Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Землевпорядкування земель села

harassmenko

Рекомендовані повідомлення

На карте почв земель бывшего колхоза есть надпись "землевпорядкування проводилось в 1960 році". Что это за процесс, проводится ли в рамках его топосъёмка местности и где хранятся результаты?

Логичнее всего было бы предположить, что надо обращаться в институт "Укрземпроект", однако он был организован в 1961 году, то есть позднее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вже відкривали подібну тему www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=136493 Навіщо вам ті карти ? Якщо вам потрібно прив"язатись до конкретної ділянки , а саме до її площі , вам некобхідно витяг з поземельної книги у сільраді , де і буде написано , що за громадянкою Івановою , обліковувалась ділянка , пл -? , за адресою вул. Перемоги 27 ... тіп такого . . А краще опишіть всю проблему , а то мені здається , що або вас ганяють по великому колу , або ви самі щось собі придумали
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, разумеется, лучше всего объяснить всё по порядку.

Мой огород находится в пределах села, но, однако, близко к пруду. Насколько близко - понять невозможно, потому что проекта землеустройства на водоём нет, поэтому нет и чётко обозначенной прибрежной полосы. При приватизации этого подозрительного участка будет проводиться экспертиза в областном управлении земельных ресурсов. Я пришёл к ним - узнать, как и что - они посмотрели на фотоплан - и увидели кусты, которые показались им лесом и рядом озеро. В результате у чиновников сложилось впечатление, что проходимец - то есть, я - пытается урвать часть девственной природы на берегу водоёма. На съёмке, проводившейся в 60е годы, на месте кустов видны две жилые усадьбы. я хочу найти этот план и с его помощью доказать, что данный участок земли уже отводился сельсоветом ранее, что позволяет игнорировать прибрежную полосу.

Чиновник в экспертизе меня так и спросил: "откуда я могу знать, что этот участок ОТВОДИЛСЯ?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у вас є рішення с\р , що до передачі у власність ділянки для ОСГ , то експертиза не проводиться , якщо ні то проект землеустрою і експертиза є добровільною . Вам потрібно отримати рішення сесії на розробку проекту , а на етапі проекту і вилізуть "ньюанси" , але проектом займається землевпорядна фірма і зйомку повинна зробити і межі ділянки показати і відстань до ставка відповідно , чому ви повинні ходити в райзем і щось доводити . А ставка на матеріалах 1960р може й не бути , його скоріш за все будували у 70-их програма по меліорації . А доводити , що колись була хата , ну не знаю , на місці водосховища Хмельницької АЕС було три села і шо ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо, у кого есть ещё какие мнения? экспертиза в области будет проводиться в любом случае. Чтобы её избежать, надо дополнительно за свой счёт делать проект землеустрою для ставка и, таким образом, установить точные границы прибрежной полосы.

 

Таким образом, мне легче и дешевле поднять картографический материал, который доказывает наличие в 1960 году как самого ставка, так и усадеб в 15 метрах от него

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

экспертиза в области будет проводиться в любом случае
чому така категоричність?

 

надо дополнительно за свой счёт делать проект землеустрою для ставка и, таким образом, установить точные границы прибрежной полосы
це схоже на "розвод".Яким ви боком до ставка?Вам вище пояснили процедуру відведення земельної ділянки.Почитайте статтю 186-1 Земельного кодексу України(з останніми змінами літом цього року).В ній чітко прописана процедура погодження проекту відведення.У водному кодексі прописані розміри охоронних зон від водойм залежно від площі.Хай ваші геодезисти при обмірах врахують ці відстані.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясняю - районное управление земельных ресурсов не хочет принимать рискованных решений и поэтому отправит участок возле водоёма на экспертизу в область. Это мне сказали в районе

 

Добавлено через 2 минуты

Хай ваші геодезисти при обмірах врахують ці відстані.

 

расстояния от чего? где брать точку, от которой считать?

Закон можно толковать по-разному, и в данном случае могут отказать в приватизации на основании того, что проект землеустройства на водоём ещё не существует.

 

Итак, прошу прощения за назойливость - где я могу найти топографию на мой хутор?

Довольно препирательств - я решил идти по такому пути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где брать точку, от которой считать

Прибережні захисні смуги 1. Вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших

водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення

і засмічення та збереження їх водності встановлюються прибережні

захисні смуги.{ Частина перша статті 60 із змінами, внесеними згідно із Законом

N 3613-VI ( 3613-17 ) від 07.07.2011 } 2. Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок

та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною: а) для малих річок, струмків і потічків, а також ставків

площею менш як 3 гектари - 25 метрів; б) для середніх річок, водосховищ на них, водойм, а також

ставків площею понад 3 гектари - 50 метрів;

 

в) для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів. При крутизні схилів більше трьох градусів мінімальна ширина

прибережної захисної смуги подвоюється

 

А взагалі, геодезисти це все повинні знати.Але як вам діяти, вирішуйте самі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...