Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обережно з шахраями

Nobel

Рекомендовані повідомлення

З початком кризи збыльшилася кылькысть ы прояви шахрайстра.

 

Був в селы ы напряму з одним з таких видыв стикнувся.

 

Прийшли джоє - жінка і чоловік до моєї бабулі і почали байки розказувати, що мол її дочка (моя мама) купила золоті вироби в них, але їй не вистачило коштів. І мовляв вона прислала їх до неї, щоб вона віддала всі гроші, які є, щоб розрахуватися. При тому були непогано обізнані в іменах, місті, де ми живемо (а я був в селі за 200 км від Тернополя) - тобто хтось з сільських непогано проконсультував. Правда в них тут вийшла проблемка - не розраховували, що буде з бабульою хтось ще.

Тут якраз я був - сосняк розвантажив і бензопилочкою обробляв кругляк. Побачивши, що двоє прийшли і щось довгенько на літній кухні бабці втирають - вирішив втрутитись - і не дарма...бо почали вже й "грузити" її...

 

Зайшов я в літню кухню - двері за собою на замок - і почав розмову, "хто такі, звідки і якого х... тут треба " - і як аргумент заведена пилка з 50 см шиною...

Налякав непогано, протримав їх 2 години (чекав, поки приїде міліція з райцентру). приїххали, упакували...

 

но ті почали, що мол вони не винні, що то я такий маньяк і їх утримував силою і погрожував пилкою...

 

короче справу відкрили, показання записали, будуть розбиратися (як виявилося, вони причетні до інших афер).

 

До інших сімей приходили з липовими посвідченнями з енергозбуту, що мовляв в вас не все нормально з лічильником, мол штраф ...але можна заплатити на місці....виписували липові папірчики і зникали...

 

Так що будьте обережні і уважні....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайшов я в літню кухню - двері за собою на замок - і почав розмову, "хто такі, звідки і якого х... тут треба " - і як аргумент заведена пилка з 50 см шиною...

Налякав непогано, протримав їх 2 години (чекав, поки приїде міліція з райцентру). приїххали, упакували...

Гуманіст! А міг би і в садочку прикопати... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайшов я в літню кухню - двері за собою на замок - і почав розмову, "хто такі, звідки і якого х... тут треба " - і як аргумент заведена пилка з 50 см шиною...

сразу вспомнилась ветка "депресняк и агрессия" :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайшов я в літню кухню - двері за собою на замок - і почав розмову, "хто такі, звідки і якого х... тут треба " - і як аргумент заведена пилка з 50 см шиною...

 

Мужчина!!! Уважаю!!! :beer:

Правда, не дочитав, до конца, я-уже подумал, что ты как Unicorn - сказал поступишь:D.

 

Гуманіст! А міг би і в садочку прикопати... :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тепер прийдеться на суд іти...і так повно проблем, а тут ще й ця :sorry:

В суд только с бензопилой иди, мало ли :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тепер прийдеться на суд іти...і так повно проблем, а тут ще й ця :sorry:

 

только про пилу как вид оружия не упоминай , так и рассказывай - работал , была в руках , но не угрожал , не размахивал .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

alyak та ясно що не розмахував і не погрожував...так тримав просто (що я собі ворог...)

П.С. і забув заглушити в процесі розмови ;-)

просто із-за всяких сволочів приходиться собі нерви псувати і час тратити...

 

Не люблю я таких справах участь брати. Раз випадково був свідком ДТП (стояв на перехресті, хотів переходити вулицю - і один на червоний погнав - іншого вальнув зі всьої дурі ...). Той, хто не винен - зразу до людей, які стояли - щоб були свідками. Пару чоловік зразу змилися, а я і ще жінка залишилися...

Потім були неприємності, погрози зі сторони того, хто гнав на червоний (а чоловік був не з простяків, і з такими краще справи взагалі не мати). Тоді десб з місяць безсонних ночей було, поки ту справу не замняли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потім були неприємності, погрози зі сторони того, хто гнав на червоний (а чоловік був не з простяків, і з такими краще справи взагалі не мати). Тоді десб з місяць безсонних ночей було...

Шановний Нобелю, пропоную поміркувати на тему: "Бензопилка - як елемент національного костюму, для повсякденного вжитку"... ;)

не розмахував і не погрожував...так тримав просто

П.С. і забув заглушити в процесі розмови

Ну і трошки потренуватися писати цю фразу будь-де, навіть підписуючи фото коханій на пам'ять ;)

Змінено користувачем Unicorn
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як свідок, вроді заяви не катали

Та-ааааа, тада расслабся, можешь даже с бинзопилой туда прийти :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...