Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прихований люк в підлозі

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Необхідно зробити приховний люк в підлозі для доступу до технічного приміщення басейну.

 

Бажано щоб люк був на петлях, бо очікується що буде важким.

 

Пристойне рішення для стінних люків я бачив, а от в підлогу - є або без петель, або за Хаго 800 євро.

 

Може щось порадите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необхідно зробити приховний люк в підлозі для доступу до технічного приміщення басейну.

 

Бажано щоб люк був на петлях, бо очікується що буде важким.

 

Пристойне рішення для стінних люків я бачив, а от в підлогу - є або без петель, або за Хаго 800 євро.

 

Може щось порадите?

 

Сварить из уголка каркас, снизу приварить листовое железо. Хорошо загрунтовать и покрасить. Сверху положить плитку. На порядок дешевле 800 евро выйдет. С петлями надо будет помудрить, чтобы не торчали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необхідно зробити приховний люк в підлозі для доступу до технічного приміщення басейну.

 

Бажано щоб люк був на петлях, бо очікується що буде важким.

 

Пристойне рішення для стінних люків я бачив, а от в підлогу - є або без петель, або за Хаго 800 євро.

 

Може щось порадите?

 

Посмотрите в ветке UBN, он свой кулибинский люк показывал.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сварить из уголка каркас, снизу приварить листовое железо. Хорошо загрунтовать и покрасить. Сверху положить плитку. На порядок дешевле 800 евро выйдет. С петлями надо будет помудрить, чтобы не торчали.

 

От-от! З цими петлями уся заковирка. Треба що не стирчали, і щоб люк по своїй траекторії не чіпляв кути і відкрившись не гепав по підлозі і не перекривав отвору.

Інакше плитка на ньому та навколо ньго довго не проживе.

 

Звичайно за 800 євро її разів десять можна поміняти, однак це додаткові незручності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а размер какой должен быть?

 

Бажано 600х600 габарити люка та не менше 550х550 в отворі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну м.б. мебельные завесы попробовать. еще можно пневмоупоры, для плавного открытия/закрытия, те что на багажники авто ставят.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бажано 600х600 габарити люка та не менше 550х550 в отворі

плитка 600х600, толщиной 24мм армированная, в нее заложить при формовке завесы ;)

Только завесы купить да люк сделать, делов-то ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже ломаю голову над этой проблемой.

Пока вижу решение с петлями от багажника и пневмолифтом (а то тяжело поднимать). По поводу ручки - решил ее не делать вообще! Думаю просто подпружинить люк и поставить электро замок- нажал кнопку, защелка отскочила и он немного приподнялся, а дальше руцями. Закрывать - прикрыл, ногой наступил, защелка защелкнулась.

Сверху будет керамогранит 60*60, тоже хочу чтоб невидим был. Проблема еще у меняс полом - теплый пол (водяной), а люк на кухне. Прийдется в него вмуровывать мат электро подогрева и ставить выравнивающий датчик (типа "коромысла" примитивный) в него и его окружении. Чтоб если у него поверхность холоднее окажется - он включался и грелся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

плитка 600х600, толщиной 24мм армированная, в нее заложить при формовке завесы ;)

Только завесы купить да люк сделать, делов-то ;)

 

З завісами не все так просто як здається з першого погляду, товстий люк на простих завісах (без додаткових шарнірів) буде задирати кути. що встановлено на практичному досвіді ubn

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З завісами не все так просто як здається з першого погляду, товстий люк на простих завісах (без додаткових шарнірів) буде задирати кути. що встановлено на практичному досвіді ubn

24 мм - толстый?

можно и тоньше, только стремно :)

Если чего уронить тяжелое - можно расколоть :)

Есть такие петли, не знаю как они правильно называются... типа мебельных...

вес плитки что-то порядка 15 кило получится :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 мм - толстый?

можно и тоньше, только стремно :)

 

В Будмайдані бачив люки для стін - товщина 10 мм без плитки.

плюс плитка 7-10 мм. Люк справді прихований - між плиткую на люкові та прилеглою звичайний шов 3 мм, лише затертий силіконовим герметиком (приклеєним лише до люка). Щоб такий люк відкривався, перші сантиметри він має рухатись паралельно площині стіни. Завіси там не звичайні мебельні, а дві рами з'єднані шарніром:

________
      / 
      \
¯¯¯¯¯¯¯¯

Если чего уронить тяжелое - можно расколоть :)

Есть такие петли, не знаю как они правильно называются... типа мебельных...

вес плитки что-то порядка 15 кило получится :)

 

Це вага бетону та арматури?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, только там арматуры нет, там фибра :)

 

Розкажіть будь ласка що це за фібра така та де її взяти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розкажіть будь ласка що це за фібра така та де її взяти?

у Пропеллера :D

Только у него упаковки на куб бетона, стоит что-то порядка 60 гривен.

вот тут подробно почитать можно

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...