Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте проект небольшого дома

James1980

Рекомендовані повідомлення

Покритикуйте проект небольшого дома.

Хочу построить как одноэтажный без лестницы на второй этаж и соответственно без комнаты на втором этаже

31-82.jpg.8ee1731edc97a508a1761570fe99b609.jpg

31-82_1.jpg.915a65355988b668eef91801f05ad2f3.jpg

31-82_m.jpg.e6ef18e9b7a11d4e83a5e2e7b311d1d1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тих же габаритах можна знайти і краще.

 

Добавлено через 13 минут

спеціально глянув - є у мене розроблений одноповерховий будиночок 10,6*11 м - з ТРЬОМА спальнями по 12 квадратів, кухня 12 квадратів, сан.вузол 6,3 кв., вітальня 16,кв. (ну і + коридорчик, топкова, тамбур.) Є різниця?

І на багато простіший у бідівництві. Якщо хочете - скину подиветесь. Або шукайте самі - але не ЦЕ. Невиправдано складний + велика втрата площ - а перекроїти буде проблемно через паршиву геометрію (плани Г-подібні). ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нравится именно этот проект в урезанном виде, Вы его как-то дорисуйте. Например, не нравится туалет далеко от входа и спален. Под лестницей гуляет много места. Вы его чем-то заполните, и будем критиковать. А пока нечего.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спеціально глянув - є у мене розроблений одноповерховий будиночок 10,6*11 м - з ТРЬОМА спальнями по 12 квадратів, кухня 12 квадратів, сан.вузол 6,3 кв., вітальня 16,кв. (ну і + коридорчик, топкова, тамбур.) Є різниця?

І на багато простіший у бідівництві. Якщо хочете - скину подиветесь. Або шукайте самі - але не ЦЕ. Невиправдано складний + велика втрата площ - а перекроїти буде проблемно через паршиву геометрію (плани Г-подібні). ИМХО

Мне можно посмотреть, aleksey_gavenko@mail.ru, я как раз обдумываю одноэтажный небольшой с двумя спальнями и кабинетом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте проект небольшого дома.

Хочу построить как одноэтажный без лестницы на второй этаж и соответственно без комнаты на втором этаже

Какой смысл делать лестницу на мансардный этаж, на котором 1 спальня при такой площади холла? Лучше весь квадрат под стройку использовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...