Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вентканали з каналізаційних труб

SIV

Рекомендовані повідомлення

Чи можна в одній шахті робити два вентканали методом вставки двох каналізаційних труб 110 мм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна в одній шахті робити два вентканали методом вставки двох каналізаційних труб 110 мм.

 

Гадаю що можна якщо наявний канал вміщає 2 труби. Є ще пластикові прямокутні труби для вентиляції але вони мабуть дорожчі від каналізаційних.

Сам про таке думаю бо мені баракує 1 каналу для витяжки...

Я ще думаю може існують інші пластикові труби, які можна з цією метою використати. Напр. з тоншими стінками і більшої довжини ніж каналізаційні, ну і щоб дешевші були.

Змінено користувачем doshch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гадаю що можна якщо наявний канал вміщає 2 труби. Є ще пластикові прямокутні труби для вентиляції але вони мабуть дорожчі від каналізаційних.

Сам про таке думаю бо мені баракує 1 каналу для витяжки...

Я ще думаю може існують інші пластикові труби, які можна з цією метою використати. Напр. з тоншими стінками і більшої довжини ніж каналізаційні, ну і щоб дешевші були.

 

На зеленій 147 є фірма "Вентиляційні системи" в них є пластикові труби для вентиляції "ВЕНТС".

 

100мм 0.5м - 13.8 грн, 1.0м - 23.0 грн, 1.5м - 29.5 грн, 2.0м - 46.0 грн, 2.5м - 57.5 грн

125мм 0.5м - 17.0 грн, 1.0м - 31.0 грн, 1.5м - 46.5 грн, 2.0м - 62.0 грн, 2.5м - 47.5 грн

150мм 0.5м - 20.2 грн, 1.0м - 39.0 грн, 1.5м - 58.5 грн, 2.0м - 78.0 грн, 2.5м - 97.5 грн

 

Ціни на труби з оцинковки практично такі самі (в залежності від діаметра дорожчі на 10-20 % ).

 

Ціни на каналізаційні ще не взнавав.

 

Доречі при практично однакових цінах пластику і оцинковки незнаю що ліпше вибрати з практичної (експлуатаційної) точки зору.

Змінено користувачем SIV
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приєднуюсь до питання : пластик чи оцинковка для внутрішньої вентиляції?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приєднуюсь до питання : пластик чи оцинковка для внутрішньої вентиляції?

 

 

Я для внутрішньої вентеляції в бетоні я поставив ВЕНТС. так як бетоні горіти нема чтому. Вент систему яка буде проходити по повітрю буду робити цинком.

Ідея слідуюча: пластикові вентканали при пожежі по плавляться и дадуть додатковий приплив повітря в систему. Цинкові потрібно буде облаштовувати клапанами з термо блоками які спрацьовують при підвищенні температури и перекривають доступ повітря в приміщення.

Більше, на мій погляд переваг у цинку немає.

Я розумію що може і не загориться але краще хай буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ще повітроводи дуже легкі з ізоляцією та без. Діаметр від 80 до 300 це достатньо для любої часної оселі. Основним приоритетом є безшумна експлуатація. Спіральна труба обгорнута з зовні вольгою та поліетиленовим матеріалом з внутрішньої сторони. Легко кріпиться труба за допомогою перфострічки, непотрібно ніяких колін, достатньо мати трійники та пластмасові хомути якими затягуються трійники, адаптери решіток та інше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ще повітроводи дуже легкі з ізоляцією та без. Діаметр від 80 до 300 це достатньо для любої часної оселі. Основним приоритетом є безшумна експлуатація. Спіральна труба обгорнута з зовні вольгою та поліетиленовим матеріалом з внутрішньої сторони. Легко кріпиться труба за допомогою перфострічки, непотрібно ніяких колін, достатньо мати трійники та пластмасові хомути якими затягуються трійники, адаптери решіток та інше.

 

Як називається Фірма яка їх випускає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Є ще повітроводи дуже легкі з ізоляцією та без. Діаметр від 80 до 300 це достатньо для любої часної оселі. Основним приоритетом є безшумна експлуатація. Спіральна труба обгорнута з зовні вольгою та поліетиленовим матеріалом з внутрішньої сторони. Легко кріпиться труба за допомогою перфострічки, непотрібно ніяких колін, достатньо мати трійники та пластмасові хомути якими затягуються трійники, адаптери решіток та інше.

И стоят недорого, от только фасанина - нипеля, тройники, переходы потянет неплохо к стоимости.

Гибкие воздуховоды при использовании в качестве магистрали как раз часто портят систему в связи:

- им нужно завышенное живое сечение из-за более низкой скорости воздуха, что на практике редко неучитываеться;

- очень сложен ПРАВИЛЬНЫЙ монтаж, должны быть натянуты как струны;

- складки воздуховода вызывают дополнительные сопротивления, что приводит к уменьшению расхода воздуха.

И вообще - специалисты их используют только в ответвлениях, т.е. от магистрали до решетки. При подвесном потолке они в этом незаменимы из-за гибкости места монтажа решеток.

А продает их кому не лень. Отечественные производит Свема-ренген в Полтаве, та которая пленки раньше делала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
SIV - є знайомі у Львові, які можуть зробити приточку?

Чи краще пробувати самому?

 

Чесно кажучи нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...