Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Авто з Європи чи варто брати?

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Знайомий знайомого живе в закарпатті. Має свою якусь фірмочку в чехії. купляє там машини, вписує скажем мене як працівника-водія тієї фірми і машина катається по Україні на Чеських номерах.. Раз врік ганяти туди-назад......

Чи варто в це впутуватись, які є підводні камені, скажем з податками ,якщо я ніби прицюю в Чехії то маю платити подати там або тут....

ціни на авто супер, Октавію, 2004р каже прижене за 3000$

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Знайомий знайомого живе в закарпатті. Має свою якусь фірмочку в чехії. купляє там машини, вписує скажем мене як працівника-водія тієї фірми і машина катається по Україні на Чеських номерах.. Раз врік ганяти туди-назад......

Чи варто в це впутуватись, які є підводні камені, скажем з податками ,якщо я ніби прицюю в Чехії то маю платити подати там або тут....

ціни на авто супер, Октавію, 2004р каже прижене за 3000$

Дякую

 

ответ на ваш вопрос www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=83676

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ответ на ваш вопрос www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=83676

 

Дякую.Все ясно. незнайшов вищевказаних тем.

Продовжую їздити на маршрутці та надіюсь цю країну колись хтось загарбає (краще щоб Польща, Чехія) і відбире від донецьких прохфесорів.....

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... готовые продаться, ради убитой десятилетней тачки:-x

 

Да не в тачці діло, продаться даби те бидло донецьке в верховній раді перестало красти, судді перестали продаватись, менти сцукі перестали різати і давити людей на джипах, хоч одного мента чи суддю по реальних заслугах по повній програмі..? найменшу сошку захищають що капець, йопт, скоро на вулицю страшно буде вийти, а як нашим дітям жити буде?

Нада подиматься і за вила або нах...з цієї країни, толку не буде((((((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

националист

:friends::beer:

 

тогда все нормальные люди националисты. А когда завтра оправдают очередного пьяного убийцу, значит все в порядке? Дай бог чтоб ни с кем это не случилось? Бывает от безвыходности повесится хочется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перестали різати і давити людей на джипах, хоч одного мента чи суддю по реальних заслугах по повній програмі..? найменшу сошку захищають що капець, йопт, скоро на вулицю страшно буде вийти, а як нашим дітям жити буде?

раньше всех этих граждан хоть можно было отправить лет на 20 поднимать целину в районы с вечной мерзлотой, а сейчас куда от них избавиться? Где и кто наш национальный Уго Чавес?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

раньше всех этих граждан хоть можно было отправить лет на 20 поднимать целину в районы с вечной мерзлотой, а сейчас куда от них избавиться? Где и кто наш национальный Уго Чавес?

 

Та не буде в нас Уго Чавеса, бля буду, не такий Український народ, наші люди привикли терпіти, горба нагнути і пристосовуватись, це просто в генах закладено за всю історію нас всі нагинали і все....да обідно ну що ж....грузіни вже всіх би порізали і все....

всетаки надіюсь терпіння наших людей не безмежне....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не буде в нас Уго Чавеса, бля буду, не такий Український народ, наші люди привикли терпіти, горба нагнути і пристосовуватись, це просто в генах закладено за всю історію нас всі нагинали і все....да обідно ну що ж....грузіни вже всіх би порізали і все....

всетаки надіюсь терпіння наших людей не безмежне....

Это точно, тоже надеюсь что в недалеком будущем терпение у народа лопнет. И вновь дорога до Донека устелится (наколотыми апельсинами).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Это точно, тоже надеюсь что в недалеком будущем терпение у народа лопнет. И вновь дорога до Донека устелится (наколотыми апельсинами).

Не прошло и года , как и востал наш народ .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую.Все ясно. незнайшов вищевказаних тем.

Продовжую їздити на маршрутці та надіюсь цю країну колись хтось загарбає (краще щоб Польща, Чехія) і відбире від донецьких прохфесорів.....

 

Вже загарбують повним ходом! Але не з того боку - так що, в разi не отримання нами вiйського захисту з Заходу не кататися тобi на машинах з польскими чи чеськими номерами... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...