Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Асудите проект poseydon

Адміністратор

Рекомендовані повідомлення

Передивився з десяток дисків та Інтернет. Нарешті знайшов цікавий проект. Виникає питання з кабінетом (виходить що він нижче від рівня першого поверху), а також приміщення на другому поверсі (чи вистачить під сушку 8 кв. м).

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То хитрость авторов, некорректно нарисован план. Кабинет на одном уровне с 1 этажом. просто лестница с гаража неправильно нарисована

А вот "хозяйская" спальня над гаражом ниже 2 этажа. А де там сушка на 2 этаже? 8.8 м?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня в таких проектах смущает крыша.. . Напоминает множество скворечников :) Снаружи, конечно, симпатично.. . Но.. Мне кажется, что потолки, которые во всех комнатах второго этажа будут косыми, будут "давить" на жителей домика.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де там сушка на 2 этаже? 8.8 м?

Приміщення 8,8 кв. м. думаю використовувати як сушку. Дивує, що в переважній більшості проектів немає сушки. Зараз я живу в будинку, де пральна машинка стоїть в ванній на другому поверсі, а 1/3 горища відгороджена під сушку. Інколи і там місця не вистачає, не вивішувати ж білизну на балконі.

А зі сходами в гараж, то я думаю, що вони повинні бути після дверей в кабінет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
А де там сушка на 2 этаже? 8.8 м?

Приміщення 8,8 кв. м. думаю використовувати як сушку. Дивує, що в переважній більшості проектів немає сушки. Зараз я живу в будинку, де пральна машинка стоїть в ванній на другому поверсі, а 1/3 горища відгороджена під сушку. Інколи і там місця не вистачає, не вивішувати ж білизну на балконі.

А зі сходами в гараж, то я думаю, що вони повинні бути після дверей в кабінет.

 

Вот тут на польском сайте можно открыть PDF файлы и посмотреть некоторые листы чертежей, в том числе и разрезы - и многое станет ясно www.mtmstyl.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/posejdon/default.asp?id=412

А вообще, если есть вопросы по проектам на нашем сайте - обращайтесь непосредственно ко мне, постараюсь на все ответить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...