Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Картриджі для лазерного принтера. Чи важлива дата виробництва?

Музей

Рекомендовані повідомлення

Потрібні нові картриджі для лазерного принтера НР.

 

Магазини пропонують картриджі вироблені у 12,13,14-му роках.

Чи важлива дата виробництва?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібні нові картриджі для лазерного принтера НР.

 

Магазини пропонують картриджі вироблені у 12,13,14-му роках.

Чи важлива дата виробництва?

 

Напишіть які Вам картриджі потрібні, і цікаво що це за магазин такі картиджі пропонує?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишіть які Вам картриджі потрібні, і цікаво що це за магазин такі картриджі пропонує?

 

Мене бентежить досить великий розрив в цінах у різних магазинах. Від 2400 до 2900 та навіть більше. Можливо там є фокус з датою виробництва.

Замовляла у Мобілак. Привезли 12-13 рік виробництва. Я відмовилася. Може дарма?

Але в закордоні ці картриджі завжди мали дату буквально кілька місяців до продажу.

Потрібні оригінальні до принтера НР.

 

- HP Q6000A black[1шт.]

 

- HP Q6003A Magenta[1шт.]

 

- HP Q6002AYellow[1шт.]

 

- HP Q6001A cyan[1шт.]

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене бентежить досить великий розрив в цінах у різних магазинах. Від 2400 до 2900 та навіть більше. Можливо там є фокус з датою виробництва.

Замовляла у Мобілак. Привезли 12-13 рік виробництва. Я відмовилася. Може дарма?

Але в закордоні ці картриджі завжди мали дату буквально кілька місяців до продажу.

Потрібні оригінальні до принтера НР.

 

- HP Q6000A black[1шт.]

 

- HP Q6003A Magenta[1шт.]

 

- HP Q6002AYellow[1шт.]

 

- HP Q6001A cyan[1шт.]

 

У Вас досить стара модель принтера, одна з перших кольорових моделей НР, я б Вам не рекомендував витрачати кошти на нові картриджі, які будуть коштувати дорожче нового кольорового принтера, який буде набагато кращим ніж Ваш.

 

Наприклад принтер HP Color LaserJet Pro M252n (B4A21A) - 210 у.е. коштує як 2 картриджа до Вашого принтера))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас досить стара модель принтера, одна з перших кольорових моделей НР, я б Вам не рекомендував витрачати кошти на нові картриджі, які будуть коштувати дорожче нового кольорового принтера, який буде набагато кращим ніж Ваш.

 

Наприклад принтер HP Color LaserJet Pro M252n (B4A21A) - 210 у.е. коштує як 2 картриджа до Вашого принтера))

 

Я подумаю. Для домашнього використання може й дещо застарілий зійти.

До такого принтера ще потрібні 4 картриджі по 2000 грн.

Загалом вийде 14.000 грн. з новим прінтером.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас досить стара модель принтера, одна з перших кольорових моделей НР, я б Вам не рекомендував витрачати кошти на нові картриджі, які будуть коштувати дорожче нового кольорового принтера, який буде набагато кращим ніж Ваш.

 

Наприклад принтер HP Color LaserJet Pro M252n (B4A21A) - 210 у.е. коштує як 2 картриджа до Вашого принтера))

 

в залежності від потреб, може варто купити струменевий Епсон з вбудованою системою подачі чорнил?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я подумаю. Для домашнього використання може й дещо застарілий зійти.

До такого принтера ще потрібні 4 картриджі по 2000 грн.

Загалом вийде 14.000 грн. з новим прінтером.

 

Всі нові принтері ідуть з новими заправленними картриджами які потім можна буде ще перезаправляти при бажанні, тому купувати нові картриджі не обов'язково.

 

Добавлено через 3 минуты

в залежності від потреб, може варто купити струменевий Епсон з вбудованою системою подачі чорнил?

 

Струменевий принтер для домашнього використання не дуже підходить, вони не люблять довго простоювати без роботи, чорнила починають підсихати, а з лазерними принтерами такої проблеми немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі нові принтері ідуть з новими заправленними картриджами які потім можна буде ще перезаправляти при бажанні, тому купувати нові картриджі не обов'язково.

Замовити такий принтер можна в Вас, чи Ви лише консультуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовити такий принтер можна в Вас, чи Ви лише консультуєте?

 

Так, можна і в мене, ми продаємо, заправляємо і ремонтуємо))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі нові принтері ідуть з новими заправленними картриджами які потім можна буде ще перезаправляти при бажанні, тому купувати нові картриджі не обов'язково.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Струменевий принтер для домашнього використання не дуже підходить, вони не люблять довго простоювати без роботи, чорнила починають підсихати, а з лазерними принтерами такої проблеми немає.

 

старі Епсон r220, r270, r290, t50 та інші де ставилась додатково СБПЧ так дійсно часто засихали.

 

зараз маю на роботі epson L800 з вбудованою БПЧ, заливаю оригінальні чорнила епсон, тьфу тьфу навіть після тижня простою друкує нормально.

 

так лазерний в цьому питанні вигіднійший, але вартість розхідників кольорових нерадує.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, можна і в мене, ми продаємо, заправляємо і ремонтуємо))

Замовила. З вас принтер.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...