Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гіпсокартон чи штукатурка?

volod_ua

Рекомендовані повідомлення

Маю питання що краще і чому?

Маю стін цегляні...мурдуюсь питанням що краще зними зробити: об щекатурити (цементно...) чи зашити гіпсокартоном на клей?

З плюсів гіпсокартону бачу наступне:

- можу зробити то сам + помічники тому получається дешевше штукатурки....

- майже готова стіна для шпалер і для малювання

- екологічний

 

з мінусів:

- а що якщо миші чи ще якась живність,

- пустоти між стіною і гіпскартоном

 

Щекарукта думаю надійніше але ціна досить висока її. Ось питання:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- можу зробити то сам + помічники тому получається дешевше штукатурки....

 

Около года назад знакомые немцы у себя там в Германии ни их клей, сами будучи строителями хотя и без стажа, оклеили гипсокартоном стены. Приклеелось не всё так как хотелось, пришлось дюбелить и выдумывать, как бы он не упал.

 

Иногда и простое идёт косо, особенно когда нет или мало опыта. К тому же штукатурная стена это стена без гемора на многие годы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Около месяца назад я у себя в Украине клеил гипс на наш клей, не будучи строителем и не имея опыта работы с г/к (из теории - изучение мастер-классов Mirock'а, за что ему огромное спасибо). Из помощников - только мама.

Приклеелось все как хотелось, нигде ничего не отваливается.

 

При бОльшем бюджете обязательно делал бы штукатурку (гипсовую машинную, или глиняную).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

однозначно штукатурка, в дальнейшом малоли шо, полка какая то, или что то другое прикрепить к стенке
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно можна клеїти г/к і не боятися мишей і ... Але ця робота потребує навиків і зразу буде важко добитися рівної стіни.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буде важко добитися рівної стіни.

 

Чтобы было не тяжело сделать ровную стену, накрутите побольше дюбелей выставив их в плоскость и они будут вам вместо маяков. Додавили к шляпкам и всё будет ровно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

однозначно штукатурка, в дальнейшом малоли шо, полка какая то, или что то другое прикрепить к стенке

Так можна дюбель більший дати...?

 

Мені більше в гіпсокартоні хвилює чи не буде він вологу брати від стіни...?

І пустоти які все одно будуть між гіпсокртоном і стіною(якщо його садити на клей)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно можна дати більший дюбель і прикріпити будь-яку поличку.

Якщо переживаєте за вологість то можна використати водостійкий г/к (але не розумію чому стіни мають віддавати вологою).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Якщо тобі одинаково чому вчитися то гіпсокартон клеїти тяжче навчитися. В мене стоїть без роботи штукатурна машинка можу пивести заплатиш за транспорт. Я з татом не будучи штукатурами робили 50 м за день. Взнай скільки коштує суміш Альба наприклад і пора*** тоді.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я не согласен. Я гипсокартон клеил без опыта по урокам с architector.dp.ua. Сам клеил по 1 комнате за день. Получилось хорошо. А вот за штукатурку взятся побоялся. Так что все индивидуально.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я за штукатурку.

Гипсокартон на клею будет играть от перемены влажности, и его всеравно перетягивать сеткой. В итоге дешевле не будет.

Быстрее - да.

Да и штукатурить по натертым маякам думаю вполне по силам освоить любителям

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для мене взагалі залишається не зрозумілим рішення зашити стіну ГК без необхідності (звукоізоляція, зашивка комунікацій і т.д), навіщо втрачати площу, да й недовіра до такої стіни завжди залишатиметься)))....а на форумі є багато тем з описом штукатурних робіт, і всі нюанси тут можна уточнити. На поради форумчани не скупі)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно сразу продумывать варианты где будут находиться полочки и иное настенное - и соответственно подшить доп.профиль.Ну и т.д. Для легких полочек существуют моли.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...