Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оформление самостроя (строительная амнистия) 2015 - 2019

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Ні, спочатку будівельний паспорт. А перед ним земельний акт або право власності на землю.

1. Приватизовуємо землю.

2. Ідемо в архітектуру, робимо будівельний паспорт і отримуємо інформацію для БТІ.

3. Ідемо в БТІ і робимо технічний паспорт з відміткою.

5. Шуруємо в дабі і далі по схемі...

 

Зараз це все можна зробити в приватній організації, під ключ. Уявляю, скільки це коштуватиме.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы взять бумагу, где будет "інформація щодо відповідності його місця розташування вимогам державних будівельних норм"(посмотрите сами Додаток 2)

 

А если техпаспорта еще нет, вначале техпаспорт, а потом в архитектуру? Или можно техпаспорт делать уже имея эту "информацию" и они сразу же и штамп поставят?

Так в дод.2 написано, что в Архитектуру обращается "Виконавець" техотчета. А если ТП нет, то исполнитель по техн.инвентаризации изготавливает его уже с учетом требований приказа 79(если соответствующие специалисты уже подготовлены):

Технічне обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно проводиться виконавцем (експертом (інженером) з технічної інвентаризації) під час їх технічної інвентаризації лише за результатами попереднього (візуального) етапу обстеження з проставлянням у технічному паспорті відмітки за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку.

Відмітка про проведене технічне обстеження проставляється у технічному паспорті на схематичному плані земельної ділянки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, спочатку будівельний паспорт. А перед ним земельний акт або право власності на землю.

будівельний паспорт всегда был нужен (91,95 приказ) или это только в 79, в связи с этой отметкой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На офіційному сайті ДАБІ вказано:

 

Порядком передбачена можливість використання технічних паспортів, складених до набрання чинності Порядку, а також звітів про проведення технічного обстеження, складених у період з 29 квітня 2013 року до набрання чинності вказаним Порядком.

 

я правильно розумію, що ті хто не встиг ввести в експлуатацію в кінці 2014р., не повинні знову робити ТП і обстеження, а можуть надавати ТП і техзвіт, зроблені в 2013-2014р.?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будівельний паспорт всегда был нужен (91,95 приказ) или это только в 79, в связи с этой отметкой?

Для приказов 91 и 95 был не нужен.

Я думаю, что bs_kiev имел ввиду технический паспорт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в дод.2 написано, что в Архитектуру обращается "Виконавець" техотчета. А если ТП нет, то исполнитель по техн.инвентаризации изготавливает его уже с учетом требований приказа 79(если соответствующие специалисты уже подготовлены):

А что он будет вписывать про информацию "отриманої виконавцем від місцевого органу містобудування та архітектури"?

 

Добавлено через 1 минуту

Для приказов 91 и 95 был не нужен.

Я думаю, что bs_kiev имел ввиду технический паспорт.

bs_kiev имел ввиду будивельный паспорт или он ошибается в своей схеме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что он будет вписывать про информацию "отриманої виконавцем від місцевого органу містобудування та архітектури"?

То, что узнает от "місцевого органу містобудування та архітектури".(Парами будут выезжать к заказчику:friends:, имхо).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згідно наказів, будівельний паспорт не потрібний взагалі. Але, за логікою, його необхідно мати. І, думаю, що інформацію відділ архітектури надаватиме тільки при наявності будівельного паспорту або, наприклад, 200 гривень.:D

Техпаспорта та техобстеження за 2013-14 роки дійсні. Ставте відмітку на них.:flag1:

Техобстеження з 29.04.2013 і по сьогодні.

Техпаспорт - по сьогодні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, спочатку будівельний паспорт. А перед ним земельний акт або право власності на землю.

1. Приватизовуємо землю.

2. Ідемо в архітектуру, робимо будівельний паспорт і отримуємо інформацію для БТІ.

3. Ідемо в БТІ і робимо технічний паспорт з відміткою.

5. Шуруємо в дабі і далі по схемі...

 

Зараз це все можна зробити в приватній організації, під ключ. Уявляю, скільки це коштуватиме.

Это для правильных строек и самостроев после 12 марта 2011г. Для приказа 79 - см. с п.3(при условии выполнения п.1).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема така:

1. архітектура беремо інформацію

...

Тобто, добавили ще одну корупційну складову (етап 1). А в реєстраційній службі зараз також

відбулися зміни в гірший бік. Раніше всі питання можна було вирішити в районі. А зараз всі питання розглядає область і ... штампує відмови в реєстрації. Мабуть туди перейшло керівництво з дабі.

 

Але, за логікою, його необхідно мати. І, думаю, що інформацію відділ архітектури надаватиме тільки при наявності будівельного паспорту або, наприклад, 200 гривень.:D

:flag1:Это схема уже из нашей жизни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это для правильных строек и самостроев после 12 марта 2011г. Для приказа 79 - см. с п.3(при условии выполнения п.1).

Тому я і задавав питання, що необхідно для отримання інформації від архітектури. Народ писав, що подавав заяву в архітектуру. Я піду в понеділок. Але знаючи наших чиновників...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это для правильных строек и самостроев после 12 марта 2011г. Для приказа 79 - см. с п.3(при условии выполнения п.1).

для правильных строек и самостроев после 12 марта 2011г. никакой отметки в техпаспорте не нужно.

 

Добавлено через 17 минут

Тому я і задавав питання, що необхідно для отримання інформації від архітектури. Народ писав, що подавав заяву в архітектуру. Я піду в понеділок. Але знаючи наших чиновників...

Візьму всі документи і 200грн на запас:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згідно наказів, будівельний паспорт не потрібний взагалі. Але, за логікою, його необхідно мати. І, думаю, що інформацію відділ архітектури надаватиме тільки при наявності будівельного паспорту або, наприклад, 200 гривень.:D

Техпаспорта та техобстеження за 2013-14 роки дійсні. Ставте відмітку на них.:flag1:

Техобстеження з 29.04.2013 і по сьогодні.

Техпаспорт - по сьогодні.

 

Вот из коментариев БТИ

 

Питання: №3081 В 2013году получен технический паспорт на садовый дом, построенный в 2009году. Согласно Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт,затверженного на 2015рік. "Техническое обследование индивидуальных жилых домов площадью до 300 кв. м будет выполняться по упрощенной процедуре при технической инвентаризации объекта и одним сертифицированным специалистом по технической инвентаризации с отметкой в техническом паспорте." Что нужно,чтобы получить отметку о технической инвентаризации объекта?

 

Вiдповiдь: Замовте послугу на проведення технічної інвентаризації з технічним обстеженням в кабінеті №61

Питання: №3077 від 27.05.2015 10:48:34 Набрав чинності наказ Мінрегіонбуду від 24.04.2015 № 79 "Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт". 6. Технічне обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно проводиться виконавцем (експертом (інженером) з технічної інвентаризації) під час їх технічної інвентаризації лише за результатами попереднього (візуального) етапу обстеження з проставлянням у технічному паспорті відмітки за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку. Технічний паспорт на садовий будинок зроблено у 2012 році. Чі можливо внести зміни до існуючого техпаспорту стосовно зазначеного вище?

 

Вiдповiдь: Технічне обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно проводиться виконавцем (експертом (інженером) з технічної інвентаризації) під час їх технічної інвентаризації лише за результатами попереднього (візуального) етапу обстеження з проставлянням у технічному паспорті відмітки за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку.

Таким чином, власник (уповноважена особа) може замовити технічну інвентаризацію під час якої буде проведено технічне обстеження у встановленому порядку.

Звертаємо увагу, що для проставляння відмітки за формою, наведеною в додатку 2 до Порядку передбачає надання інформації щодо відповідності місця розташування об'єкта вимогам державних будівельних норм отриманої від місцевого органу містобудування та архітектури.

 

Где брать справку? Для Киева здесь?

kga.gov.ua/pro-golovne-upravlinnya

Только что с ними общалась. Еще ничего не знают, внутреннего приказа нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому я і задавав питання, що необхідно для отримання інформації від архітектури. Народ писав, що подавав заяву в архітектуру. Я піду в понеділок. Але знаючи наших чиновників...

 

 

За справкой от отдела архитектуры нужно идти с подлинником и копией Технического паспорта, потому что в нём БТИ-шники на листе "Схематичный план земельной дилянки" нанесли ваш участок и в масштабе наложили на участок дом, постройки и сооружения. Архитектора интересует расположение дома и построек от забора и от красной линии. На "Схематичном плане" в техпаспорте это хорошо видно:

 

c562f33430ac.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:oops:Что-то чиновники намудрили. С одной стороны, БТИ не сделает ТП без справки из архитектуры, а с другой, архитектура не может выдать справку без схемы из ТП.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:oops:Что-то чиновники намудрили. С одной стороны, БТИ не сделает ТП без справки из архитектуры, а с другой, архитектура не может выдать справку без схемы из ТП.

 

Чего гадать? Позвоните в свою архитектуру и уточните. Я в свою позвонила, они еще не знают, внутреннего приказа нет. Сказали позванивать.

 

 

Сижу и думаю. Получается тех.паспорт, который был раньше не годен, потому что опять нужно заказывать тех.инвентаризацию и по-новому за нее платить, поскольку без выхода на место и без справки из архитектуры они печать не поставят:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Сижу и думаю. Получается тех.паспорт, который был раньше не годен, потому что опять нужно заказывать тех.инвентаризацию и по-новому за нее платить, поскольку без выхода на место и без справки из архитектуры они печать не поставят:(

 

Сойка, утешением является то, что каждая последующая техинвентаризация стоит дешевле предыдущей :) Я за первую заплатила 4400 грн, за вторую - 900 грн. :Search:

 

Добавлено через 3 минуты

:oops:Что-то чиновники намудрили. С одной стороны, БТИ не сделает ТП без справки из архитектуры, а с другой, архитектура не может выдать справку без схемы из ТП.

 

Скорее всего, у кого вообще нет ТП, к ним архитектура будет выезжать на объект для замеров и обследования. Или ко всем без исключения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите,может кто-то сталкивался.Могу ли я воспользоваться приказом №79?

Участок приватизирован,есть кадастровый номер.Садовый домик построен ещё в 1991г.(документов нет никаких,кроме показаний соседей,старых фото и нескольких накладных на материалы).Суть проблемы:участок оформлен на меня в октябре 2011г.-"право спадщини за законом"(хотя наследство принято ещё в 1998г.,просто участок не был переоформлен).

Как лучше поступить:

1.доказать что дом построен до 05.08.1992г. и оформлять на себя через суд.

2. Или указать 2007г. постройки (проводил реконструкцию-менял окна на пластик,пристроил гараж и т.д.) и оформить по приказу №79.

Ещё один нюанс кадастровый номер оформлялся с октября 2010г.(дата в тех.документации),дом указан на плане участка и указана площадь которую он занимает на участке.Является ли это подтверждением, что он построен до 12.03.2011г.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

участок оформлен на меня в октябре 2011г.-"право спадщини за законом"(хотя наследство принято ещё в 1998г.,просто участок не был оформлен)..

 

В акте написано, что участок получен на правах наследства в 1998 году ? (графа "на підставі")

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В акте написано, что участок получен на правах наследства в 1998 году ? (графа "на підставі")

 

Сделана отметка с печатью нотариуса.Указана дата "свідоцтва на право на спадщину" 10.11.2011р.Акт старый от 1998г.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделана отметка с печатью нотариуса.Указана дата "свідоцтва на право на спадщину" 10.11.2011р.

 

В свидетельстве на право на спадщину дом не записан?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В свидетельстве на право на спадщину дом не записан?

 

Нет,указана только "земельна ділянка".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет,указана только "земельна ділянка".

 

Нотариусу предоставляли справку о том, что на участке нет строений ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нотариусу предоставляли справку о том, что на участке нет строений ?

 

Нет не предоставлял.Нотариус такую справку не требовала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони якісь всі різні , я тут знайшла один www.dabi.gov.ua/budivelna-amnistiya/ba.pdf, це він?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...