Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите посчитать правильно

РЕС

Рекомендовані повідомлення

На веранде 4 столба выложенных кирпичем. Высота 2.5м.

Сколько погонных метров у этих столбов? Высоту каждого столба нужно или нет умножать на 4 (стороны)???

Заранее спасибо всем кто откликнется!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так понимаю, это требуется для подсчета стоимости( материалов) каких-либо работ.

Значит умножается на 4. итого 4*4*2,5=40м.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

погонний метер - це є метер довжини, незважаючи на інші розмірності, отже 4х2.5 = 10м.п.

 

якщо треба кубатуру рахувати = 4 х 2.5 х ширина х глибина стовпа

 

площа поверхні так само 4 х 2.5 х ширина х глибина х 4 (кількість сторін)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посчитать нужно работу за укладку песчаника на кирпичные столбы.

Из ответов выходит, что одни считают, один столб как 2.5 метра погонных, другие - как 10 метров погонных. Так все же как его правильно считать???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с этого и надо было начинать. тогда погонные метры поверхности. у вас 40 выходит
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посчитать нужно работу за укладку песчаника на кирпичные столбы.

Из ответов выходит, что одни считают, один столб как 2.5 метра погонных, другие - как 10 метров погонных. Так все же как его правильно считать???

 

Я ж написа 10 м.п. за 4 стовпа, якщо робітники вказують ціну роботи за 1 м.п стовпа, якщо за 1 м2 тоді треба рахувати площу стовпів, я вказав як :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Указывают цену за 1 погонный метр столба. Как они будут считать меня не волнует, мне важно знать как правильно нужно считать!! М.кв. они не указывали, поэтому он и не считался.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хех... я би заплатив за 10 м.п. ствопа ))) а не його площі )))

Для мене 1 м.п стовпа - це висота стовпа в 1 м ) а що там 4 сторони то це не стосується такого поняття як м.п,. а стосується вже площі стовпа...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут речь идет об облицовке. скорее всего, у столба выходят 4 "погонные" стороны...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я зрозумів, то і уточнював чи 1 м.п. стовпа чи площу всіх сторін, наказати таких майстрів треба з їхнім 1 м.п стовпа :D наступного разу вже би мозги людям не парили.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наказати таких майстрів треба з їхнім 1 м.п стовпа :D наступного разу вже би мозги людям не парили.

 

для этого надо договор составить, с указанием объема работ. чтоб потом не отвертелись.

устная договоренность приведет к утверждениям, что "вы нас неправильно поняли"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

або з моєї "ви неправильно оперуєте поняттями":fool:, ну то таке, головне щоб топікстартер розібрався.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...