Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Снести хозпостройку.

Paganel.vn

Рекомендовані повідомлення

Добрый день уважаемые форумчане.

 

Порывшись по форуму не нашел ничего толком по вопросу нужны ли какие-то разрешения для сноса хоз помещения.

 

Участок приватизированный, находится в черте города. Есть на нем дом и сарай. Так вот этот самый сарай и хочу снести. Со временем буду строить частично на месте сарая дом.

 

Подскажите нужны ли для сноса какие-то разрешения, или снести по тихому и никого не спрашивать и не уведомлять. Какие могут быть последствия такого сноса.

 

Заранее огромное спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день уважаемые форумчане.

 

Порывшись по форуму не нашел ничего толком по вопросу нужны ли какие-то разрешения для сноса хоз помещения.

 

Участок приватизированный, находится в черте города. Есть на нем дом и сарай. Так вот этот самый сарай и хочу снести. Со временем буду строить частично на месте сарая дом.

 

Подскажите нужны ли для сноса какие-то разрешения, или снести по тихому и никого не спрашивать и не уведомлять. Какие могут быть последствия такого сноса.

 

Заранее огромное спасибо.

 

Як правило зносять просто так, без всяких там дозволів і рішень.

Один нюанс, якщо ваш сарай фігурує в документах (на планах БТІ, планах участка і т.д) - то в подальшому при написанні заяви на виготовлення буд.паспорта на будівництво будинку має звучати формулювання - " будівництво будинку на місці госп.споруди що демонтується...." - тим самим ви додатково юридично затвердите знос.

:beer:

 

ПиСи. якщо ж хто і домахається (хоч за 8 років стажу не пам"ятаю такого випадку) - кажіть що був аварійний і сам завалився від снігу зимою.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, в Киеве было такое. Купили участок с домами, причем часть их реконструировалась, а часть шла под снос. Дома снесли, а когда вводили новострой на их месте, БТИ спросило: "А где?:)". "Снесли, вот же ж проект, дом по генплану посажен на месте старого!:)". "А чего ж молчите? Оно ж у нас числиться! Сейчас у себя повычеркиваю...:lol:".

Ну и на этом все...

Или, как в предыдущем варианте, оно само упало...:unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...