Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зайшов в глухий кут

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Внутрішні роботи - щось в мене фантазія впала на "0".

 

Комбінація з декоративної гіпсової плитки. В двох кімнатах - "шуба", мансардний поверх - стелі - гіпсокартон. Що робити в коридорах, залі, кабінеті - не знаю. проблема в обмеженості бюджету (хоча технологічно можу реалізувати багато цікавих речей і думок).

 

Сьогодні посварився з дівчиною....і так і не зміг в 3-х гіпермаркетах вибрати навіть плитку в кухню і ванну і санвузли...:-o

 

п.с. будувати коробку і крити дах було простіше...і нервів менше йшло.

 

Що порадите з бюджетного??? Просто рівні шліфовані стіни - не подобаються...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та там все складніше...можливо і все буде скоро скінчено...

 

а що з ремонтом все-таки порадите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та там все складніше...можливо і все буде скоро скінчено...

 

а що з ремонтом все-таки порадите?

Знайдіть когось із рідних, на кого можна це перепихнути. Я, наприклад, на жінку спихнув і не парюсь. :wink::good:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда я была на этапе выбора плитки, обоев, цвета стен, я просто серьезно заболела и слегла.

Попробуйте найти дизайнера, который(ая) Вам поможет хотя бы советами. Может, это будет Ваша судьба? :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, по-перше, ніколи не кажіть "ніколи". Немає нічого неможливого ані в стосунках, ані в декорі інтер"єрів. По-друге, подивіться в інеті, Вам розвага буде, і стиль знайдете. Я раджу комбінацію із шпалер та фактурної штукатурки, в різних кімнатах. Обов"язково всередині однієї кімнати комбінувати різні відтінки шпалер, а декоративну штукатурку робити, скажімо, смугою над ліжком, отже комбінувати. Стелю не обовязково всюди гіпсокартон, можна трохи вагонки. Можна панелі в коридорі. Але головне, щоби був єдиний стиль. Мені, наприклад, подобається кантрі, а Ви би могли зробити деталі захдно-українського кантрі, оце було б оригінально! Принаймні в якомусь приміщенні.

 

Отже, по-перше, оберіть свій стиль!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откройте, полистайте разные дизайнерские, строительный журналы. Например: Murator, Идеи Вашего Дома, Приватный Дом. Там много интересных и необычных решений. Может придет вдохновения, увидите картину в целом, понравятся какие-то элементы, потихоньку свяжите и найдете оптимальный для Вас вариант.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і так і не зміг в 3-х гіпермаркетах вибрати навіть плитку в кухню і ванну і санвузли...:-o

 

Ми теж не могли вибрати плитку в гіпермаркетах. Там вибір або дешево і сердито або дорого і "пальцато"

 

Що порадите з бюджетного??? Просто рівні шліфовані стіни - не подобаються...

 

А які стіни? штукатурка?

 

У мого знайомого в інтер'єрі цегляна кладка пофарбована білою фарбою. Прикольно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отже, приступив до робіт...

 

зал/прихожа - комбінація з гіпсової плитки, колон і "шуби"

 

кімнати - частково гіпсова плитка, частково "короїд", в одній кімнаті "фактурна".

Обої не хочу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внутрішні роботи - щось в мене фантазія впала на "0".

 

Комбінація з декоративної гіпсової плитки. В двох кімнатах - "шуба", мансардний поверх - стелі - гіпсокартон. Що робити в коридорах, залі, кабінеті - не знаю. проблема в обмеженості бюджету (хоча технологічно можу реалізувати багато цікавих речей і думок).

 

Сьогодні посварився з дівчиною....і так і не зміг в 3-х гіпермаркетах вибрати навіть плитку в кухню і ванну і санвузли...:-o

 

п.с. будувати коробку і крити дах було простіше...і нервів менше йшло.

 

Що порадите з бюджетного??? Просто рівні шліфовані стіни - не подобаються...

 

Стоп стоп стоп!!

Сначала помирится нужно а потом и ровные шлифованные стены можно обыграть как захотите :) Ну например если хотите что то современное можно сделать двух уровневые потолок и поклеить красивые обои ну и в зависимости от помещение, можно и плитку положить. Тут как говортся "хозяин - Барин" :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ремонтні роботи просуваються...правда зараз сам їх роблю, робітники прилаштовані на паркан (не початий край роботи 200м паркану :o)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ремонтні роботи просуваються...правда зараз сам їх роблю, робітники прилаштовані на паркан (не початий край роботи 200м паркану :o)

 

у меня тоже забор не хилый около 150м:o, угловой дом как никак.....

но забор я оставил напоследок...сначала внутрености..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...