Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як правильно організувати?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Знач описую ситуацію і чекаю порад від знавців.

 

Буду цього року добудовувати розпочате будівництво. На даний момент є сутерини, поверх і гараж, все перекрите панелями. Сніки в 1,5 цегли + буде утеплення в перспективі.

 

Зараз треба мурувати 2-ий поверх, він же мансардний - 4 кімнати житлові.

 

Товщина стін в 1 цеглу (25 см) + 10 см утеплення ззовні + сайдинг або короїд, ще не визначився.

 

Спочатку були одні плани стосовно даху, але той дах складний і дорого виходить, не потягну...та і проблем більше.

Зупинився на даху односкатному (тобто по одному скату на кожну сторону будинку).

 

Кут нахилу виходить або 15 або 20 градусів...Який краще робити під металочерепицю? (чи важлива настільки ця різниця в +\- 5 градусів).

 

Крокви - одна сторона довжина 7,4м при нахилі 20 град. Буде 7*15см переріз, на іншу сторону 5,75 м при куті 20 град.

Зовнішні стіни і стіна між гаражем і будинком несучі.

 

Ширина будинку 11 м. Є 2 перестінки між кімнатами поперек даного "малюнку".

Є питання такі:

1) Як організувати стелю кімнат, тобто як прикріпити брус (на фото та частина виділена темним кольором).

2) Гідроізоляцію даю під всією металочерепицею і організовую вентиляцію (контррейка 50*50мм.), але утепляти буду тільки ту частину, яка виділена на фото темним...

3) Планую на брус, що буде служити стельою кімнат ззовні (тобто зі сторони холодного даху) ДСП або ОСБ, між балками утеплення 20 см (теж не визначився, чи пінопласт чи блочна вата), а зсередини паробарєр і де вагонка, а де гіпсокартон... Чи можна давати ОСБ або ДСП з холодної сторони даху поверх балок?

 

 

Планував ставити балку 15*10 в точці прикріплення балок стелі і крокви. Але тоді виходить, що ця балка буде лежати як на зовнішніх несучих стінах, так і на перестінка. А на балку в свою чергу буде лягати кроква (на 2-му метрі з 7,4 м загальної довжини крокви).

 

14fe7f33fed12bc2f9.jpg

 

Вибачають за підручний малюнок, зара креслень компютерних під руками не маю, на будові залишив...

Чекаю думок і порад...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

полуподвал....

в мене 1,5м в землі, 1,2 м. над землею...

+ 80 см монолітна подушка під блоками нижче рівня блоків підвалу..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спочатку були одні плани стосовно даху, але той дах складний і дорого виходить, не потягну...та і проблем більше.

Зупинився на даху односкатному (тобто по одному скату на кожну сторону будинку).

 

Кут нахилу виходить або 15 або 20 градусів...Який краще робити під металочерепицю? (чи важлива настільки ця різниця в +\- 5 градусів).

 

Я бы для себя,в Вашем случае,делал бы двухскатную кровлю с уклоном 30-35 градусов(15-20 град.большая снеговая нагрузка,это не для нашего климата) с бантиной,связывающей стропила, на высоте 2,8 м от пола и опирающееся на мауэрлаты и внутренние перестенки.Утепление базальтовой ватой(типа Рокмин,если для себя делаете) П-образное по бантине.По цене будет так же как и Ваш вариант,но проще в работе и эксплуатации,функциональней,теплее и надёжнее чем две односкатки.Вариант оптимальный и проверенный многолетним опытом,а односкатки уже ушли в прошлое.

А изнутри потолок зашивается так(если я правильно понял Ваш первый вопрос) см. фото.

1368304369_136.thumb.jpg.59793835f8944fd5038caa82d8893070.jpg

Змінено користувачем Крышник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крышник

просто не виходить такий дах робити...тоді виходить що в кожній кімнаті вікно дахове...а я такого не хочу...

 

можливий тоді варіант робити такий же дах, але з більшим кутом нахилу, ніж я написав....(просто тоді буде вищою центральна стіна, між гаражем і основною частиною будинку).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання тоді інше. Хто які варіанти може запропонувати будівництва і накриття другого поверху (житловий).

 

a7fd0e753a5d336356.jpg

 

Першопочатково планувалося робити дах по такому плану:

2e79a6a7e6a1b76792.jpg

 

Але виходить надто дорого і складно. Не потягну.

 

Чекаю ідей, як з невеликими затратами зробити поверх/дах...:oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання тоді інше. Хто які варіанти може запропонувати будівництва і накриття другого поверху (житловий).

 

Чекаю ідей, як з невеликими затратами зробити поверх/дах...:oops:

Предлагаю сделать холодный чердак и полноценный второй этаж.

Преимущества:

 

  • Меньше площадь утепления
  • Лучше вентиляция крыши за счет больших вентзазоров
  • возможность использовать более дешевую подкровельную пленкку (гидробарьер, а не мембрану)
  • Лучше звукоизоляция
  • Отсутствие горизонтальной нагрузки на стены, соответственно возможность отказаться от монолитного пояса
  • возможность ставить окна по стене на которую крыша опирается. А то при варианте, как в первом посте, окна получается заползают под крышу, и нормальной высоты можно поставить только в торцах здания.
    Из недостатков - большая площадь стен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це як один з варіантів...але все-рівно виходить дуже висока середня стіна для організації куту нахилу хоча б 30 град - то над рівнемо поверха ще + 3,5 м висоти....(виходить дуже висока будова)...

 

Хіба крайні стіни будуть висотою 1,5 м і поступовий перехід в повноцінний поверх (тобто частина надкімнатного простору буде холодний дах, а частина виходити прямо під крокви....). Відповідно кут нахилу збільшу до 30 градусів. Тобто на прольоті в 6 м. висота підйому 3,54 м. (коеффіцієнт 0,59 до ширини будівлі).

 

Як такий варіант???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не я предлагал вараинт с холодным чердаком, из расчета что угол будет 15-20 гр. Тогда оно поинтересней с точки зрения экономики. На 30, тогда точно захочется на чердаке еще один этажик сделать. А это уже ловушка.:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крышник

просто не виходить такий дах робити...тоді виходить що в кожній кімнаті вікно дахове...а я такого не хочу...

 

можливий тоді варіант робити такий же дах, але з більшим кутом нахилу, ніж я написав....(просто тоді буде вищою центральна стіна, між гаражем і основною частиною будинку).

 

А если Вы сделаете по первому варианту,то окна в комнаты не нужны?Так это ж мансарда и куда ж без окон.А варианта окон три:1.во фронтонах(если только в них,то будет темно,сан. норма 1м.кв. окна на 10 м.кв. площади),2. устройсто "скворечников"3.Мансардные окна.

Уже просчитывали мансардные окна дешевле выходят чем "скворечники" и проще в устройстве,также дают больше света.

А перестенок несущий можно выгонять не цельный,а колонами с перевязкой их металл. балкой,больше будет пространства внутри.

П.С.Мы уже переделывали две таки "односкатки",в домах где живут люди,на обычные двускатные,как я описал выше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в першому варіанті ідуть звичайні вікна 1,2*1,4м. На протилежну сторону там ще й балкон зроблений... Над гаражем кімната планується з лоджею, там теж великі вікна...

 

Просто по клієнтах ходжу часто, і в кількох вже бачив пробеми з мансардними вікнами - протікають (або так поставили, або такі вікна...не знаю).

 

Та і по нинішніх цінах маленьке мансардне вікно поза 2000 грн + його встановлення.

 

Хочу попасти в будинок точного такого планування (дах маю на увазі), я біля нього на роботу кожного дня їжджу, вже років 2 як зробили, житловий поверх. кут нахилу 25 градусів....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в першому варіанті ідуть звичайні вікна 1,2*1,4м. На протилежну сторону там ще й балкон зроблений... Над гаражем кімната планується з лоджею, там теж великі вікна...

 

Просто по клієнтах ходжу часто, і в кількох вже бачив пробеми з мансардними вікнами - протікають (або так поставили, або такі вікна...не знаю).

 

Хоршие бренды(РОТО или ВЕЛЮКС) при правильной установке и регулировке(если необходимо) не текут.

 

Та і по нинішніх цінах маленьке мансардне вікно поза 2000 грн + його встановлення.

 

70 на 110 см - це маленьке ?

 

Хочу попасти в будинок точного такого планування (дах маю на увазі), я біля нього на роботу кожного дня їжджу, вже років 2 як зробили, житловий поверх. кут нахилу 25 градусів....

 

Підтримаю,краще побачить вже зроблене у когось,побалакати з хазяївами,побачите як краще,та чого Вам не треба робити7

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні бачив ще один точно такий же будиночок з таким же дахом...не було мобілки під руками, щоб сфотографувати. Буду проситися в гості, щоб глянути як в них та і взагалі поговорити, як дах служить, як там в кімнатах і т.д....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...