так, це роздаточна коробка

 

Но может вы сами решили сэкономить на нормальной коробке расключения. При правильном монтаже перегреватся ничего там не будет, провод не должен грется, если он не под КЗ.

 

Слава Богу, це роблять не мені.

Що ж до КЗ - я якось замінив лампочку на нову (українську), я не знаю як таке моло трапитись, але в неї перемкнуло "вуса", внаслідок чого вона вибухнула, а в слабкому місці (скрутка до іншої лампочки) поплавилась ізоляція. З того часу уникаю української електротехніки.

 

Вообще я сторонник монтировать одним проводом от автомата до потребителя. Но такая схема требует вложений в кабель и не все на это готовы.

 

Я теж прихильник такого рішення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...