Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

що це за інструмент Stark?

byruy1

Рекомендовані повідомлення

ХТО ЗНАЄ ЩО ЦЕ ЗА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ СТАРК. МЕНІ НЕЗРОЗУМІЛО - І ЦІНА НЕВИСОКА А ГАРАНТІЮ ДАЮТЬ БІЛЬШУ НІЖ НА ПРОФІНСТРУМЕНТ (НА ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ 3 РОКИ ГАРАНТІЯ, НА ВСІ ІНШІ 2). щО ЦЕ ТАКЕ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХТО ЗНАЄ ЩО ЦЕ ЗА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ СТАРК. МЕНІ НЕЗРОЗУМІЛО - І ЦІНА НЕВИСОКА А ГАРАНТІЮ ДАЮТЬ БІЛЬШУ НІЖ НА ПРОФІНСТРУМЕНТ (НА ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ 3 РОКИ ГАРАНТІЯ, НА ВСІ ІНШІ 2). щО ЦЕ ТАКЕ?

 

Обсуждалось уже надцать лет назад, на этом (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"STARK" значить "сильно". Предпологаю, что украинская фирма Альцест придумал такой брэнд. Очередьной Китай.

 

Подтверждаю. Насколько он китайский не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХТО ЗНАЄ ЩО ЦЕ ЗА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ СТАРК. МЕНІ НЕЗРОЗУМІЛО - І ЦІНА НЕВИСОКА А ГАРАНТІЮ ДАЮТЬ БІЛЬШУ НІЖ НА ПРОФІНСТРУМЕНТ (НА ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ 3 РОКИ ГАРАНТІЯ, НА ВСІ ІНШІ 2). щО ЦЕ ТАКЕ?

У мене новобудова в сільській місцевості. Поки що підключення до централізованої електромережі нереально для мене. Три роки використовую генератор Форте 2500 Вват. Використовував даний генератор швидше на професійному рівні ніж на побутовому (10 годн безперервної роботи; максимальні нагрузки). Він мене уже просто задовбав - кожен раз як його запускаю чекаю, що він сьогодні відмовиться працювати (в ремонти даного генератора втюхав уже з 1000 грн, копицю часу і нервів. Деталі знайти проблема, а якщо є то ціни ого-го). Хочу нормальний недорогий генератор, тому що форте цього року мабуть накриється і не знаю чи є сенс його ремонтувати, бо він ненадійний. Я бачив, що Старк здають на прокат у альцесті - складаєтьсявраження надійного інструменту.

Тож я зупинився на діох генераторах Старк 2500 і Садко 3500. Що надійніше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деталі знайти проблема, а якщо є то ціни ого-го)

Так может взять Honda и не парится

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що надійніше?

В разделе єлектрика есть соотв профильная тема про выбор генераторов,задайте вопрос там , будет больше толку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХТО ЗНАЄ ЩО ЦЕ ЗА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ СТАРК. МЕНІ НЕЗРОЗУМІЛО - І ЦІНА НЕВИСОКА А ГАРАНТІЮ ДАЮТЬ БІЛЬШУ НІЖ НА ПРОФІНСТРУМЕНТ (НА ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ 3 РОКИ ГАРАНТІЯ, НА ВСІ ІНШІ 2). щО ЦЕ ТАКЕ?

уже ответи в другой ветке - Stark вообще это альцестовский бренд. электроинструмент - типичный китаец. пару лет назад был сравнительно неплохой, как сейчас не знаю. давно не спрашивали.

 

а вот с силовой техникой у них дела совсем по-другому. в генераторах и момтопомпах используют двигатели Loncin, копия с хонды. кто не знает - погуглите. там и гарантия побольше и техника действительно крутая. у генераторов очень хороший показатель гармоник - скачков напряжения нет и чувствительную технику можно подключать без стабилизатора.

лет 5-7 назад (уже не помню точно) МЧС проводил тендер на закупку небольших станций для мобильных бригад в зонах стихийных бедствий. после экспертизы остановились на Stark. там что там техника неплохая - не слушайте тех, кто не знает.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...