Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Законопроект № 1232 налоговая амнистия: механизм реализации, риски и последствия

Сергей_84

Рекомендовані повідомлення

 

 

)))нормально і готівка в пакетах ходить якщо забудовник не якийсь дуже офіційний, а особливо якщо продавець фізособа. В передмісті Києва так точно. І нотаріусів все влаштовує

 

Так и наркотики с криминальным оружием продают. Но мы же говорим о том, как должно быть по закону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если этот закон примут с 1 января, до НГ в стране не останется свободной недвиги в новостроях

 

 

а что потом с ней делать? сдавать друг другу?

и продать некому ибо у какого кол-ва людей будут задекларированные суммы на такую покупку?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нас вся экономика на этом построенна,так что прийдётся мозги перестраивать,если хотим жить по людски.Лично я готов,в рамках существующего законодательства являюсь очень таки правильным налогоплательщиком.

PS Набереш, я тобі розповім що ти маєш платити державі навіть в рамках існуючого законодавства. Випадеш в осад.

Получается кто официально платит налоги не особо переживает за изменения в законодательстве:rolleyes:

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается кто официально платит налоги

 

В нашей стране нет ни одного такого, начиная от безработного и заканчивая президентом.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается кто официально платит налоги не особо переживает за изменения в законодательстве:rolleyes:
atkritka_1347088813_269.jpg
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нашей стране нет ни одного такого, начиная от безработного и заканчивая президентом.
"Заплати налоги и спи спокойно. На лавочке." (с)

Василий, тот, что мастерок, спит на лавочке или отправил дочь в Канаду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Василий, тот, что мастерок, спит на лавочке или отправил дочь в Канаду?

А он уже платит ВСЕ налоги? И ЕСВ за своих сотрудников со всей зарплаты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А он уже платит ВСЕ налоги? И ЕСВ за своих сотрудников со всей зарплаты?

 

Да зачем так далеко. Спросите сперва, всё ли он показывает??? И сакральный вопрос, имеет ли дело с НДСом?

А социальные выплаты на работников+ЕСВ - это в 28ую очередь...

И потом глупо ожидать что-то от простых смертных, если вся власть - одно жульё, которое имеет оффшоры, которое располагает средствами, конкурирующими с имуществом нефтяных шейхов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается кто официально платит налоги не особо переживает за изменения в законодательстве:rolleyes:

 

1. 1700 грн з ФОП з найманою працею-це дрібничка від тих податків, які мають бути заплачені по нинішньому законодавству. Просто поки що дрібноту не трах....на сотню тис штрафу...поки що...

2. З точки зору податків ніяких змін поки не видно. Декларування(пільгове) -це не зміни, а можливість не платити 19.5%, легалізувавши кошти. Тут привіт всім, хто легально платив 22 ЄСВ і 19.5 ПДФО. Їх просто нажухали)))

3. Я вже бачу як будівельники-ФОПи виписують чеки за свої послуги. А якщо не виписав, замовник йде туди куди треба і отримує кешбек, а будівельник штраф. Буде весело:D

4. Тут простіше перейти на безготівку, рахунок-рахунок.

 

PS Хто хотів і не жлобився, за 2-3 роки мав змогу відбілити свої кошти і зараз не паритись, а хто жлобився матиме гемор. Ну і правильно, якщо чесно.

 

Можливо за 2-3 роки реально станемо більш цивілізованими без носіння кешу в пакетах, який підзадовбав вже трохи.

Я б ще й перекази між картами фізосіб моніторив по повній, там теж багато бази, що оподатковуєиься 19.5% можна знайти і витрусити. Банк, як податковий агент легко можна примусити це робити, як і по депозитам вони вже роблять

 

Добавлено через 10 минут

Да зачем так далеко. Спросите сперва, всё ли он показывает??? И сакральный вопрос, имеет ли дело с НДСом?

 

А в чому проблема все показати? За рік до 1 млн показати дуже просто і без порушень законодавства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. Я вже бачу як будівельники-ФОПи виписують чеки за свої послуги. А якщо не виписав, замовник йде туди куди треба і отримує кешбек, а будівельник штраф. Буде весело

 

 

услуга - не товар, там больше механизмов уклонения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А он уже платит ВСЕ налоги? И ЕСВ за своих сотрудников со всей зарплаты?

 

Максим, це ядерна зброя, якою можна завалити майже будь-якого ФОПа в державі, який думає, що платить всі податки.

3 людини в наймі по 10 тис в місяць зарплати

360 тис в рік. 149000 грн має бути сплачено за рік в бюджет... це я спрощено без відпускних і лікарняних

От і всі податки, просто дрібнота)

 

Добавлено через 1 минуту

услуга - не товар, там больше механизмов уклонения.

 

В законі про кешбек і касові апарати послуги теж прописані і як ФОП по наданню послуг ти вимушений це якось відобразити. Не хочеш касовий апарат , отримуєш суто на рахунок.

 

PS Модератори, будь ласка перекиньте в окрему тему і не ріжте.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чому проблема все показати? За рік до 1 млн показати дуже просто і без порушень законодавства.

 

А если больше 1млн?

Я говорю о занижении валового оборота.

Змінено користувачем LM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Максим, це ядерна зброя, якою можна завалити майже будь-якого ФОПа в державі, який думає, що платить всі податки.

Я знаю :) . Тому й поставив спасібку під повідомленням про те, що ВСІ податки в цій країні не платить НІХТО!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если больше 1млн?

Я говорю о занижении валового оборота.

Я зрозумів про що ви.

Від 1 млн ти зобовязаний перейти на касовий апарат..

І до 1.5 млн вже з касовим ще на 2 групі декларувати. Далі тільки 3 група і 5% податок+ЄСВ. Як всі ITшники.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается кто официально платит налоги не особо переживает за изменения в законодательстве:rolleyes:

 

Не зовсім так.

Я офіційно сплачую.

Але в любий момент можуть зробити фінт вухами який заставить заплатити ще раз.

Лівих немає. Все задекларовано. Але наприклад на будинок зароблялось з 12 року. Старт будівництва в 15му. Іди знай що рахувати будуть? Чи з 12го чи з 15го чи з якого року мої доходи?

П. С. Може винести це в окрему тему? Тут це офтоп, а тема цікава.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну зачем судить обо всех основываясь на своем личном воровитом характере? Я зарабатываю и оплачиваю все налоги как на доходы, так и на недвижимость. У меня всё задекларировано и уже давно. Всё чисто, прозрачно. На лавке не сплю.

 

Просто нужно уметь отдавать честно, тогда и доходы приходят.

:lol::lol::lol::lol::lol: так и хочется сказать НЕ ВЕРЮ , но не пойман или не доказан , то не брехун , то есть Вы спите не на лавке , но на улице ?))) отдать не жалко , особенно когда знаешь куда твои деньги пойдут ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol::lol::lol::lol::lol: так и хочется сказать НЕ ВЕРЮ , но не пойман или не доказан , то не брехун , то есть Вы спите не на лавке , но на улице ?))) отдать не жалко , особенно когда знаешь куда твои деньги пойдут ))

У меня есть заключение и с СБУ и с налоговой о том, что в моей декларации нарушений законодательства нет. У меня и земля и дом и квартиры и деньги заработаны и задекларированы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім так.

Я офіційно сплачую.

Але в любий момент можуть зробити фінт вухами який заставить заплатити ще раз.

Лівих немає. Все задекларовано. Але наприклад на будинок зароблялось з 12 року. Старт будівництва в 15му. Іди знай що рахувати будуть? Чи з 12го чи з 15го чи з якого року мої доходи?

П. С. Може винести це в окрему тему? Тут це офтоп, а тема цікава.

 

Суть в тому, що це добровільне декларування, людям просто дадуть змогу відбілити кошти під 5%. Проте потім є ймовірність, що візьмуться перевіряти статки і джерела коштів , а от як вони це будуть рахувати? Хз.

Можна було купити 100 тис дол по 5 грн і заховати.

Зараз це вже 2.5 млн. Як це буде враховано при перевірці? Як ти доведеш, що 2 млн заробив на такій операції? Як у нас така операція оподатковується? -19.5%? Заробітки з 2000 року будуть брати чи як? А до 2000? От такі моменти цікаві.

Тут мжна так розігнатись...таку корупцію розвести на перевірках....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це добровільне декларування, людям просто дадуть змогу відбілити кошти під 5%. Проте потім є ймовірність, що візьмуться перевіряти статки і джерела коштів
Ось така у нас "амністія" :D

Тут мжна так розігнатись...
Тут скоріше можна розігнати з країни залишки населення. Та й курс гривні також...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. Я вже бачу як будівельники-ФОПи виписують чеки за свої послуги. А якщо не виписав, замовник йде туди куди треба і отримує кешбек, а будівельник штраф. Буде весело:D

Выписать не годится, только кассовый, как только пробил чек он сразу отправляется в налоговую через интернет.

Хорошо хоть не требуют ИН покупателя в чеке пробивать что бы расходы контролировать :lol:

Пойду ка я идею через ФБ подкину премьеру нашему :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выписать не годится, только кассовый, как только пробил чек он сразу отправляется в налоговую через интернет.

Обещают что это можно будет сделать прямо со смартфона - даже ничего выписывать не придется.

Хорошо хоть не требуют ИН покупателя в чеке пробивать что бы расходы контролировать

Ну еще ж не вечер :) . Но это было бы неплохой защитой от кэшбека.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выписать не годится, только кассовый, как только пробил чек он сразу отправляется в налоговую через интернет.

:D

 

)) це і так зрозуміло, всяку фігню у вигляді нефіскальних чеків, накладних та іншого барахла ФОПи і зараз видають))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

)) це і так зрозуміло, всяку фігню у вигляді нефіскальних чеків, накладних та іншого барахла ФОПи і зараз видають))

 

А теперь и этого выдавать не будут.:shock: Не, ну а чего, нету чека, нет проблемы!!! А кому нужен чек, пусть заплатит сверху +10-20% или сколько там. В сфере услуг, думаю именно так и будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А теперь и этого выдавать не будут.:shock: Не, ну а чего, нету чека, нет проблемы!!! А кому нужен чек, пусть заплатит сверху +10-20% или сколько там. В сфере услуг, думаю именно так и будет.

Не будет, вводится стукачество, настучавшему услуга бесплатно плюс часть штрафа.

Зачем это все, если можно тупо поднять цены? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не будет, вводится стукачество, настучавшему услуга бесплатно плюс часть штрафа.

Зачем это все, если можно тупо поднять цены? ;)

 

Будет, плевать на стукачей, без чека невозможно доказать факт покупки!!!

Нет чека, дальше как в известном мэме: "Ты кто такой? Давай до свиданья..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...