Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перспективы с/х Украины

marusya

Рекомендовані повідомлення

Якби у мене було з 10+ гектарів площі, посадив би лип штук 20-30, решту посіяв буркун, фацелію, синяка, ремонантної малини щоб цвіла осінню, і розвивав пасіку,

усі рослини - щоб весь час щось цвіло.

Мед на Поліссі дорогий, попит теж є.

Мільйонером не став би, але не голодував би це точно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в сушку й зимою продать?

 

не ходове...

десяток? чи одне?

 

та одне )))

 

 

так вибери те, що для вас.

то, що вигідне..за те стаття )))

 

 

о за гріх. що скіглиш без перестанку.

 

не скиглю..а контстатую факти

 

Добавлено через 52 секунды

Мед на Поліссі дорогий

 

мед хіба якщо самому продавати на ринку (в принципі як і іншу продукцію сг)..оптовики цього року в нас беруть по 20-30грн/л

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як була в попа собака, піп її любив...

 

ок...Ваші пропозиції?? я можу набрати зараз ну 3-4гектари спокійно..тут під містом, правда без орендної плати не обійтися..бо свої землі аж на Вінничині

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

мед хіба якщо самому продавати на ринку (в принципі як і іншу продукцію сг)..оптовики цього року в нас беруть по 20-30грн/л

 

У вас там какой-то ценовой рай! Мед месяц назад купил по 170 гривен за литр, сливу позавчера по 30 гривен, яблоки тогда же по 15, малина в самый пик была по 25-30.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас там какой-то ценовой рай! Мед месяц назад купил по 170 гривен за литр, сливу позавчера по 30 гривен, яблоки тогда же по 15, малина в самый пик была по 25-30.

 

навіть на ринку зараз малина по 5грн/0,5л стакан..це вже із стаканом...

 

яблука на ринку 5-10грн..на сік приймають по 0,7грн

 

сливки на ринку 10-15грн..оптовики не беруть, бо є великі сади із щепленими і нормально обробленими сливами

 

я ж не кажу, що на ринку такі ціни..але коли на ринку стояти і то все продавати?? таж малина вона за пару годин робиться компотом перебродившим

 

Добавлено через 1 минуту

вигаданий Нобелем рай псевдо-цін.

 

дати Вам пару телефонів моїх знайомих, які мають малинові плантації..вирощують картоплю і мають вулики??? вони з "перших уст" розкажуть, по чому перекупи купують...

 

картопля на ринку в сітках по 6-7грн..і то така одна в одну..хз чим вони її так обробляють

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але коли на ринку стояти і то все продавати?

у мене родичка на ринок продавцем пішла працювати. Овочі /ягоди / фрукти.

100 грн / день. повний, не пів дня.

Сумська обл.

 

Добавлено через 1 минуту

Не путайте опт с розницей.

я не вірю в малину по 3 грн / кг, яйця по 2 грн за пару та ін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

картопля на ринку в сітках по 6-7грн.

В магазине в россыпь. Вчера только покупал. Но это ненадолго.

 

Добавлено через 23 секунды

я не вірю в малину по 3 грн / кг, яйця по 2 грн за пару та ін.

Зря. Очень зря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дати Вам пару телефонів моїх знайомих, які мають малинові плантації

не треба. бо й їм доведеться талони на харчування видавати.

якщо так не вигідно і все пропало, чому вони цим займаються??? ідейні, хоббі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому вони цим займаються??? ідейні, хоббі?

 

позакидають..

 

це ж вкладення не 1 року..це ж не будка, що відкрив закрив за місяць..

 

тут люди саджанці садять, зрошення роблять, потім то все росте..за яблуневі сади я взагалі мовчу

 

он мої свати мають десь 10 соток малини просто біля дому..то так, для себе позакривали..трохи завезли на початку до Львова на стакани продали..коли ціни пішли і на ринку вниз до мінімуму...прорсто осипається..по селу їздять приймають по 3грн, по 7 теж приймають..але має бути ідельно відібрана і складена в 2 слої в спецящичках..тим займатися ніхто не буде...

 

ще 2 роки назад малина на гурті була по 23-27..от тому тоді і почали масово всі малину насаджувати

 

яйця не пара а 1 шт -1-1,5грн..в мене знайомі продають біля вокзалу, я їм часто здаю залишки..от яйця вона домашні продає по 2-2,5..в мене бере по 1,5, смородину на поч сезону їй привозив по 10грн/1л..вона рподавала по 15..потім ціни впали до 5грн/1л..ясно, що вона вже ніц не брала..в мене десь відер 6-8 пропало на кущах

 

Добавлено через 1 минуту

трй знайомий, що має 5гектарів малини..вони обєдналися в кооператив і побудували великий морозильний комплекс (правда при кришуванні і підтримці великого агрохолдингу)..зараз молять Бога, щоб польща брала заморожену...

 

відправили першу фуру в Польщу вже тарофану, фасовану і калібровану по 23грн/кг замороженої...

 

Добавлено через 46 секунд

Но это ненадолго.

думаєте буде набагато дешевша далі,?? минулого року розвозив по людях по 4грн..зараз кинув оголошення по підїздах по 5грн...хоч добре, що багато не насаджував ....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаєте буде набагато дешевша далі,?

Думаю, дальше, как впрошлые годы примерно за эту же цену будет всякий шлак: кривые, гнилые, мелкие. Где-то через месяц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не путайте опт с розницей.

 

Я работаю с розницей по продуктовой группе, у меня не вяжутся цифры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И сколько её продаётся? Килограмм в год?

не знаю. я не продаю. но направление мне нра.

я бы сушила. так нет малины(. покупаю. по 30 грн / кг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що у Вас за садки..в мене вся слива облетыла...

а березневий мороз в -23 повбивав весь виноград..і то так, що більшість навіть з корня не пустили нові пагони..

 

яблука - теж так собі

 

Черешні було валом. Ціна в саду викликала розпач в садівників.

Абрикос на виноградному форумі теж були плачі що через врожай ціна нижче плінтуса.

 

Сливи теж є, ціну я вказав.

Яблук ВАЛОМ в родича верхи дерев ламає від врожаю.

Винограду теж багато, на виноградному плачуться що ціни немає.

 

 

Причина банальна. Небуло морозів в травні, які минулі 2 роки "нормували" врожай.

 

 

До речі цікаво як дерева поставляться до такого жорского перегрузу який є зараз. Враховуючит доволі низьку агротехніку, є відчуття що наступний рік може бути не таким врожайним.

 

Добавлено через 2 минуты

А сколько собрать сливы за час сборщик со стажем сможет?

Не знаю треба поцікавитись. Але враховуючи що багато просто не збирають, то є підозра, що не так вже й далеко від 20 кг втечуть. ;)

 

Добавлено через 2 минуты

ринок малини...на дні..приймають по селах по 3грн/кг..народ правда не здає..все так і осипається

 

бараболі при копці буси їздили..хотіли по 1,5грн..були всіма послані ****..порожні так і поїхали

 

короче сг..то не для нас..

 

На малині минулими роками був зиск в тих хто мав гектари. Є такі далекі знайомі. Сестра чоловіка куми. Цікаво як в них в цьому році. Вони в принципі дешево здавали, свої паї засадили малиною і здавали на якусь фарбу. Якість не потрібна, але і ціна теж відповідна.

 

Добавлено через 1 минуту

Добавлено через 1 минуту

бачу по собі..що треба шукати додаткову роботу і не бавитися з тими городами і живністю..

 

бо тримати ту курку рік а потім яйця на гурт здавати по 1-1,5грн..чи купувти "підрощених" бройлерів по 60-70грн..годувати і мудохатися з ними..то простіше ту тушку вже готову купити

Треба просто для себе вирощувати. А не на продаж.

 

 

До речі тесть в цьому році свиню не купував. простіше м'ясо купити коли треба.....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бо тримати ту курку рік а потім яйця на гурт здавати по 1-1,5грн..чи купувти "підрощених" бройлерів по 60-70грн..годувати і мудохатися з ними..то простіше ту тушку вже готову купити

Дрібне с.г. виробництво може бути вигіднимтільки і виключно у випадку, коли все отримане - органічне. І збут налагоджений наперед, коли покупці в тобі впевнені і в черзі стоять купити саме твою продукцію. Ну або ж для себе вирощувати, як я, тому що в магазині я НЕ КУПЛЮ тої продукції ні за які гроші, а здоров"я дітей мені дуже важливе. Та і сам я планую дожити до 85 років МІНІМУМ, а для цього мені потрібне чисте харчування та мінімум стресів.

Тому дрібне с.г. виробництво - тільки органічне і для обмеженого кола осіб.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я работаю с розницей по продуктовой группе, у меня не вяжутся цифры.

На овощах/фруктах — бывает. Вы забываете, что разница цен не между оптовиком и магазином, а между проивзодителем и магазином. А там ещё и нехилые затраты на транспортировку сидят в разнице.

не знаю. я не продаю. но направление мне нра.

Я — продавал.

До речі цікаво як дерева поставляться до такого жорского перегрузу який є зараз.

В следующем году урожая будет мало по яблокам, грушам, черешне, вишне. А если ещё заморозками подрихтует — не будет совсем.

Хотя, сливы у меня с урожаем в этом году. И это после запредельного прошлогоднего перегруза. Но яблони на перегруз реагируют остро.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я работаю с розницей по продуктовой группе, у меня не вяжутся цифры.

 

Може тому не сходиться що не садівництвом займаєтесь а родрібною в продуктах?

Ціни вже декілька людей овучили. Порядок цін у всіх сходиться. І тільки ті хто як виявляється не займається цим або не спілкується з тими хто реально займається як та Баба-Яга яка завжди проти. ...,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залез в ЛОХ. Яблочные чипсы — 70…200грн./кг. Смысла сушить на такие деньги нет. Разве что вообще больше заняться нечем.

Тому дрібне с.г. виробництво - тільки органічне і для обмеженого кола осіб.

Пока Вы занимаетесь этим мелким с/х, остаётся вопрос, за счёт чего Вы оплачиваете всё остальное. То что мелкое с/х слабоокупаемое или неокупаемое, мы уже выяснили.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може тому не сходиться що не садівництвом займаєтесь а родрібною в продуктах?

Ціни вже декілька людей овучили. Порядок цін у всіх сходиться. І тільки ті хто як виявляється не займається цим або не спілкується з тими хто реально займається як та Баба-Яга яка завжди проти. ...,

 

А с чего вы взяли, что я против? И против чего, кстати? Я, скажем так, озадачен уровнем цен, особенно с учетом того, что представляю что такое сбор той же малины/смородины/клубники. На мой дилетантский взгляд при таком уровне цен у мелких с/х предприятий шансов на нормальное существование нет - разве что уйти в нишу эко/био/органических продуктов. Но подозреваю, что там конкуренция тоже не маленькая, ну и платіжоспроможного населення раз-два и обчелся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...