Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

утепление подвала

Строитель1968

Рекомендовані повідомлення

Надо утеплить подвал блоки фбс перекрыты пустотками 6 на 6 метров..придумал утеплять ЭППС плюс рулонным энергофлексом..пирог вроде такой снизу вверх энергофлекс 10 мм ЭППС 50 мм пустотка..Что неправильно?всем спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я хочу утеплить пол первого этажа..есть возможность утеплить его только из подвала..пол в доме разбирать не хочу...потому и спрашиваю совета...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно все залежить в якому регіоні Ви знаходетесь . Але я вважаю що необхідно дати 10-15 см ЕППС але того що з кромками .В енергофлексі потреби нема томущо в нього теплопровіднсть гірша .Краще дати ЕППС в два шара в розбіжку - такий варіант буде оптимальний.Плюс якщо є можливість навколо будинку утеплити тим самим ЕППС .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пришлось вспомнить украинский:beer::beer::beer:тоже склоняюсь к ЭППС...регион Подмосковье...думка просто как крепить если комбинированный вариант ЭНЕРГОФЛЕКС ЭППС пустотка...?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЕППС кріпити за допомогою звичайних пластмасових дюбелів .Поясніть який смисл в ЕНЕРГОФЛЕКСІ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

энергофлексом сделать как бы дополнительную теплоизоляцию..взять его нетолстый пять миллиметров...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...