Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

вікна з євробрусу у Львові

Alexlviv

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижні потому...
  • 1 місяць потому...
так, актуально. замовлятиму весною

 

К сожалению, во Львове не знаю никого, за кого могу поручиться.

Если еще актуально, можем мы сделать и доставить во Львов. А могу порекомендовать в Ровно - отличное производство! :friends:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К сожалению, во Львове не знаю никого, за кого могу поручиться.

Если еще актуально, можем мы сделать и доставить во Львов. А могу порекомендовать в Ровно - отличное производство! :friends:

 

Порекомендуйте виробництво в Рівному, будь-ласка:-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Знаю одну класну фірму польську яка робить вікна з євробрусу. Брав ті вікна 6 років тому, а зараз вирішив ще зробити мансарду і теж хочу туди поставити такі самі вікна, то пошукав в неті і знайшов представників тої фірми у Львові. Якщо комусь допоможе то вікна фірми "Деревяні вікна Urzedowski" . Мені знайомий поляк ще колись їх рекомендував, добре що тепер є представники і у Львові. Ось їх моб. 097******** адрес вони поміняли то точно сказати не можу, але можна пошукати в неті. Змінено користувачем Валерий Валентинович
п 8
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

to Dimalviv

дуже дякую за інфу!

 

треба взнати, які у них умови ціни і тд. з того що я зрозумів то у Вас вони не викликають жодних застережень за ці 6 років? цікаво чи в той час як Ви їх ставили, як вони позиціонувались по ціні відносно місцевих виробників, якщо вони тоді звичайно вже працювали? І чи Ви їх самі монтували чи відразу виробник? З того, що я знайшов у Львові, мене насамперед цікавили пропозиції того плану, що продавець-виробник-монтажник це одна фірма, виділяються Екран на Кульпарківській та Грифон, як завершиться довгий вікенд то пройдусь по офіс цих фірм і ще +Бук-Ходинг на Стрийській, і тоді буду визначатись :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я якістю вікон задоволенний цілком, ця фірма пропонує теж свій монтаж. Але я так зрозумів, що Ви розглядаєте варіанти українського виробника, правду кажуче вікна нашого виробника важко навіть порівнювати із закордонним, та фірма що я Вам рекомендую виготовляє вікна ще з 1985 року, коли наші фірми ще навіть про такі технології не чули, ну але це Вам вибирати. Додам лише що ця фірма Urzedowski є лідером на ринку Польщі, і якщо захочете замовляти то потрібно піспишитись бо вікна за 2 тижні точно не виготовляються, а якщо Вам скажуть що можуть зробити за такий короткий термін то неякісні будуть бо сушка дерева займає часу. Вдалого Вам вибору!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі я замовив вікна пятишарового клеєного євробрусу та товщина профілю має 88 мм, а на Україні таких вікон нажаль ще не виготовляють, тому задумайтесь на перспективу, я теж довго вивчав це питання, тому тепер мабуть сам можу консультувати людей по вікнах :))))))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чё та мне кажется дималив очень неравнодушен к этой фирме

какие будут инения?:D

 

конечно неравнодушен! из 5 постов 4 про одну и ту же фирму! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну звичайно що мені не байдуже було, що замовляти, просто я компетентний у багатьох питаннях що стосується будівництва, і хороші вікна для мене це було болючим питанням, але кожен робить сам свій вибір. Просто якщо людина проаналізує добре ринок і вивчить усі нюанси що стосується вікон, наприклад чому кращий інертний газ криптон, а не аргон, від чого залежить краща теплоізоляція та звукоізоляцію, то теж зможе зробити собі відповідний висновок про фірму. Але моя думка так: якщо вибирати деревяні вікна то кращи вже вибирати солідну фірму, а якщо немає грошей то замовляйте металопластикові - буде менше клопоту. Вдалого Вам вибору. Дивно, якщо хочеш порадити людям кращий вибір, зразу на тебе наїжають :))))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу розповісти також про фірму "Модерн" у якої за рік часу імпости чорніють, а про фашу фірму я і взагалі не чув, скиньте свій сайт цікаво почитати та проаналізувати, можливо я зробив помилковий вибір :))))))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

конечно неравнодушен! из 5 постов 4 про одну и ту же фирму! :)

А Ваша фирма может отреставрировать старые окна. Жаль их менять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Якраз теж впритул підійшов до питання вибору дерев'яних євро вікон.

 

Крім вище згаданих

 

  • Грифон
  • Екран (Вікносвіт)
  • Urzedowski

знайшов ще декілька


  • Фабрика вікона та дверей
  • Ясень
  • Євролекс - Львів

Буду вдячний за будь-які коментарі або пропозиції.

Змінено користувачем Валерий Валентинович
п 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фабрика, якщо не помиляюся, продає житомирські (ФРАМ) вікна, відгуки непогані.

Вікна з Польщі привезти зараз дуже важко, майже неможливо.

Ще є представництво Модерну (Харків) на Горської.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також дізнався що у Львові є представництво фірми Нагель-Фенстер (Бориспіль), на форумах зустрічав схвальні відгуки про них.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто підкаже ціну на алюмінієво-деревяні вікна.

Мається наувазі алюмінієві вікна з деревяними накладками зсередини приміщення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+ є ще Тисей, але я так розумію основна сфера їх діяльності це дахові покриття і дахові вікна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто підкаже ціну на алюмінієво-деревяні вікна.

Мається наувазі алюмінієві вікна з деревяними накладками зсередини приміщення.

Якщо дасте розміри, можу спробувати скинути полякам на прорахунок. Але доставка???...

 

Добавлено через 4 минуты

+ є ще Тисей, але я так розумію основна сфера їх діяльності це дахові покриття і дахові вікна.
Та й крім них є багато, але це все ділери, як і я, в яких продажі дерев'яних вікон більше для асортименту. Я би вибирав між Модерном, Нагєлєм та Фрамом (присутні на цьому форумі).
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо дасте розміри, можу спробувати скинути полякам на прорахунок. Але доставка???...

 

Добавлено через 4 минуты

Та й крім них є багато, але це все ділери, як і я, в яких продажі дерев'яних вікон більше для асортименту. Я би вибирав між Модерном, Нагєлєм та Фрамом (присутні на цьому форумі).

ФРАМ - это мы.

framooo-logo.JPG.79c57bc9e61ad6310cd9a466bc6bfcab.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...