Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу покритикувати

kliman

Рекомендовані повідомлення

Був би радий почути об"єктивну думку про вікна виготовлені з українського профілю вітрал ((ссылка устарела)), фурнітура siegenia-aubi ((ссылка устарела)).

Профіль - вроді би різновид еепласту.

Виробник «Світ-Комфорту Львів» (ссылка устарела).

Розумію, що напевне не є найкращий варіант, але його порадив мені мій родич як хороше бюджетне рішення на заміну старих державних вікон, яким уже 20 років (такі що розкручуються для миття).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На украинский профиль я бы и фурнитуру ставил попроще... Если уж экономить, то во всем.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На украинский профиль я бы и фурнитуру ставил попроще... Если уж экономить, то во всем.

 

Справа в тому, що дали ціну заводу - родич ділер і божиться, що профіль непоганий і добре заводське виконання вікон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що дали ціну заводу - родич ділер і божиться, що профіль непоганий і добре заводське виконання вікон.

 

Время покажет. Если не очень много мела напихают в профиль и будут соблюдать настоящую технологию по ГОСТу или по ТУ, то может быть. Но я бы не советовал для своего частного дома ставить такие окна. В "хрущовку" или уж когда совсем в финансах беда........ А так может прийдется переделывать через несколько лет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Время покажет. Если не очень много мела напихают в профиль и будут соблюдать настоящую технологию по ГОСТу или по ТУ, то может быть. Но я бы не советовал для своего частного дома ставить такие окна. В "хрущовку" или уж когда совсем в финансах беда........ А так может прийдется переделывать через несколько лет.[/quote

 

Поскільки вікна уже замовлені і чекають монтажу, то Ваша відповідь мене таки потішила.

Буду надіятися, що в даних вікнах при добрій форнітурі (а я зрозумів, що вона добра) використовують непоганий профіль.

Звичайно, що час покаже і розставить все на свої місця.

Іще раз дякую за відповідь.

Може хтось конкретно знайомий з даним профілем і щось може сказати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я здесь могу только сказать, что существуют братья-близнецы Vitral=EFplast=Koning=GPS. И у них (кроме ефпласта) резинки коэкструдированные (невыколупываемые). Правда,на лет 15 таких резинок должно хватить и окна будут нормально служить, если окна будут изначально сварены и,главное, зачищены по соответствующей технологии. Составом пластика (не рецептурой, понятное дело :) ) можно поинтересоваться у форумчанки Мария_Кле в личке. Ее фирма торгует кенингом.

Выбранный Вами профиль, действительно, бюджетный вариант для исполнения окон. Что не скажешь о фурнитуре, даже в урезанной комплектации.

 

В любом случае, не забывайте вовремя протирать уплотнители и смазывать фурнитуру. Удачи с качеством изготовления и установки! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я здесь могу только сказать, что существуют братья-близнецы Vitral=EFplast=Koning=GPS. И у них (кроме ефпласта) резинки коэкструдированные (невыколупываемые). Правда,на лет 15 таких резинок должно хватить и окна будут нормально служить, если окна будут изначально сварены и, главное, зачищены по соответствующей технологии. Составом пластика (не рецептурой, понятное дело :) ) можно поинтересоваться у форумчанки Мария_Кле в личке. Ее фирма торгует кенингом.

Выбранный Вами профиль, действительно, бюджетный вариант для исполнения окон. Что не скажешь о фурнитуре, даже в урезанной комплектации.

 

В любом случае, не забывайте вовремя протирать уплотнители и смазывать фурнитуру. Удачи с качеством изготовления и установки! :)

 

Ну що ж, дякую, інструкцію Вашу я читав, буду старатися доглядати за вікнами згідно неї.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж. Вікна змонтовано, почав робити вентиляцію в кожній кімнаті.

Якість вікон і монтажу мені сподобалася, але я в цих питаннях чайник.

Залишились зовнішні зливи і відкоси.

Всім дякую за відгуки.

Буду надіятися, що вікна служитимуть добре, хоча проти попередніх це просто казка.

 

P.S. Нічого не чути, що робиться на подвір"ї:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж. Вікна змонтовано, почав робити вентиляцію в кожній кімнаті.

Якість вікон і монтажу мені сподобалася, але я в цих питаннях чайник.

Залишились зовнішні зливи і відкоси.

Всім дякую за відгуки.

Буду надіятися, що вікна служитимуть добре, хоча проти попередніх це просто казка.

 

P.S. Нічого не чути, що робиться на подвір"ї:rolleyes:

 

Поздравляю! Все будет нормально. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В любом случае, не забывайте вовремя протирать уплотнители и смазывать фурнитуру. Удачи с качеством изготовления и установки! :)

 

Чем смазывать фурнитуру?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

В продовження теми.

Роздивився я вчора свої вікна більш детально і видивився наступне - на рамі вікна резинки таки впаяні, а вот на створках такі, що можна поміняти.

Навіть не знаю, що на то можна сказати. Але з другого боку це мене порадувало, бо навіть, якщо на рамі резинка пересохне/зістариться з часом, то на створці її можна буде поміняти і добитися герметизації вікна :)

Стало цікаво чи то один профіль на рамі і створках, чи вони різні? Мдя.

Може хто дотичний до вітраловських вікон - може щось розкаже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не переймайтесь. Безумовно, різні. І на створці - брат-близнюк ЕФпласт, т.я. іншого бути не може (а значить і гіршого). До речі, ЕФпласт в закупці дорожчий...Так що з приємною несподіванкою!

Думаю, виробник знає щось про вітралівську створку (а точніше про те, як іі резина притуляеться до рами в робочих умовах) і робить "вінігрет". Нічого, крім турботи про клієнта я в цьому не бачу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не переймайтесь. Безумовно, різні. І на створці - брат-близнюк ЕФпласт, т.я. іншого бути не може (а значить і гіршого). До речі, ЕФпласт в закупці дорожчий...Так що з приємною несподіванкою!

Думаю, виробник знає щось про вітралівську створку (а точніше про те, як іі резина притуляеться до рами в робочих умовах) і робить "вінігрет". Нічого, крім турботи про клієнта я в цьому не бачу.

 

Чесно кажучи після всього прочитанного хробак десь в глубині душі гриз, шо мож тре було інший пофіль взяти, але тепер відлягло :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...