Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плита магнезитовая

tekiller

Рекомендовані повідомлення

Могу предложить гипсоволоконную плиту 12,7мм по распродажной цене
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Могу предложить гипсоволоконную плиту 12,7мм по распродажной цене

 

Еще есть? Нужно 100м2 плиты. Если есть 10мм, то лучшее ее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на мою думку кожен повинен декілька разів подумати і якщо не має альтернативи тільки тоді брати магнезіт. Це напевно останній матеріал який треба використовувати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на мою думку кожен повинен декілька разів подумати і якщо не має альтернативи тільки тоді брати магнезіт. Це напевно останній матеріал який треба використовувати.

 

А чому ????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому ????

я стикнувся з магнезітом в Англії і то він монтувався на зовні і напевно нічим більше не оздоблювався. А в Україні застав триповерховий будинок 12 на 25 обшитий магнезітом і мені прийшлось зашивати всередині тим самим магнезітом. Ну і мороки з ним. шурупи не втоплюються шви не шпаклюються так як треба, ціна взагалі мовчу. А потім був через рік там, як казала моя колишня знайома "то опше" шпакльовка вся відстає при тому що я кріпив кращою стороною до шпакльовки. Суть в чому, магнезіт набирає вологу з одного боку і віддає на інший без проблем для нього а шпакльовка не так швидко пропускає через себе вологу. Через це утворюються пухирі і все відстає. З другого боку ну шо Китай нам словяна доброго може запропонувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...