Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повнотілий український клінкер існує?

Золоте сонце

Рекомендовані повідомлення

Хочемо димарі вимурувати з клінкера. Іноземна повнотіла цегла досить дорога, а от української цегли ми не зустрічали. Така буває?

Чи можна димарі робити з пустотілого клінкера? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

української цегли ми не зустрічали.

Погано шукали. cisbusiness.info/ukraine/data25/inf25523.htm Харків

gold.dn.ua/catalog/7/17152/index.html Донецьк

Бережанський кирпичный завод „Керамик" Тернопіль

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мене не зрозуміли. малась на увазі не рядова повнотіла цегла, а повнотілий клінкер (український клінкер попадався лише з пустотами)

 

цікавить клінкер такого типу

 

www.crhclaysolutions.com.ua/cegly-klinkierowe-pegaz-n-halle.php

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так цьому назва "клинкерниа повнотіла лицьова цегла". Наскільки мені відомо, на Україні є один виробник з такою якістю десь на західній Україні, але вся його продукція іде на єкспорт. Кілька разів його, м`яко кажучи, підвели на батьківщині і він зарікся працювати з вітчизняними замовниками.

Тому німецька цегла саме те, тільки ціна=@ або пустотіла. Майже всі (і я також) кладуть з неї. Можна покласти димар зі звичайної цегли а потім оздобити його чимось, наприклад керамічною плиткою під цеглу, так теж роблять. Але в такому випадку канали під газові опалювальні прилади обов`язково, під інші бажано гільзувати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під газові також краще гільзувати, від спалювання 1м3 газу отримуємо здається 1,5л води конденсату + підвищена кислотність, які в купі з морозом дають руйнування комина. А якщо буде якісно загільзовано товстостінною гільзою то загалом неважливо з чого буде комин, хоч навіть із звичайної облицювальної кераміки
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...