Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Машинна штукатурка

Alex1

Рекомендовані повідомлення

Сподобалася мені їх організація і якість роботи. 300м2 штукатурили майже 1.5 неділі, якість відмінна, стіни наче скло гладенькі,штукатурять, потім ще раз перетягують молочком, маяки витягують. За собою прибрали сміття. Хотів 85 грн за роботу з матеріалом, трошки сторгувався;). Порекомендував знайомий, який собі штукатурив. Я задоволений.

Сергій- 80976454032.

Торгуйтеся. Удачі:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Сподобалася мені їх організація і якість роботи. 300м2 штукатурили майже 1.5 неділі, якість відмінна, стіни наче скло гладенькі,штукатурять, потім ще раз перетягують молочком, маяки витягують. За собою прибрали сміття. Хотів 85 грн за роботу з матеріалом, трошки сторгувався;). Порекомендував знайомий, який собі штукатурив. Я задоволений.

Сергій- 80976454032.

Торгуйтеся. Удачі:)

 

 

Як можна бути задоволеним при 85грн за м2 штукатурки та ще й машинним способом???????????? В такому випадку жаба повинна душити.

 

Для прикладу: в мене 2 чол.(один штукатурить,другий біля бетономішалки) 320м2 вручну поштукатурили за 12днів за 35грн.м2. Якість - sehr gut!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене 2 чол.(один штукатурить,другий біля бетономішалки) 320м2 вручну поштукатурили за 12днів за 35грн.м2. Якість - sehr gut!

 

А материала на сколько денег?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А материала на сколько денег?

 

 

20т овражного песка - 1200грн;

1т извести - 840грн

0,5т цемента - 400грн

 

Итого:2400грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як можна бути задоволеним при 85грн за м2 штукатурки та ще й машинним способом???????????? В такому випадку жаба повинна душити.

 

Для прикладу: в мене 2 чол.(один штукатурить,другий біля бетономішалки) 320м2 вручну поштукатурили за 12днів за 35грн.м2. Якість - sehr gut!

 

ОДИН штукатур с подсобником ежедневно штукатурил по 26,7 кв. метра и качество "sehr gut !" ?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОДИН штукатур с подсобником ежедневно штукатурил по 26,7 кв. метра и качество "sehr gut !" ?!

 

 

 

Для меня качество хорошее, для кого-то может быть не ахти. Это индивидуально.

А штукатурили безе передыха,т.к. главному надо было успеть на крестины внучки. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як можна бути задоволеним при 85грн за м2 штукатурки та ще й машинним способом???????????? В такому випадку жаба повинна душити.

 

Для прикладу: в мене 2 чол.(один штукатурить,другий біля бетономішалки) 320м2 вручну поштукатурили за 12днів за 35грн.м2. Якість - sehr gut!

 

Яка різниця яким способом штукатурилися стіни????????????? :unknown:Головне щоб якість була відповідна. Ви ще забули порахувати вартість роботи шпакльовки і вартість матеріалу. Жаба ні разу не дави- по цій штукатурці можна відразу шпалери клеїти. Хоча ми, мабуть, розмовляємо про різні вимоги до якості- я будую будинок для Себе :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як можна бути задоволеним при 85грн за м2 штукатурки та ще й машинним способом???????????? В такому випадку жаба повинна душити.

 

Для прикладу: в мене 2 чол.(один штукатурить,другий біля бетономішалки) 320м2 вручну поштукатурили за 12днів за 35грн.м2. Якість - sehr gut!

ну так посчитайте сколько вы еще на шпаклевку потратите.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка різниця яким способом штукатурилися стіни????????????? :unknown:Головне щоб якість була відповідна. Ви ще забули порахувати вартість роботи шпакльовки і вартість матеріалу. Жаба ні разу не дави- по цій штукатурці можна відразу шпалери клеїти. Хоча ми, мабуть, розмовляємо про різні вимоги до якості- я будую будинок для Себе :)

 

 

Також будую для себе.

 

Заради цікавості, виставіть фото штукатурки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так посчитайте сколько вы еще на шпаклевку потратите.....

 

 

Честно говоря не знал,что после машинной не нужно шпаклевать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Честно говоря не знал,что после машинной не нужно шпаклевать.

 

 

Під шпалери шпаклювати не буду, а де під фарбування- треба продивитися. Стіни зробили ідеальні, що по площині, що по якості затирання, через то і заніс в БС.

Завтра зфотографую- виставлю спеціально для Вас.:)

На фото навряд чи побачите всю красу, треба полапати:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так посчитайте сколько вы еще на шпаклевку потратите.....

 

Вы почитайте что производитель пишет, на упаковке гипса:)

Это вам не гоблины, которые шпаклёвки 50 мм ложат.

Им только дай.

 

Если хотите я Вам ДБНовские нормы подниму. И тогда сравним расход гипса на машинную штукатурку и ручную?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если хотите я Вам ДБНовские нормы подниму. И тогда сравним расход гипса на машинную штукатурку и ручную?

дбн и современный самострой понятия несовместимые...

если машинную делают под ключ по 75-80 грн с материалом

а вручную хотят штукатурка + шпаклевка ок. 70

плюс материалы ....

арифметика понятная

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...