Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите! Засорился дренаж выгребной ямы

Nazik

Рекомендовані повідомлення

Доброго всем дня.

Нужна ваша помощь! дома выгребная яма с дренажем(засорился), и проблема в том что нигде рядом нету асинезатора, а отсуцтвие канализации катастрофа! Что посоветуете делать(чем откачать воду и удалять фекалии), а то не видно никакой перспективы в реконструкции и модернизации!

После откачки планируется изменить схему дренажа, с водоподемными насосами.

Постройка новой канализации исключена-нету места и средств(средства предусмотрены только на реконструкцию), а также обидно за существующее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всем дня.

Нужна ваша помощь! дома выгребная яма с дренажем(засорился), и проблема в том что нигде рядом нету асинезатора, а отсуцтвие канализации катастрофа! Что посоветуете делать(чем откачать воду и удалять фекалии), а то не видно никакой перспективы в реконструкции и модернизации!

После откачки планируется изменить схему дренажа, с водоподемными насосами.

Постройка новой канализации исключена-нету места и средств(средства предусмотрены только на реконструкцию), а также обидно за существующее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Уважаемый Nazik, не стоит так расстраиваться, дело поправимо. Забудите о сегодняшней проблеме к августу.

Познакомьтесь с (ссылка устарела)Ничего не надо копать, перестраивать и откачивать.

Христос воскрес!

С уважением, Луганск.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Nazik, не стоит так расстраиваться, дело поправимо. Забудите о сегодняшней проблеме к августу.

Познакомьтесь с (ссылка устарела)Ничего не надо копать, перестраивать и откачивать.

Христос воскрес!

С уважением, Луганск.

 

И что вы предлагаете???

как бы там не было, а из септика вода должна кудато деватца!

Про вашу продукцию слышал, но я задавал совсем другой вопрос!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что вы предлагаете???

как бы там не было, а из септика вода должна кудато деватца!

Про вашу продукцию слышал, но я задавал совсем другой вопрос!!!!!!!!!!!!

 

Если вода раньше уходила, то дренаж восстановится, Вы же утверждаете, что дренаж забился, т.е. до этого всё было в порядке, а теперь дно покрыто нечистотами и эти массы не пропускают воду в грунт. Процесс очистки займёт максимум 4 месяца, а пока в ходе применения биотехнологии очистки будете откачивать до 10% лишней воды из ямы в зелёную зону земельного участка (откачивать всю воду вредно для самой ямы, т. к. дренаж будет ещё хуже, и при откачке всей воды из ямы полностью удалится вся колония бактерий),- это безвредно и не сопровождается запахами канализации уже через 2 недели после применения.

С уважением, Луганск.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

<мысли вслух> Сделали-б септик, не было-б этой проблемы. И по затратам уложились-бы. И всё-таки любят себе люди создавать трудности... Сливные ямы вообще-то должны быть без дренажа (что сейчас и имеется). А такая конструкция живёт до того момента как в неё начнут сливать фекалии - они при разложении частично выпадают илообразным осадком и герметизируют дно.

Так что если препарат не поможет, то только ваять подобие септика, но более выкрутасное. Если асанизатора нету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всем дня.

Нужна ваша помощь! дома выгребная яма с дренажем(засорился), и проблема в том что нигде рядом нету асинезатора, а отсуцтвие канализации катастрофа! Что посоветуете делать(чем откачать воду и удалять фекалии), а то не видно никакой перспективы в реконструкции и модернизации!

После откачки планируется изменить схему дренажа, с водоподемными насосами.

Постройка новой канализации исключена-нету места и средств(средства предусмотрены только на реконструкцию), а также обидно за существующее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Стоимость новой системы будет примерно стоить 20000-30000грн., так что копите средства и не экономьте на материалах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша правда! Я неточно выразился! Яма на три секции, примерно по 2,5-3 кубометра(первый3,5 второй2,0 третий3,0 кубометра). ДНО гидроизолировано! Стены тоже! Проблема в неправильном дренаже, который был зделан по следуйщей схеме: 1.труба длиной 4м d=150mm.

2.далее идет канал из кирпича с заполнением чем-то неизвесным.

Сейчас все в Черкасах, но в квартире уже жарко, надо откачивать!

Подскажите как ето делать?:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всем дня.

Нужна ваша помощь! дома выгребная яма с дренажем(засорился), и проблема в том что нигде рядом нету асинезатора, а отсуцтвие канализации катастрофа! Что посоветуете делать(чем откачать воду и удалять фекалии), а то не видно никакой перспективы в реконструкции и модернизации!

После откачки планируется изменить схему дренажа, с водоподемными насосами.

Постройка новой канализации исключена-нету места и средств(средства предусмотрены только на реконструкцию), а также обидно за существующее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Если мы включим логику, то: если дренаж заилился, значит наверно необходимо переделать дренаж или поставить систему с аэрацией, а не искать биопрепараты и надеяться на чудо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, а я о чем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Только опыта маловато! Поетому и прошу помочь! роскажите как ето правельно делать с рекомендациями из горького опыта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Прежде всего-откачка жидкости, затем постройка дренажа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, а я о чем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Только опыта маловато! Поетому и прошу помочь! роскажите как ето правельно делать с рекомендациями из горького опыта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Прежде всего-откачка жидкости, затем постройка дренажа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

У нас было пару клиентов, которые сделали так: Дренажный колодец с фекалиями глушиться. Из колодца, который находиться перед дренажным выводить канализационная туба, которая далее попадает в аэробный септик, а затем делается дренажное поле 3п.м. на 1 чел. Такая модернизация обходилась человеку в 2000$.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всем дня.

Нужна ваша помощь! дома выгребная яма с дренажем(засорился), и проблема в том что нигде рядом нету асинезатора, а отсуцтвие канализации катастрофа! Что посоветуете делать(чем откачать воду и удалять фекалии), а то не видно никакой перспективы в реконструкции и модернизации!

После откачки планируется изменить схему дренажа, с водоподемными насосами.

Постройка новой канализации исключена-нету места и средств(средства предусмотрены только на реконструкцию), а также обидно за существующее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

користуюся біопрепаратом, який раніше вже згадували (Водограй) вже тривалий час...

ситуація була Д_У_Ж_Е схожою на Вашу. засипаючи виключно 2 ст. ложки (а це близько 35 грн/міс) я перестрахував себе з відкачуванням, не дратую (!) запахом сусідів, не шукаю можливостей на переобладнання ями, і зненацька мене не застає ситуація знайти кошта на відкачування в той момент, коли я повернувся з відрядження з 2-ма грн в кишені (випадок з життя).

власне кажучи я задоволений, рекомендую своїм знайомим як надійний препарат, і не слухаю (не звертаю увагу) на тих, хто мені каже (пише) що це дурня... люди або ж не використовували препарату, або ж працюють на конкуруючу контору і заварюють кашу щодо препарату....

особисто я - РЕКОМЕНДУЮ, а Ви зважте всі "ЗА" і "ПРОТИ" і вирішуйте...

бажаю успіху....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если мы включим логику, то: если дренаж заилился, значит наверно необходимо переделать дренаж или поставить систему с аэрацией, а не искать биопрепараты и надеяться на чудо.

 

не згідний з Вами, друже, щодо "надеятся на чудо"...

просто наші з Вами ментальні забобони, не вміння читати, та використовувати належним чином прочитане, коли хочеться ВСЕ Й ОДРАЗУ...... призводить до того. що формується хибна думка, щодо того чи іншого товару (в даний момент, я вестиму бесіду про біопрепарат)!

наведу кілька прикладів....:

1. з 1987 року в Австрії використовують біобактерії, як засіб для очищення стічних вод (тобто: з каналізації надходить велиЧЕЗний об"єм води, проходить складні етапи очищення (починаючи з механічного і закінчуючи бактеріями та киснем), декілька резервуарів насичені киснем, а також бактеріями, які очищують відстояну (ВЖЕ!) воду!!!!

на власні очі бачив ВХІД води з каналізації і ВИХІД води після очистки (не повірив своїм очам, як інженер на виході води випив стаканчик (ЗАЛИШИВСЯ ЖИВИЙ І НЕУШКОДЖЕНИЙ).... так ось один з етапів очищення Водограєм - перетворення "какунчиків" на технічну воду...

2. запропонував знайомому (власнику одного з ресторанів) біопрепарат...

він мав шалену голову від проблеми запаху та відкачуванню ями що знаходиться біля літнього майданчику... йому подобається...

 

я ж написав випадки з життя!!! хто не вірить радо покажу на прикладі.... ахто бажає просто "початіЦЦа" то не зі мною....

дякую за увагу!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не згідний з Вами, друже, щодо "надеятся на чудо"...

просто наші з Вами ментальні забобони, не вміння читати, та використовувати належним чином прочитане, коли хочеться ВСЕ Й ОДРАЗУ...... призводить до того. що формується хибна думка, щодо того чи іншого товару (в даний момент, я вестиму бесіду про біопрепарат)!

наведу кілька прикладів....:

1. з 1987 року в Австрії використовують біобактерії, як засіб для очищення стічних вод (тобто: з каналізації надходить велиЧЕЗний об"єм води, проходить складні етапи очищення (починаючи з механічного і закінчуючи бактеріями та киснем), декілька резервуарів насичені киснем, а також бактеріями, які очищують відстояну (ВЖЕ!) воду!!!!

на власні очі бачив ВХІД води з каналізації і ВИХІД води після очистки (не повірив своїм очам, як інженер на виході води випив стаканчик (ЗАЛИШИВСЯ ЖИВИЙ І НЕУШКОДЖЕНИЙ).... так ось один з етапів очищення Водограєм - перетворення "какунчиків" на технічну воду...

2. запропонував знайомому (власнику одного з ресторанів) біопрепарат...

він мав шалену голову від проблеми запаху та відкачуванню ями що знаходиться біля літнього майданчику... йому подобається...

 

я ж написав випадки з життя!!! хто не вірить радо покажу на прикладі.... ахто бажає просто "початіЦЦа" то не зі мною....

дякую за увагу!!!

 

Мужик, не рассказывай мне басни. Я сам продаю биопрепараты и знаю, что это такое и с чем его едят :D. Да он помогает, какой лучше, какой хуже судить не мне, а пользователям. У меня такое впечатление, что это Луганск начал сам себя расхваливать и посоздавал кучу ников и сам сидит чатицца для нас.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мужик, не рассказывай мне басни. Я сам продаю биопрепараты и знаю, что это такое и с чем его едят :D. Да он помогает, какой лучше, какой хуже судить не мне, а пользователям. У меня такое впечатление, что это Луганск начал сам себя расхваливать и посоздавал кучу ников и сам сидит чатицца для нас.:beer:

 

насправді біопрепарати їсти не дуже добре.... бо не зможемо ходити до туалету...:D не буде чим... всередині виїсть передчасно...

ви продаєте не знаю що, але з фото бачу що недешевий продукт...

насправді я з м. Чернівці, а не з Луганська...

я росписав те, чим задоволений я....

ви ж росписуєте, те, що приносить вам прибуток....

кожен з нас залишиться при своїй думці...

P/S/: я писав до вас з повагою, і гадаю, що звернення "мужик" показує вас не з найкращої сторони...

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мужик, не рассказывай мне басни. Я сам продаю биопрепараты и знаю, что это такое и с чем его едят :D. Да он помогает, какой лучше, какой хуже судить не мне, а пользователям. У меня такое впечатление, что это Луганск начал сам себя расхваливать и посоздавал кучу ников и сам сидит чатицца для нас.:beer:

 

оп-па.... так я ознайомився з Вашими фотами.... найлегше, що є у нас в житті купити, продати, показати кілька красивих фото і вперед.... розповідати людям про їхні гріхи та показувати свій вміст сірої речовини здобутої у ВУЗі.... розповідаючи усім наскільки всі напіврозумні....

розробіть хоч щось... і вперед...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

користуюся біопрепаратом, який раніше вже згадували (Водограй) вже тривалий час...

ситуація була Д_У_Ж_Е схожою на Вашу. засипаючи виключно 2 ст. ложки (а це близько 35 грн/міс) я перестрахував себе з відкачуванням, не дратую (!) запахом сусідів, не шукаю можливостей на переобладнання ями, і зненацька мене не застає ситуація знайти кошта на відкачування в той момент, коли я повернувся з відрядження з 2-ма грн в кишені (випадок з життя).

власне кажучи я задоволений, рекомендую своїм знайомим як надійний препарат, і не слухаю (не звертаю увагу) на тих, хто мені каже (пише) що це дурня... люди або ж не використовували препарату, або ж працюють на конкуруючу контору і заварюють кашу щодо препарату....

особисто я - РЕКОМЕНДУЮ, а Ви зважте всі "ЗА" і "ПРОТИ" і вирішуйте...

бажаю успіху....

Скажіть, nazjo, а чи можливо придбати препарат у Львові?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть, nazjo, а чи можливо придбати препарат у Львові?

Дякую.

 

Что покупать конечно Вам решать, но чтобы сохранить свое здоровье на долгие годы(лишние нервы), если уж решили пользоватся биопрепаратами, то выбирайте между биопрепаратами.А то-кукурузно-сахарная смесь, куда бактерии добавили для красоты, чтоб не сказали, что их там нет.Сам купил пачку за 105 гривен,эээ.

Зайдите в "Епіцентр" там должны продавать этот препарат

и в магазине "ЗЕЛЕНИЙ СВІТ" на Городоцька 110 спросите этот биопрепарат

Успехов!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что покупать конечно Вам решать, но чтобы сохранить свое здоровье на долгие годы(лишние нервы), если уж решили пользоватся биопрепаратами, то выбирайте между биопрепаратами.А то-кукурузно-сахарная смесь, куда бактерии добавили для красоты, чтоб не сказали, что их там нет.Сам купил пачку за 105 гривен,эээ.

Зайдите в "Епіцентр" там должны продавать этот препарат

и в магазине "ЗЕЛЕНИЙ СВІТ" на Городоцька 110 спросите этот биопрепарат

Успехов!

 

Дякую Вам. Але я вже достатньо маю досвід як працює те про що Ви, шановний кажете, а у своїх сусідів, які користуються водограєм побачив вражаючий результат, але вони придбали у Київі, а я не збираюся найближчим часом там бути, а потрібно вже учьора.

Допоможе нам Бог.

Здоровье.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здоровье, Вам не надоїло? Чи ліпше до Вас звертатися м-р Луганск? Чи nazjo?

 

Для всіх: Луганськ, що рекламує Водограй, уже двічі був зловлений на обмані користувачів форуму. Тому спочатку двічі подумайте, чи потрібен Вам товар, промоушин якого оснований на обмані?

 

PS: Тему закриваю. Всі послідуючі хвалебні оди Водограю будуть вилучатись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...