Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прилягання паробарєру до стіни

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Чим і як правильно прикріпити прилягання паробарєру до штукатурки...

 

идеально - набить планку. перед этим на планку приклеять уплотнитель + бутиловую ленту. потом прибить по всему перметру планку. на планку - бутиловую ленту. и прижать паробарьером.

 

а можо взять бутил-каучук в картридже. :) и надавить его посильнее, и прижать пленку

 

а можно вообще не заморачиваться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим і як правильно прикріпити прилягання паробарєру до штукатурки...

 

Ні як,бо ПБ повинен бути під штукатуркою.......якщо правильно,то зняти штукатурку,де буде ПБ,притулити ПБ до каменю і замазати штукатуркою,тількі це гарантовано від попадання вологи.

П.С.Планкою,як написав Єкспєрт,теж можно,але це не 100%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну от згадуєте про штукатурку...а коли я писав в темі, що штукатурю...і чи залишати місце під монтаж паробарєра - т овсі гуртом сказали, що потім і так нормально прикріпиш...

 

купив каучукову чи то бутилову ленту...буду на нюю приклеюва, потім пришпаклюю армованою цементною шпаклівкою...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну от згадуєте про штукатурку...а коли я писав в темі, що штукатурю...і чи залишати місце під монтаж паробарєра - т овсі гуртом сказали, що потім і так нормально прикріпиш...

 

купив каучукову чи то бутилову ленту...буду на нюю приклеюва, потім пришпаклюю армованою цементною шпаклівкою...

 

Особисто я весь час неодноразово всюди пишу,розказую на "зустрічах з замовниками",шо плівку треба випускати на стінку і потім замуровувати штукатуркою...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...