Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Копати зараз криницю чи ні?

Rainbow

Рекомендовані повідомлення

Збираюсь на перших числах починати будівництво. Відповідно треба буде води. Десь на кінець липня - початок серпня в планах викопати криницю. Но от проблема: цього року трохи влило. Чи не буде це проблемою?

 

І ще контакти адекватних копачів підкиньте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи не буде проблем через проблему - відповісти проблематично.

А от колодязі копає Аргіліт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісна річ,що дощі мають вплив на рівень води в криниці-але в одній місцевості це істотно (наприклад,Гатне навпроти НЛ),а в інших (Глеваха) не помітно...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В більшій частині Саливінок (якщо не біля самісінького ставу) великої різниці (максимум -кільце) в пори року не має . Так що,звертайтесь в серпні-вересні:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не біля самого ставу, але близько. Можете прикинути скільки це мені приблизно обійдеться?

Моя земля: maps.google.com.ua/?ll=49.95969,30.230995&spn=0.003272,0.010568&t=h&z=17

Навпроти білого будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Копали колодяз мені Аргилит і його орли. Ціна як би получилась прилизно середня серед тих всіх варіантів які я мав.

Про процес трудно казати, але те як зробили я задоволений.

Well0.thumb.JPG.08a1e15295780bf7c1d8c7c2baf2a21e.JPG

Well1.thumb.JPG.a50ae8370f1dfe1980a81253802a58f9.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1500 гр. разом зі всім (достака, монтаж і т.і.) Звідки не скажу. Цим Аргилит і ко. займались. В подробиці доміка не вдавася, так як часу зовсім не було. Працював останній тиждень з 10 до 24:00. Шукати дешевше і їздити декілька разів не було ні часу ні бажання.

PS. Брав самий примітивний по ряду причин. Зокрема, те що не визачився остаточно з кольорами будинку, а ті які бачив неті і сподобались більше 2К коштують. Грошики грошики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1500 гр. разом зі всім (достака, монтаж і т.і.) Звідки не скажу. Цим Аргилит і ко. займались. В подробиці доміка не вдавася, так як часу зовсім не було. Працював останній тиждень з 10 до 24:00. Шукати дешевше і їздити декілька разів не було ні часу ні бажання.

PS. Брав самий примітивний по ряду причин. Зокрема, те що не визачився остаточно з кольорами будинку, а ті які бачив неті і сподобались більше 2К коштують. Грошики грошики.

 

Ясно.

У Василькові теж така ціна.

Грошики - одвічна проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...