Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я ху....дею с этих топок! Подскажите по выбору

Mentor

Рекомендовані повідомлення

Какая еще цитата, можно по яснее.

 

так вот же: www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2131717&postcount=192

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините я новичок на форумах, как можно исправить цитаты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините я новичок на форумах, как можно исправить цитаты?

 

Что написано пером, то ...;) (хотя можно к администратору обратиться)

...но я думаю, что многие поняли, что вы цитируете Misha_k...

 

Собственно вопрос по существу - вы уверены, что топка настолько герметична?

Из деталировки (см. аттач) это не совсем понятно.

Т.е. вы ее разбирали и там действительно пазогребневые соединения?

И вы пишете, что герметичность у них "не хуже"... чем у каких топок?

Правда, наличие шибера все-таки создает некоторые щели в месте прохода горизонтального стержня... оттуда не может дым валить?

ОЧЕНЬ интересно ваше мнение как человека, который вживую щупал (и устанавливал... и эксплуатировал?) такие топки.... в отличие от нас, которые в большинстве своем судят по картинкам...:(

 

Пожалуйста, поделитесь информацией своей.... и она еще не раз к вам вернется...:)

СПАСИБО!!!:beer:

618739042_LB_CDP_.thumb.JPG.f6b07f7e121a9bdb0d16a5b54ee887d6.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что написано пером, то ...;) (хотя можно к администратору обратиться)

...но я думаю, что многие поняли, что вы цитируете Misha_k...

 

Собственно вопрос по существу - вы уверены, что топка настолько герметична?

Из деталировки (см. аттач) это не совсем понятно.

Т.е. вы ее разбирали и там действительно пазогребневые соединения?

И вы пишете, что герметичность у них "не хуже"... чем у каких топок?

Правда, наличие шибера все-таки создает некоторые щели в месте прохода горизонтального стержня... оттуда не может дым валить?

ОЧЕНЬ интересно ваше мнение как человека, который вживую щупал (и устанавливал... и эксплуатировал?) такие топки.... в отличие от нас, которые в большинстве своем судят по картинкам...:(

 

Пожалуйста, поделитесь информацией своей.... и она еще не раз к вам вернется...:)

СПАСИБО!!!:beer:

Спасибо за тех. вопрос. Завтра, уже в Киеве, Заеду к представителям и сделаю фото, вечером выставлю с комментариями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за тех. вопрос. Завтра, уже в Киеве, Заеду к представителям и сделаю фото, вечером выставлю с комментариями.

 

Очень жду ваших комментов... и фото...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень жду ваших комментов... и фото...

 

Не дождетесь еще месяц. Товарищ вместе с Лехом заигрались в отстаивании интересов "Лехма версус Жарко".

 

Стыд, в общем....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня.! якби ближче, я б вам дав розміри, купили б ви хай на 1000 металу, вам на металобазі б і порізали.! зварили б уже готовий камін, обклали б цеглою повнотілою б,у потом клінкером обклеїть, і гріться біля живого вогню, так він би вам і хату топив би. гарячим повітрям.! я роблю такі каміни уже 6 років.! 100% робочі, без понтів, одна топка дешевенька в епіцентрі коштує 4000 грн. здуріти можна.1 я як почитав, що одному чоловікові за 12тисяч у.є камін зробили! чуть й..бу не дався!!!! ми камін( чорновий) робочий робимо 5 днів. а обліцовка, як хазяїн схоче, є каже я сам поштукатурю, є грошей ще немає. а камін ми робимо(робота) смотря який по квадратурі і де стоятиме, чи в кутку, чи посередині, за 4-5 тисяч грн. пора***те...! да як гроші є можна і (лайму)купить і ще імпортні є, за8-10 шт, то потім сиди очі вилупивши в стекло.! а у нас живий вогонь!

 

Добавлено через 48 минут

я вибачаюсь, це послання для пана МЕНТОРА із Клуша.трохи не в ті вбувся.! а розраховується камін( тут такого наслухаєшся) є номограми, поміряв квадратуру, там є і портал(площа) , і висота димаря, і переріз його.!!! принцип роботи у каміна один.! хоть він зварений дома угаражі хоч куплений за скаженні гроші (як є). я знаю одно! зробив я камін , так як хоче хазяїн.! все.!!!! ящо камін не працює, значить щось з коробкою( черепною) не в порядку і братись кроме як за пі..с..на ні защо не треба!!!!!! така моя думка! я не займаюсь та і не хочу встановлювати ці топки! на вогонь треба дивиться на живий, а не по телевізору.! а підвод повітря, відвод, по кімнатах, чи по горіщах.! навіщо про це говорити . коли прийде пічник(натуральний) і йому кажуть то-то хочу, гроші як зробиш....! це спеціалістам на форумі якісь н"юанси або щось нове можна перетерти, ця моя думка.! а добитись з нічого щось, або зробити з гі..на пулю ще нікому не вдавалось.!

 

Добавлено через 2 минуты

я вибачаюсь, це послання для пана МЕНТОРА із Клуша.трохи не в ті вбувся.! а розраховується камін( тут такого наслухаєшся) є номограми, поміряв квадратуру, там є і портал(площа) , і висота димаря, і переріз його.!!! принцип роботи у каміна один.! хоть він зварений дома угаражі хоч куплений за скаженні гроші (як є). я знаю одно! зробив я камін , так як хоче хазяїн.! все.!!!! ящо камін не працює, значить щось з коробкою( черепною) не в порядку і братись кроме як за пі..с..на ні защо не треба!!!!!! така моя думка! я не займаюсь та і не хочу встановлювати ці топки! на вогонь треба дивиться на живий, а не по телевізору.! а підвод повітря, відвод, по кімнатах, чи по горіщах.! навіщо про це говорити . коли прийде пічник(натуральний) і йому кажуть то-то хочу, гроші як зробиш....! це спеціалістам на форумі якісь н"юанси або щось нове можна перетерти, ця моя думка.! а добитись з нічого щось, або зробити з гі..на пулю ще нікому не вдавалось.!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня.!

і Вам доброго

 

то потім сиди очі вилупивши в стекло.! а у нас живий вогонь!

 

:lol::D:lol::D:lol::D готовий кожен день Вас читати. Ви заряд бодрості на кожен день.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 роки потому...

Апну тему.

Голова кругом идет. Все нахваливают разные марки.

Нужен обычный камин. Без гильотины, без водяных контуров и т.д.

 

Дымоход 200, сделана возможность подвода воздуха с улицы.

стекло прямое, ширина топки 700.

 

Можете посоветовать хорошую рабочую топку?

Бюджет ограничен, как обычно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Апну тему.

Голова кругом идет. Все нахваливают разные марки.

Нужен обычный камин. Без гильотины, без водяных контуров и т.д.

 

Дымоход 200, сделана возможность подвода воздуха с улицы.

стекло прямое, ширина топки 700.

 

Можете посоветовать хорошую рабочую топку?

Бюджет ограничен, как обычно :)

Тремястами долларами, как обычно? :)

Простите за сарказм, но на ширину 700 и диаметр 200 ну очень большое предложение прямых топок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Уважаемые специалисты не могу определиться с выбором топки между - G&S B-700 и Жарко Air-740. Посоветуйте пожалуйста, если можно с аргументами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые специалисты не могу определиться с выбором топки между - G&S B-700 и Жарко Air-740. Посоветуйте пожалуйста, если можно с аргументами.

Аргумент простой: пощупайте топки.

И выбор сделаете сразу в пользу В700

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...