Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект Sezamek в Ямельні

donpedro

Рекомендовані повідомлення

Придбали ділянку біля Львову. Ділянка досить довга, щорічно оралась під овес. Ну і ось основна проблема, як розпланувати

ділянку під проект який сподобався Sezamek

А саме проблема полягає в повздовжному і поперечному нахилі рівня землі на ділянці. Чорнозем переходить в грунт на глибині 40 см, далі незачіплена плугом глина. (ссылка на изображение устарела)

Вхід буде зі сторони дороги, тераса з протилежної сторони. Зі сторони дороги думаю треба буде навозити землю щоб піднятись дещо вище рівня дороги.

Виходом із становища бачу:

1. Монолітну глибоку плиту із подальшим підвальним приміщенням на всю площу будинку. Але звідси буде висока вартість такого фундаменту.

Та й підвал в загальному мені не потрібен. Хоча можливо для здешевлення можна буде збудувати внутрішні

стіни цоколю з газобетону? Перекриття цоколю звісно моноліт.

2. Звичайний монолітний фундамент по глибині відштовхуючись від самої нижчої точки грунту і висотою щоб утворився цоколь вище за найвищу точку.

Потім зворотня засипка. По ціні і трудоємності ненабагато дешевше заглибленої монолітної плити.

3. Розрівнювання ділянки до рівня найнижчої точки (кута) , будівництво монолітного фундаменту на стандартну глибину 110

см. з підлогою по грунту , а для захисту від перепаду по висоті грунту встановлення підпірної стінки висотою

80-100 см. вище по ділянці.

 

Збірні типи фундаменту наразі не розглядаю, щоб не заморочуватись із кранами та бетономішалками.

Думаю моноліт (з міксера) буде менш трудозатратний.

 

Можливо гуру щось порадять чи підкажуть?

Це мій перший досвід будівництва :oops:

Змінено користувачем donpedro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необходимо комплексное проектное решение. Можем помочь с этим вопросом.:beer: Пишите в личку.

 

Если есть какие-то конкретные соображения, могу на править на правильное решение...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будівництво монолітного фундаменту на стандартну глибину 110

 

Для Вашего региона достаточно будет заглубить фундамент примерно на 90 см.

 

По-поводу как выполнить фундамент обратитесь или фирму, которая предлагает проект или наймите опытного инженера-конструктора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і ось основна проблема, як розпланувати

ділянку під проект який сподобався (Карета Поло) ?

 

у меня концептуально похожий проект и ориентация участка, только короче, всего 40м,совет такой

- проект отзеркалить, чтобы гараж оказался справа

- дом прижать к северо восточной границе на сколько возможно, отступить 1-2 м

- перед домом оставить 10-15м для машин

- юго западную и северо западную сторону под сад-огород

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

loader,

А можете обгрунтувати Ваші міркування?

На рахунок віддзеркалення навпаки думав, що гараж зліва дозволить вкоротити дорогу для автомобіля. Ну навіщо стільки площі використовувати під дорогу? При тому перед будинком на цій ж дорозі по довжині ще влізеться два авто. Також, так як лівий кут найнижчий, це буде зручно й для заїзду в гараж, адже рівень підлоги в гаражі нижчий за рівень житлової підлоги. А от їдея посунути будинок по максимуму вправо думаю хороша, це б дало змогу нівелювати завал рівня грунту по лівому нижньому куту будинку. Але виникає питання норм, по яких будинок має бути не ближче за 4-и метри від межі якщо це стіна із вікнами?

На рахунок саду-городу, то цим займається дружина. По якомусь там феншую розміщає все. По верхній лівій стороні ділянки вона планує невеличкий город, а по правій сад. От на рахунок городу в цьому місці у мене певні сумніви, бо сусід зліва прямо на самій межі вже посадив три дерева, які будуть робити тінь на грядки.

Ось фотка ділянки з Гугла:

www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=382078&stc=1&d=1409773883

 

Здається навчився завантажувати фотки прямо на сайт як тут рекомендують :)

 

Думав вже ніхто не зверне увагу на мій пост :).

Дякую.

Photo.jpg.08b94e82c72d9d45d689d9e13b847bb3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвольте запропонувати Вам наші послуги з архітектурного проектування.

Можемо допомогти в розробці робочого проекту будинку з урахуванням Ваших вимог. Знаходимось у Львові, виїдемо на ділянку, проконсультуємо.

Детальну інформацію про послуги вишлю на e-mail.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

loader,

А можете обгрунтувати Ваші міркування?

 

Дякую.

 

все просто, гараж на северной стороне, жилая часть на югозападной. югозапад это теплая сторона, т.е. размещая там жилые помещения и окна вы экономите на освещении и на отоплении.

 

на счет отступов это вам месная архитектура посоветует, у меня садовый участок и в архитектуре сами прижали на 1м, я думал 2м делать, т.к. все дома нашей улице сдвинуты так (на 1м, т.е. они подумали про соседей, респект)

 

за гаражом я еще расмещаю сауну и с нее выход на терассу, за терассой огород небольшой будет, т.е. сверху справа. деревья будут по периметру слева и сверху. как сонце идет наблюдал до проектирования, вроди бы как раз хорошо так выходит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если есть какие-то конкретные соображения, могу на править на правильное решени

Доброго дня!

Конкретні думки по фундаменту я якраз по пунктах виклав. Можливо є ще інші варіанти, не знаю. У Вашій гілці ще бачив варіант із фундаменту східцями по 30-40 см. Рішення має бути оптимальне по коштах.

Сам проект скоріше за все буду окремо замовляти бо на сайті продавця ціну вважаю завищеною (700Є). Це й ж проект у росіян наприклад коштує 600Є.

Проект зветься - Карета Поло. Проект вибирав з міркувань максимальної простоти бідівництва для зменшення витрат на роботу. Будуватись планую своїми силами та родини, можливо друзів на якихось етапах долучу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвольте запропонувати Вам наші послуги з архітектурного проектування.

 

Ок. Буду мати на увазі. От тільки спочатку треба вирішити який фундамент робити щоб далі зорієнтуватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От тільки спочатку треба вирішити який фундамент робити щоб далі зорієнтуватись.

 

выбор типа фундамента зависит от ахитектуры и геологических условий, а вот ни как не на оборот.

 

что бы орентироваться, определиться надо с планами,конструкцией стены, кровлей, сделать разрез, фасады , а потом после сбора нагрузок думать про фундамент

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Монолітну глибоку плиту із подальшим підвальним приміщенням на всю площу будинку. Але звідси буде висока вартість такого фундаменту.

Та й підвал в загальному мені не потрібен. Хоча можливо для здешевлення можна буде збудувати внутрішні

стіни цоколю з газобетону? Перекриття цоколю звісно моноліт.

2. Звичайний монолітний фундамент по глибині відштовхуючись від самої нижчої точки грунту і висотою щоб утворився цоколь вище за найвищу точку.

Лікар, перед лікуванням збирає анамнез ), аналізи там всілякі, а вам нібито все й так відомо й ви собі прописали пігулки, про які вичитали в інеті )

Вам на початку треба зробити аналізи (геологію) ділянки, можливо для вас буде секретом, але глина буває різною за фізикомеханічними характеристиками, точно так само як і на вашій ділянці може бути не тільки глина.

Економити 3-4 тисячі гривень на будівництві, що коштує в сотні раз дорожче, то нонсенс, за який іноді замовник розплачується грішми та нервами, а потім риється на форумах з темами "завалілась стена, пошла трещіна, шо делать ?"

Почніть з геології майданчика, бо тут ви починаєте скажімо з пошуку дорогих, чи дешевих рішень по фундаменту, не знаючи достаменно, шо там у вас )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Drosselbeere,

apxitektop.s,

Несуча здатність грунту (2 кг\см2) при ширині пяти 45см складає 550т.

Вага будинку з ГБ 375мм , внутрішні несучі ГБ - 250мм, монолітом другого поверху та товщиною стін фундаменту 30 см складає 275 т. Загальна висота фундаменту (пята+стіна+цоколь) - 140см. Це з підлогою по грунту. Якщо ж з монолітним перекриттям замість підлоги по грунту, то ще + 45т. Вода глибше за 15м. Розрахунки відносно проекту Карета Поло. Перепади висот надав вище. Які ще дані надати?

Змінено користувачем donpedro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Drosselbeere,

apxitektop.s,

Несуча здатність грунту (2 кг\см2) при ширині пяти 45см складає 550т.

Вага будинку з ГБ 375мм , внутрішні несучі ГБ - 250мм, монолітом другого поверху та товщиною стін фундаменту 30 см складає 275 т. Загальна висота фундаменту (пята+стіна+цоколь) - 140см. Це з підлогою по грунту. Якщо ж з монолітним перекриттям замість підлоги по грунту, то ще + 45т. Вода глибше за 15м. Розрахунки відносно проекту Карета Поло. Перепади висот надав вище. Які ще дані надати?

 

 

 

не звертаючи увагу на 550 тонн, на скільки просяде будинок нехай з газобетону, от що ви написали.

Да і стрічковий фундамент не має значень 550 тон, а має там 20 тон на погоний метр, 40 тонн - це я так вас на шлях вірний намагаюсь спрямувати. Головне відношення тони на погонні метри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які ще дані надати?

 

:D открою вам секрет - им ваши данные даром не вперлись...

 

зачем вам тип фундамента перед походом к архитектору, если это его задача поработать, подумать и выдать оптимальный вариант?

 

Если вы не планируете работать с архитектором - тогда берите время, тратьте усилия, проектируйте и просчитывайте каждый вариант под ваш случай, стройте и несите ответственность за то что строите. Правильных решений больше чем одно, как и неправильных.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головне відношення тони на погонні метри.

Погонних метрів 62, звідси навантаження на один погонний метр - 4.44 т.

 

 

зачем вам тип фундамента перед походом к архитектору, если это его задача поработать, подумать и выдать оптимальный вариант?

 

Так , завели мене питаннями в якісь цифри (дєбрі). Я ж у самому першому пості просто питав думки який фундамент краще за такого нахилу ділянки зробити. Я ж незнаю плюсів чи мінусів перелічених варіантів. От і питав тут людей з більшим досвідом, а мене в результаті почали грузити питаннями. Архітектор не факт що скаже який краще, може сказати наприклад вибирайте такий, чи інший. А я ж незнаю плюсів чи мінусів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архітектор не факт що скаже який краще, може сказати наприклад вибирайте такий, чи інший. А я ж незнаю плюсів чи мінусів...

 

якщо не скаже, то ідіть від нього, бо то Не архітектор :pardon:

 

по теме, ваш пункт 1 говорит что вы не представлете что такое плита, это будет дорого, гб тут нельзя использовать. если подвал не нужен, то вкладывать большие деньги в землю не совсем логично, стоить подвал будет на 3-5куе больше.

 

делайте ленту либо 80-150см либо с перепадом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо не скаже, то ідіть від нього, бо то Не архітектор

 

по теме, ваш пункт 1 говорит что вы не представлете что такое плита, это будет дорого, гб тут нельзя использовать. если подвал не нужен, то вкладывать большие деньги в землю не совсем логично, стоить подвал будет на 3-5куе больше.

 

делайте ленту либо 80-150см либо с перепадом.

не погоджусь, бо то робота конструктора ПГС. Окрім того ми не бачимо реальних характеристик геології вашого майданчика, виглядає та таблиця так як на фото в мене.

Ваш архітектор, якщо він є , коли він не закінчував ПГС, не скаже вам об'єктивно, бо він не інженер конструктор ПГС , над проектом працює тандем з кількох спеців, бо іноді жах виходить, коли архітектор починає робити фундамент, а конструктор - архітектуру...

Насправді, є дуже універсальні специ, ім'я їм - прораб, вони знають про все абсолютно ), але як правило, якщо глибоко копнути, виявиться, що той прораб не закінчував навіть бурси на будівельника, я вже не кажу про універ =). Звісно це не стосується реальних прорабів, яких не так багато ), і знають вони те, що їм треба знати по спеціалізації.

Вищевикладеним мав на увазі, що кожен має займатись своєю справою, яку вивчав

1556945323_.thumb.png.0109a2ff7660d98b862a9217f4d263be.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не погоджусь, бо то робота конструктора ПГС.

 

не погоджусь, бо то робота архітектора включити в роботу всіх необхідних фахівців, в т.ч. конструктора. тобто очевидно що замовник який будує перший будинок не буде підбирати тандем фахівців...

 

толкових спеціалістів мало не тільки серед прорабів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сідайте -2-ка. так ніхто не ділить. Зберіть розрахункову схему. Краще купить той проект та заказати адаптацію фундаменту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сідайте -2-ка. так ніхто не ділить. Зберіть розрахункову схему. Краще купить той проект та заказати адаптацію фундаменту.

 

Так ми і плануємо купляти проект просто перед тим як замовляти хотіли різні поради послухати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проект який сподобався (Карета Поло) ?

 

Так ми і плануємо купляти проект просто перед тим як замовляти хотіли різні поради послухати.

В мене в підпису - лінк на "Стройка по моему проекту" , дуже схожий на ваш , як за розміром, так і конфігурацією, прочитайте тему щодо його будівництва, там є поради , бо тема досить велика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ми і плануємо купляти проект просто перед тим як замовляти хотіли різні поради послухати.

 

Краще зробити геологію там побачите характеристики грунтів і потім з геологією даже тут на форумі підкажуть який краще тип фундменти, це не враховуючи того що в геології будуть висновки та рекомендації

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все просто, гараж на северной стороне, жилая часть на югозападной. югозапад это теплая сторона, т.е. размещая там жилые помещения и окна вы экономите на освещении и на отоплении.

 

Вважаємо що розумно тому і знайшли інший проект

plandomu.pl/odbicie6053-sezamek,rzuty.html

 

З вітальні і гаража забрати вікна і тоді відстань до краю ділянки зменшиться на 1м.І препад по ширині зменшиться,хоча збільшиться по довжині(це вже будем з архітектором говорити)Хоча всеодно вважаю що підпірна стінка вийде дешевше ніж робити цоколь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще зробити геологію там побачите характеристики грунтів і потім з геологією даже тут на форумі підкажуть який краще тип фундменти, це не враховуючи того що в геології будуть висновки та рекомендації

 

От нехочем ми платити 4000 гр.тим більше що на сусідій діляні будуються і там одна глина,вода глибоко.

 

Добавлено через 4 минуты

В мене в підпису - лінк на "Стройка по моему проекту" , дуже схожий на ваш , як за розміром, так і конфігурацією, прочитайте тему щодо його будівництва, там є поради , бо тема досить велика

 

Дякую.Надіюсь в них також перепад по ділянці і глина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От нехочем ми платити 4000 гр.тим більше що на сусідій діляні будуються і там одна глина,вода глибоко.

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

Дякую.Надіюсь в них також перепад по ділянці і глина.

 

Перепадів по висотам там значних нема, та й проект, що ви розглядаєте особливо й не призначений до того, та й у вас по ділянці не грандіозні перепади, все то лікується "вертикальним плануванням".

Не варто вам як я радив економити на геології, це не те, на чому можна економити, минулого року проектував форумчанину, та його сусіду через кілька будинків, тут під Києвом, так от, в його сусіда - нормальна геологія , а в нього - одразу три різних грунти на які ми сідали і які мають різний модуль деформації, так що з цього висновок, що нічого спільного й загального не буває.

Окрім того , перед тим як йти до "нормального" архітектора , ви маєте мати й топозйомку, а інакше яким чином будете робити вертикальне планування майданчика ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...