Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как самостоятельно просчитать точку росы?

Miracle

Рекомендовані повідомлення

Как самостоятельно просчитать точку росы?

Может кто то подскажет или поможет в этом деле?

 

 

Пирог стены клинкерный кирпич 6 + воздушная прослойка 5 + 10 пенопласт 25ка + 37 1.5 кирпича 2нф = 68

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как самостоятельно просчитать точку росы?

Может кто то подскажет или поможет в этом деле?

 

 

Пирог стены клинкерный кирпич 6 + воздушная прослойка 5 + 10 пенопласт 25ка + 37 1.5 кирпича 2нф = 68

Спасибо.

Точка роси не є сталим числом вона змінюється відносно температури.В вашому варіанті вона в більшості буде в утеплювачі.Клінкер враховувати непотрібно він в теплоізоляції ніякої ролі невідіграє-це фасадне оздоблення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точка роси не є сталим числом вона змінюється відносно температури.В вашому варіанті вона в більшості буде в утеплювачі.Клінкер враховувати непотрібно він в теплоізоляції ніякої ролі невідіграє-це фасадне оздоблення.

 

объясните нужно ли ее тогда просчитывать и зачем ее нужно просчитывать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

объясните нужно ли ее тогда просчитывать и зачем ее нужно просчитывать?

Якщо зробити систему утеплення по нормативах відносно кліматичної зони.То ТР все знаходиться вутеплювачі.Якщо б ви утеплили 50смППС тоді вона може бути між утеплювачет і стіною але не все а при певних температурах.Я вважаю що ТР брати сильно доуваги непотрібно.ТР виникає в усіх будинках утеплених і неутеплених.Важніше те щоб кондесат там незатримувався. Якшо ваш утеплювач ППС то він теж паропроникний тому недумаю що ТР вам чимось дуже зашкодить.Хіба з часом коли властивості утеплювача погіршуться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важніше те щоб кондесат там незатримувався.

 

То есть, ничего с этой точкой росы делать ненужно? И что надо делать, чтобы этот конденсат не задерживался?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как самостоятельно просчитать точку росы?

Может кто то подскажет или поможет в этом деле?

 

 

Пирог стены клинкерный кирпич 6 + воздушная прослойка 5 + 10 пенопласт 25ка + 37 1.5 кирпича 2нф = 68

Спасибо.

 

Если воздушная прослойка будет вентилируемая, а не замкнутая, то в Вашем пироге точки росы не будет. Но из-за пожарной безопасности, такой пирог не допустим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если воздушная прослойка будет вентилируемая, а не замкнутая, то в Вашем пироге точки росы не будет. Но из-за пожарной безопасности, такой пирог не допустим

 

так что посоветуете в этом случае?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин, в институте в далеком 92 на лабораторных то тепловентиляции считали что то подобное, но как - совершенно не помню. Определенно есть алгоритм, учитывается температура внутри и снаружи, относительная влажность, теплопроводность стены(пирога)+ какие то коэффициенты. Извините, формулы уже не помню.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а может проще надо. что нужно делать что бы конденсат выводился?

Я можу вам прорахувати ТР але що від цього зміниться.Я вже вам писав що ТР буде в утеплювачі.Ваш ППС паропроникний такщо велика ймовірність що кондесат буде виходити.А що про пожежну безпеку тут питання друге.І що до того який ППС буде через певну кількість років і чи зміняться його характеристики з часом .Якщо зміниться то чи буде кондисат виходити ,відповісти затрюдняюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так что посоветуете ?

 

Я бы рекомендовал убрать воздушную прослойку. Будет вполне нормальная конструкция.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы рекомендовал убрать воздушную прослойку. Будет вполне нормальная конструкция.

Прослойку забирати неможна ні в якому разі.Клінкер взагалі непропускає пар.Він не несе функцію теплоізоляції.Його призначення тільки обліцування фасада.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...