Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно покласти деревяну підлогу?

Золоте сонце

Рекомендовані повідомлення

Плануємо покласти на 2 поверсі соснову дошку. Перекриття моноліт. Як краще її класти - на клей, лаги? Які плюси і мінуси кожного варіанту? :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виставляєте лаги по рівню, підкладаючи під них, де треба, куски фанери. Крок лаг залежить від товщини досок, шпунтовані доски, чи ні. На лаги прибиваєте полосу товстого войлоку - 10мм (чи іншого похожого матеріалу, може бути і товста резина) для звукоізоляції. Тоді доски підлоги. Мінус бачу тільки в тому, що втратите трохи висоти кімнати (товщина лаг). Але не треба ідеально вирівнювати стяжку (не буде мокрих робіт, бруду і багато потраченого часу). Часом вирівнюють фанерою, але фанера теж стоїть грошей. Якщо доски були не добре висушені і через деякий час зявиляться щілини, то підлогу на лагах можна перестелити через рік, з приклеєною це вже проблемно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка повинна бути товщина лаг ? :)

 

50*50 подойдет ... можно и 50*70, где 50 это толщина .... или 40. тут уже как найдёте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виставляєте лаги по рівню, підкладаючи під них, де треба, куски фанери. Крок лаг залежить від товщини досок, шпунтовані доски, чи ні. На лаги прибиваєте полосу товстого войлоку - 10мм (чи іншого похожого матеріалу, може бути і товста резина) для звукоізоляції. Тоді доски підлоги. Мінус бачу тільки в тому, що втратите трохи висоти кімнати (товщина лаг). Але не треба ідеально вирівнювати стяжку (не буде мокрих робіт, бруду і багато потраченого часу). Часом вирівнюють фанерою, але фанера теж стоїть грошей. Якщо доски були не добре висушені і через деякий час зявиляться щілини, то підлогу на лагах можна перестелити через рік, з приклеєною це вже проблемно.

 

Вибачаюсь, трохи перепутав порядок: підкладки з фанери(можна прикрутити до перекриття), тоді войлок чи резина, тоді лаги, тоді підлога. Ось так правильніше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я Вы ссвоими силами хотите стелить пол?

 

Хочу вирахувати висоту підлоги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну але і в цьому є свої плюси: під підлогою можнна прокласти труби опалення та провода електричні - не треба штробити стіни, менше бруду, пилу і шуму:D
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позвольте и мне присоединиться к теме...

я Вы ссвоими силами хотите стелить пол?

А почему Вы спрашиваете?

Это что, на грани реальности - самому настелить пол?

Или может Вы знаете о каких то "подводных камнях" ?

Просим рассказать....

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позвольте и мне присоединиться к теме...

 

А почему Вы спрашиваете?

Это что, на грани реальности - самому настелить пол?

Или может Вы знаете о каких то "подводных камнях" ?

Просим рассказать....

Спасибо.

 

Я спрашивал только потому, что если человек ниразу этого не делал, то у него возникнут вопросы .... я могу на них ответить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

У мене у тестя на першому поверсі, також бетонні перекриття а зверху на лагах деревяна підлога. Підлога холодна. Мені не дуже подобається. Дошка підлоги також зарах "кусається" - 120 грн. за метр.

Хоча в порівнянні із іншими матеріалами дошка це найкращий вибір. Тільки на тому тижні закінчив підлогу на другому поверсі.

Якщо вирішили зробити не забудьте в кінці зробити отвори для вентиляції в кутках, по діагоналі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня старый дом, деревянный пол из доски 50 мм (сухая и не гнилая). лежит на бревнах-лагах 100 мм, под лагами грунт со шлаком. из под пола выведены продухи на улицу. Можно ли-снять пол, перестругать доски по новой, залить стяжку, под нее ЭППС, закрыть продухи на улицу для сохранения тепла и на стяжку на новые лаги высотой поменьше положить те же доски? и вентиляцию в углах поставить (выход вентиляции в помещение). не "задохнется" ли пол? часто пишут что обязательно нужен приток воздуха с улицы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...