Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи варто брати китайську зварку-трансформаторну?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Є таке питання. Чи варто брати ці зварювальні апарати трансформаторного типу по 600-800грн (яких повно на ринках і в Епіцентрі).

В Епіцентрі є якісь зараз "Expert" 160С по 430 грн...

 

Щось такі речі вартують?

Чи краще купити саморобну бандуру, в якої "всі проводи зверху"?

 

п.С. Апарат потрібен для домашнього використання...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є таке питання. Чи варто брати ці зварювальні апарати трансформаторного типу по 600-800грн (яких повно на ринках і в Епіцентрі).

В Епіцентрі є якісь зараз "Expert" 160С по 430 грн...

 

Щось такі речі вартують?

Чи краще купити саморобну бандуру, в якої "всі проводи зверху"?

 

п.С. Апарат потрібен для домашнього використання...

 

Меня этот вопрос мучил месяц назад. Склонился ко второму варианту. Правда мужичок, который делает "саморобні бандури", проверен временем, так сказать. У моих знакомых его аппараты работают уже давно и без проблем. Цена вопроса - 800 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мужичок, который делает "саморобні бандури", проверен временем, так сказать. У моих знакомых его аппараты работают уже давно и без проблем. Цена вопроса - 800 грн.

 

Ну, а если возникнут проблемы с "бандурой", можно найти мужичка и решить проблемы, мужичок-то рядом, а Китай? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Епіцентрі є якісь зараз "Expert" 160С по 430 грн...

п.С. Апарат потрібен для домашнього використання...

 

Домашє використання буває різним. :unknown: Які саме роботи плануєте виконувати? Звідси й визначаться параметри зварювального пристрою. А потім - ціна.

А так важко щось конкретне порадити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был вчера в Эпицентре, тож смотрел на ети аппараты.

Менеджер сказал что лутше взять самодельный или Патоновский...:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є таке питання. Чи варто брати ці зварювальні апарати трансформаторного типу по 600-800грн (яких повно на ринках і в Епіцентрі).

В Епіцентрі є якісь зараз "Expert" 160С по 430 грн...

 

Щось такі речі вартують?

Чи краще купити саморобну бандуру, в якої "всі проводи зверху"?

 

п.С. Апарат потрібен для домашнього використання...

никакой самоделки.

преимушество в , даже в обычном китайском:

- аксесуары( маска, щетка ) на первое время хватит

- удобство -корпус с ручкой, колесики

- главноерегулятор тока - коляску или велосипед подварить 2-й, да и 3-ка разных производителей требует разных настроек

- уже с вентилятором и отключением при перегреве

 

все вышеперечисленное проверено лично , сам вначале хотел самоделку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и про электроды, дешевые не берите, из всех испробованых лучшими оказались "монолит", хоть и дорогие но того стоят.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та для будови і для присадибного використання (огорожу зварити, гаражні ворота, сходи, балкон, тачку підварити і т.д....)

 

Якщо з таких до 800 грн, що порадите??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та для будови і для присадибного використання (огорожу зварити, гаражні ворота, сходи, балкон, тачку підварити і т.д....)

 

Якщо з таких до 800 грн, що порадите??

 

За такі гроші можна купувати будь-який. Але щоб забезпечував не менше 100 А зварювального струму. Бажано перевірити на електроді діаметром 3 прямо у пункті продажу. А також наявність гарантії. Якщо у Вас на дачі занижена напруга, візміть із запасом по струму (120-130А). Якщо будете використовувати не інтенсивно та акуратно, то практично не важливо, який зв. трансформатор ;)

А краще накопичте грошенят, та придбайте інвертор. Як для початківця, то краще не порадиш. До речі, думаю, і в вашому місті в деяких місцях продажу можете на практиці перевірити різницю між ними.;):)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sotrudnik

та вкурсі, інвертором варив..., але на даний момент - першочергове завдання - добудувати поверх і накрити коробку, на всьому іншому - економія в межах можливого;)

 

Напруга нормальна, навіть по одній фазі зависока - 250-260В. (в мене від трансформатора в єдиного 3 фази 8-))Писав заяву, щоб щось зробили, а то реле контролю напруги вирубає електромагнітний пускач і відповідно всю систему - але поки "0"

 

Так все-таки, який з варіантів порадите...може хто користується конкретними апаратами, які є на ринках/супермаркетах і ціновою категорією до 700-800 грн.

Варто брати "Експерт" 200А. за 650 грн? І ще й гарантію дають 1 рік :)

Змінено користувачем Nobel
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ходив я сьогодні по нашому базарі. Теж маю таку проблему. Мій трансформаточик нажаль вкрали не так давно не такі вже й хороші люди, які зараз пішли в місця не столь отдальонних. Жаль звичайно, варив при любій майже напрузі, яка була, правда Електроди лише Моноліт (супер). Виготовив його один умілець в Заліщицькому районі. Зараз не знаю, або інвертор брати, в надійності яких я сумніаюсь, або щось промислове, або їхати в Заліщицький район. На китайські сьогодні навіть не дивився. Не думаю що вони на належному рівні. Якісь побачив російські "Енергія". Вроді так нічо. Хоча хочеться щось на постійному струмі. Тому теж ще в пошуках. Можемо обєднати зусилля. ;) Якби б не криза - можна було б взяти без роздумів нормальний інвертор, а так доводиться вибирати щось попроще.... :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yurecl

сусід по гаражу робить зварки, досить непогано робить, багато народу в нього бере...

Якщо хочеш - можу звести, там вже подивишся. В нього є пару готових, так що зразу би спробував...

 

Вчора на ринку пробував "Eurotec" пише, що макс. 250А. На 120 впевнено варила 3-ю. Спеціально хвилин 15 поганяв, не перегрілася, вентилятор охолоджує постійно. В принципі сподобалася. Ціна питання - 850грн. Ну зараза важка - 27кг....хоча на колесках:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І яка середня вартість сусідових витворів ? Сам не хочеш в нього брати ? Чому така налаштованість на Китай ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

варість в нього 800-1000грн.

Не хочу брати тому що:

1) відсутність регулювання (вже проводку одну в гаражі ним спалили, хоча перед тим пару днів варили китайськими (і не гірше варили))

2) незакритий корпус, все на виду (хоча це можливо і +, не знаю), намає примусового охолодження (ясно, що можна щось і самому придумати, але...)

3) немає коліс, не зручно переносити...

 

Хоча варять вони досить таки непогано.

 

П.С. Якби ціна саморобних була 300-400 грн - то ще б подумав, а так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тот о котором я писал (ссылка устарела)

 

4-ку нормально не варит (шов не заполняет, получаются бульбашки), а 3-ку отлично. 2 или 2.5(не помню) - так вообще не грелся

бывают с другим названием, но начинка скорее всего одинаковая,

я брал за 600, а сегодня в эпицентре на борщаговке видел за 430 грн (хоть что-то дешевеет) .

п.с. бери такой без раздумий, для дома то что надо:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тот о котором я писал (ссылка устарела)

 

4-ку нормально не варит (шов не заполняет, получаются бульбашки), а 3-ку отлично. 2 или 2.5(не помню) - так вообще не грелся

бывают с другим названием, но начинка скорее всего одинаковая,

я брал за 600, а сегодня в эпицентре на борщаговке видел за 430 грн (хоть что-то дешевеет) .

п.с. бери такой без раздумий, для дома то что надо:beer:

я им за 3 года сварил : 6 решеток на окна, ворота гаражные с нуля, шпалеры для винограда и много другого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для непрофессионального использования можно китайский.

У меня уже три или четыре года.

Сварил им все решетки на окна, въездные ворота, арматуру для монолита и тому подобное.

Вчера варил в этот безумный снегопад, все мокрое, трещит, но варит - наваривал к забору по периметру метр арматуры - виноград/розочки заплетать, типа живая изгородь...

Выручает плавная регулировка тока, удобные колесики, можно подключать как на одну фазу, так и на три. Есть три фазы, но, чтоб не ругались соседи - подключаю на одну - режет аж бегом "тройкой"

А вот упоминавшиеся здесь щетка и маска в комплекте ушли сразу. Щетка - срамота, маска неудобная - купил отдельно, китайскую соседу подарил.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

pr-datel

можеш кинути якусь іншу ссилку, а то по тій "елемент не найден" і не зміг подивитися, що за звір...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть три фазы, но, чтоб не ругались соседи - подключаю на одну
Не пояснишь про три фазы?

Вообще , трансформаторы сильно дергают сеть? Соседи жалуются?

До моего участка к сети подключена коммерческая структура с кучей оргтехники. Как бы с трансформатором жестоко не обломаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, можно подключать как три фазы, так и одну. Три фазы равномерно по обмоткам распределяются и в итоге сила тока выше. Но для бытовых нужд, в том числе и для резки, проварки толстого металла, мне хватает одной фазы, "тройка" электрод, не на максимуме (у меня 160 или 180А)

Для соседей удовольствия мало, конечно, но в открытую не ругаются. Я и сам брюзжу, когда кто-то варит - понятное дело...

 

У нас сейчас новый трансформатор в кооперативе - скачки сглаживает, так как мощность с хорошим запасом - потребителей пока немного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понятно.Так же понятно то , что буду смотреть инвертор.Мне проблем с соседями и владельцами электросетей - не надо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну в мене з світлом проблем немає, є одна з фаз, до якої тільки я від того трансформатора підключений (по ній взагалі 260-270В.)...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, можно подключать как три фазы, так и одну. Три фазы равномерно по обмоткам распределяются и в итоге сила тока выше. (у меня 160 или 180А)

 

наоброт ток меньше и меньше скачки на 3 фазах

 

при токе на вторичке 160А и напряжении 30 вольт = 4.8кВт

4.8/220=22А на одной фазе

4.8/380=12А на двух фазах

а при подключении на 3 фазы вообще 6А ... да ещё и скачки разделяются между фазами ;) да и фазы нагружаются равномерно

(без перекосов) если вашу фазу просадить то у соседей на столько же напруга подскочит ... вот потому у "Nobel" 260-270В ;)

так что 3фазное подключение намного более лояльное к соседям

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну в мене з світлом проблем немає, є одна з фаз, до якої тільки я від того трансформатора підключений (по ній взагалі 260-270В.)...

 

у вас проблема "з1 св1тлом" в виде перекоса фаз ... вам бы ровнее потребителей к трансформатору подключать ... а то у вас и до 300В может подпрыгнуть ... или трансформатор сгорит ...

чем у вас электрики энергосбыта думают ... или самовольно подключаетесь? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

PRIVATstroy

так в мене постыйно 260-270 по одный фазы, не можуть сусыди цылодобово мысяцями варити ;)

все підключено офіційно, з всіма необхідними згідно технічних умов елементами. Вже раз 5 писав заяву, ходив до головного інженера РЕСу - все без толку...

 

Просто ту фазу не використовую, щоб не попалити обладнання...

 

По двох інших фазах - теж не мало 230-240... (хтось може й позаздрить, а то читаю про 160-170 на ділянках і аж страшно...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...