Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лист-відношення, зразок

Madcat

Рекомендовані повідомлення

Дня доброго.

Маємо брати в сільській раді лист-відношення для отримання ТУ в Обленерго. Сільська голова просить зразок, бо ніколи такого не давала :o. Є у когось зразок або відсканована копія?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніхто... напевне у всіх світло вже було на ділянках...

соррі за жорстку іронію.

Люди, поділіться інфою.

На правах апа, також цікаво!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дня доброго.

Маємо брати в сільській раді лист-відношення для отримання ТУ в Обленерго. Сільська голова просить зразок, бо ніколи такого не давала :o. Є у когось зразок або відсканована копія?

 

Якось дивно воно називається, в чому суть? Може цей лист ще якось іменується?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як я зрозумів, то цей лист пишеться від імені сільської ради, як органу місцевої влади, з проханням всім посприяти у питанні проведення світла для вказаної особи.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як я зрозумів, то цей лист пишеться від імені сільської ради, як органу місцевої влади, з проханням всім посприяти у питанні проведення світла для вказаної особи.

а смысл? каким законом предусмотрена подача такого письма?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а смысл? каким законом предусмотрена подача такого письма?

 

там же написано, що в обленерго запросили такий папірчик, без нього ніКак а в сільраді не вкурсі... Халепа комусь:twisted:

Хоча я сам в шоці, ні в нових ні в старих правилах такого "документу" нема...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там же написано, що в обленерго запросили такий папірчик, без нього ніКак а в сільраді не вкурсі... Халепа комусь:twisted:

Хоча я сам в шоці, ні в нових ні в старих правилах такого "документу" нема...

ну так надо облэнерго спросить, на основании какого докУменту требуют письмо...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так надо облэнерго спросить, на основании какого докУменту требуют письмо...

 

Теж не чув про такі листи, написав заяву на видачу ТУ і отримуєш їх через деякий час.

Що за дитсадочок вони влаштовують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що за дитсадочок вони влаштовують.

 

а їм просто ліньки читати новий закон, от вони і роблять "иди туда, не знаю куда, принеси то, не знаю что" а поки людина буде це шукати, вони нарешті почнуть читати нові правила... ги-ги:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может просто ТП к которой подключаются, состоит на балансе с/р ? такое частенько бывает
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дане віддношення вимагали по старій процедурі приєднання і скоріше за все вимагатимуть по новій при нестандартному підключенні, коли група забудовників буде змушена електрифікувати масив забудови.

В новому порядку сказано:

"Функції замовника електрифікації території, що підлягає комплексній забудові, може виконувати суб'єкт, уповноважений згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»."

Сільська рада мала би цим займатись, але де ви бачили сільку раду, яка б мала на те час, гроші та натхнення? Тому пишеться лист-відношення, в якому сільська рада наділяє повноваженнями вести перемови та займатися діями по електрифікації якогось дурня або дурнів (кооператив), який(і) дуже хоче провести собі електроенергію, але не має як по стандартній схемі. Далі цей дурень сам робить план електрифікації, ставить ТП, все оплачує і має інший головняк і геморой.

Правда раніше всі лишалися при своєму: дурень - мав ТП у абоненській власності і відбивав затрати на інших дурнях, сільська рада мала електрифікований масив, а Обленерго заробяло собі на "покращення". А з новим порядком і теоретичною відсутністю змоги мати ТП у абоненській власності крайнім виходить лише дурень. Отаке.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...